Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fanklub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fanklub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 23/24: 1097
MCP to największy fanklub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 91
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 40
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2024/25
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan-Tottenham

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów 2010/11 pomiędzy Milanem a Tottenhamem, który odbędzie się 15 lutego 2011 o godzinie 20:45 na San Siro w Mediolanie. Zapisy potrwaja do 21 stycznia 2011. Po zakończeniu zapisów MCP wystąpi o bilety do AIMC.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę w wysokości 400 PLN (słownie: czterysta złotych) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, wyjazd na Tottenham”. Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest piątek 21 stycznia, do godz. 16.00.

W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi w poniedziałek 14. lutego z Wrocławia w godzinach wieczornych.

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

UWAGA: WSZYSTKIE OSOBY OPRÓCZ WPŁATY PROSIMY O PRZESŁANIE E-MAILOWEGO ZGŁOSZENIA CHĘCI WYJAZDU:

E-mail na adres kontakt@milanclubpolonia.pl powinien być zatytułowany: "Zgłoszenie na wyjazd na Tottenham" i zawierać w treści: "Imię, nazwisko, numer legitymacji MCP oraz numer kontaktowego telefonu komórkowego i jeśli dana osoba posiada numer karty Cuore Rossonero".

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są również o załączenie w mailu skanu dowodu osobistego lub paszportu. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2011-01-04

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FANKLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka