Stowarzyszenie Milan Club Polonia - jedyny oficjalny fan klub Milanu w Polsce - największy Milan Club w Europie!

Witamy w Milan Club Polonia


MCP - daty i liczby:
Spotkanie założycielskie: 28.12.2001
Rejestracja Stowarzyszenia: 29.10.2004
Oficjalny fan klub AC Milan od: 26.06.2005
Liczba członków w sezonie 18/19: 810
MCP to największy fan klub Milanu w Europie!

Liczba wyjazdów na mecze Milanu: 66
Liczba zorganizowanych spotkań Milanistów: 30
Kontakt: kontakt@milanclubpolonia.pl
Kanał IRC: #MCP

Przydatne linki:

- PIŁKARZ ROKU
- TERMINARZ MILANU NA SEZON 2018/19
- Panel członka MCP
- Regulamin kwalifikacji na wyjazdy
- Wyjazdy prywatne - Regulamin dystrybucji karnetów
- Zasady rezygnacji i zwrotów z imprez MCP
- Informacje nt. Cuore Rossonero
- MCP na Facebook
- MCP na YouTube

 Aktualności

Ruszyły zapisy do MCP

Milan Club Polonia rozpoczyna zapisy na nowy sezon! Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi naszego Stowarzyszenia, a obecnych członków zachęcamy do przedłużenia członkostwa na kolejny sezon. Zapisy trwają do końca czerwca.

Milan Club Polonia jest członkiem AIMC (Associazone Italiana Milan Clubs), organizacji działającej przy klubie AC Milan, zrzeszającej oficjalne fan kluby zespołu - w związku z tym zapisy przeprowadzane przez Milan Club Polonia dostosowane są do wymogów stawianych przez AIMC i odbywają się raz w roku podczas przerwy między sezonami. Z członkostwem w AIMC związany jest także obowiązek opłacania składek członkowskich za każdego członka naszego fanklubu.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do Milan Club Polonia mogą to uczynić właśnie teraz, wypełniając formularz rejestracyjny dostępny tutaj.

Po wypełnieniu formularza każda osoba otrzyma numer zgłoszeniowy oraz informację na temat kolejnych kroków, jakie będzie musiała podjąć. Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia członkiem Milan Club Polonia mogą zostać wszystkie osoby mające ukończone 16 rok życia - w przypadku najbliższych zapisów oznacza to, że do MCP przystąpić będą mogły osoby urodzone przed 1 lipca 1993 roku.

Warunkiem koniecznym przyjęcia w poczet członków Milan Club Polonia jest opłacenie rocznej składki członkowskiej, która na okres lipiec 2009 - czerwiec 2010 wynosi 45 PLN. Dla nowych członków jest to automatycznie kwota wpisowego (nie ma żadnych dodatkowych opłat). Środki pozyskiwane ze składek przeznaczane są na realizację podstawowych celów statutowych Stowarzyszenia, w tym także na opłacenie wspomnianych składek członkowskich AIMC.

Pragniemy by nasze Stowarzyszenie było jeszcze bardziej widoczne na trybunach San Siro, dlatego w najbliższym sezonie planujemy zakup kilku karnetów na mecze Milanu, umożliwiających ponadto łatwiejszy dostęp do biletów na mecze - będą z nich mogli korzystać członkowie MCP. Więcej informacji na ten temat znajduje się na Forum MCP

Członkostwo w Milan Club Polonia umożliwia uczestnictwo nie tylko w wyjazdach na mecze Milanu, lecz także w ogólnopolskich spotkaniach sympatyków Rossonerich organizowanych przez MCP (osoby nie będąca członkami nie mają możliwości uczestniczenia w tych imprezach). Każdy członek Milan Club Polonia otrzymuje ponadto legitymację członkowską, która upoważnia do zniżek w sklepach New Milan Point w Mediolanie oraz przy zakupie biletów wstępu do muzeum San Siro. Wszyscy członkowie Milan Club Polonia mogą również liczyć na dofinansowanie udziału w corocznym letnim Zjeździe Członków organizowanym tradycyjnie na przełomie sierpnia i września, a czasem również na drobne upominki od AIMC.

Milan Club Polonia zorganizował już 20 wyjazdów na mecze Milanu, zarówno te na San Siro jak i wyjazdowe (z czego aż 7 w ostatnim sezonie). Dzięki wstąpieniu w szeregi Stowarzyszenia Milan Club Polonia możesz poczuć prawdziwą magię i przeżyć niezapomniane do końca życia emocje oglądając Rossonerich na żywo!

Nie zwlekaj i jak najszybciej dołącz do jedynego w Polsce oficjalnego fan klubu Milanu - poznaj ludzi, których krew jest w kolorze czerwono-czarnym!

Dodano: 2009-06-09

Partnerzy MCP
ACMilan.PLACMilan24.comKoszulki piłkarskie
  | MILAN CLUB POLONIA - STRONA GŁÓWNA | O FAN KLUBIE | AKTUALNOŚCI | WYJAZDY MCP | ZLOTY MCP | GADŻETY MCP | KONTAKT | statystyka