Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Wyjazd na Ajax odwołany!

Zarząd Milan Club Polonia informuje z przykrością, że jesteśmy zmuszeni odwołać oficjalny wyjazd do Amsterdamu na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Ajaksem a Milanem. Decyzja ta związana jest z ogłoszoną w piątek ceną biletów na sektory gości, jaką podyktował holenderski klub. Wejściówki kosztują aż 80 euro, co sprawia, że łączny koszt wyjazdu przypadający na jedną osobę przekroczyłby znacznie przyjętą przez nas kwotę zaliczki. W zaistniałej sytuacji postanowiliśmy odwołać wspólny wyjazd.

Jednocześnie informujemy, że Zarząd podejmie próbę zdobycia biletów dla wszystkich członków MCP, którzy zechcą udać się na ten mecz na własną rękę.

Osoby zainteresowane wejściówkami mogą w dalszym ciągu zapisywać się zgodnie z wytycznymi podanymi w pierwotnej informacji o wyjeździe: prosimy o maila potwierdzającego chęć nabycia biletu oraz wpłatę kwoty 335 PLN (trzysta trzydzieści pięć złotych) na konto MCP.

Osoby, które dokonały wpłaty za wspólny wyjazd, proszone są o zadeklarowanie drogą mailową, czy nadal są zainteresowane biletami. W przypadku chęci rezygnacji prosimy o dołączenie numeru konta, na które dokonany zostanie zwrot zaliczki. Ewentualne nadpłaty dla zainteresowanych biletami zostaną zwrócone po ustaleniu ostatecznego kosztu zdobycia wejściówek.

UWAGA: Zgłoszenia i deklaracje prosimy kierować na adres kontakt@milanclubpolonia.pl W przypadku osób, które dokonały wpłaty przed odwołaniem wyjazdu, deklaracje należy przesyłać z adresu mailowego, z którego wysłano pierwotne zgłoszenie.

Dodano: 2010-09-11

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka