Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Milan-Ajax

Milan Club Polonia organizuje wyjazd na mecz szóstej kolejki Ligi Mistrzów AC Milan - Ajax Amsterdam, który najprawdopodobniej będzie decydował o awansie do kolejnej fazy tegorocznych rozgrywek. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 8 grudnia na San Siro w Mediolanie o godzinie 20:45.

Wszystkie osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o wpłatę w wysokości 400 PLN (słownie: czterysta złotych) na rachunek bankowy MCP:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
Odbiorcą wpłaty jest Stowarzyszenie Milan Club Polonia

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę: „Imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, Milan - Ajax”.
Nieprzekraczalnym terminem wpłaty (decyduje data zaksięgowania środków na rachunku bankowym MCP) jest 19 listopada 2010 roku do godziny 16:00.

W cenę wyjazdu wliczone są: przejazd w obie strony, bilet na mecz oraz ubezpieczenie. Wyjazd nastąpi we wtorek 7. grudnia z Wrocławia w godzinach wieczornych.

UWAGA: Posiadacze mini karnetów na Ligę Mistrzów również mogą zgłaszać chęć skorzystania ze wspólnego środka transportu. Dla osób tych koszt wyjazdu wynosi 320 zł (słownie: trzysta dwadzieścia złotych). W tytule przelewu należy w takim przypadku podać: "imię, nazwisko, nr legitymacji członkowskiej, Milan-Ajax, mini karnet".

Przypominamy, iż w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia mogą brać udział tylko i wyłącznie członkowie Stowarzyszenia mający opłaconą składkę na bieżący sezon.

W związku z wymogami dekretu Amato wszystkie osoby dokonujące wpłaty zaliczki proszone są o przesłanie skanu dowodu osobistego lub paszportu na adres mailowy kontakt@milanclubpolonia.pl. Nazwa pliku powinna mieć format „nazwisko_imie.jpg/gif”, bez używania polskich znaków. W temacie maila proszę wpisywać "Wyjazd na Ajax". Skany przesłane zostaną do AIMC, która na tej podstawie wydrukuje imienne bilety. Osoby nie wyrażające zgody na przesłanie skanu dokumentu proszone są o nie zgłaszanie chęci uczestnictwa w wyjeździe.

Dodano: 2010-11-15

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka