Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkania Milanistów - Łódź
Autor Wiadomość
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 05-05-2011, 23:10   Spotkania Milanistów - Łódź

Mało pisze się o Milanistach w ŁDZ... Kto jest z Łodzi i okolic niech napisze ;]
_________________

 
 
jacek21 

Skąd: Wieluń
Wysłany: 06-05-2011, 15:52   

Ja jestem z okolic Łodzi ;)
dokładnie Wieluń ^^
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 06-05-2011, 16:35   

No, dobre 40-50 kilometrów chyba od Łdz... ja z Brzezin i do łodzi mam 28 km.
No ale to ktoś bliżej niż 3 miasto lub Poznań;p Choć do Poznania chciałbym pojechać , bo tam jest fabryka Lecha, a to jedyne piwo które piję:D

A jeździsz na mecze;>? Bo ja chcę w przyszlym roku na jakiś mój pierwszy pojechać:D
_________________

 
 
messi83 

Skąd: Dobroń
Wysłany: 12-05-2011, 20:35   

witam

ja jestem z dobronia jest to niedaleko pabianic, więc do łodzi mam tóż tóż:)
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 12-05-2011, 23:11   

ja gram w Pabianicach w lidze Playarena:P:D

A na meczyki jakoś masz zamiar sie wybierać czy cos;>?
_________________

 
 
messi83 

Skąd: Dobroń
Wysłany: 15-05-2011, 12:51   

niestety lokalna piła mnie nie interesuje:)
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 24-05-2011, 12:17   

Witam :) Przydałaby się lepsza organizacja w przyszłym sezonie panowie :) cała Polska się z nas śmieje :) trzeba się pokazać na nowy sezon :) Będziemy bardziej ogarniać łódź!!!! OD NOWEGO SEZONU !!! ODŚWIEŻAĆ CZŁONKOSTWO NA SEZON 2011/2012 !!!! FORZA MCP !!!!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 25-05-2011, 21:02   

Jesteś z Pabianic ?? ja tam gram w Playarena!!
_________________

 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 12-06-2011, 11:15   

Witam, ja jestem z Łodzi. Zamierzam w końcu w tym sezonie zapisać się do MCP i pojechać na mecz:) Rzeczywiście, strasznie mało nas w Łodzi... Więc niech wychylają się ci którzy są :)
 
 
lodzkifan 

Wiek: 43
Skąd: brac kase
Wysłany: 12-06-2011, 15:24   

No ja mieszkalem w Pabianicach (kolo Lodzi) niestety obecnie mieszkam w Norwegi Drammen
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 12-06-2011, 23:29   

No ja teżw tym roku się zapisuje;] w Łdz jstem niemal codziennie, bo uczelnia...
_________________

 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 13-06-2011, 17:51   

Jeszcze ktoś ma zamiar jechać z Łodzi lub okolic na jakiś mecz w tym sezonie? Dobrze by było jakby było kilka osób. Raźniej jechałoby się na miejsce zbiórki :)
 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 16-06-2011, 09:56   

jeszcze się zapytam, na wszelki wypadek :) Czy ktoś z Łodzi jedzie na zlot? Ja jeszcze nie wiem jak będę stał z kasą ale raczej chciałbym pojechać ;]
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 16-06-2011, 12:04   

Ja mam zamiar pojechać!! ALe jest taka sprawa, że... tez nie iwem jak z kasa, ale jest coś ważniejszego.
Gram z chłopakami w eliminacjach Playarena Cup, jak przejdziemy to gramy w finalach , które są w OSTATNI weekend sierpnia:/ czyli dupa...
_________________

 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 16-06-2011, 12:09   

Zasadniczo trudno znaleźć region Polski, z którego by nikt nie jechał na zlot. Po otwarciu zapisów na tę imprezę będzie można to zobaczyć :)
 
 
michal1302 

Nr legitymacji: MCP 1099
Wiek: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: 20-06-2011, 23:00   

groszekfree napisał/a:
Ja mam zamiar pojechać!! ALe jest taka sprawa, że... tez nie iwem jak z kasa, ale jest coś ważniejszego.
Gram z chłopakami w eliminacjach Playarena Cup, jak przejdziemy to gramy w finalach , które są w OSTATNI weekend sierpnia:/ czyli dupa...


Czyli nie opłaca wam się awansować bo zlot cie ominie ;P
btw, kiedy eliminacje gracie?
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 22-06-2011, 09:34   

W tą sobote w Gryfinie ;D... no właśnie kurde takie rozdarcie jest z tego powodu ;/...
_________________

 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 22-06-2011, 12:30   

A moją drużyny wydymali na te kwalifikacje... w ostatnim momencie wprowadzili lewe spoktanie (podali boisko i termin zaklepany przez inną drużynę) i "rozegrali spotkanie" na kartce... wałkarze zdobyli 3 pkt i wyprzedzili nas o 1 spychając na 5 miejsce... ambasador potwierdził, administracja olała, bo nie chciała robić sobie dymów przed turniejem kwalifikacyjnym... jednym słowem PZPN... schodzi to na psy.

Idea jest fajna, ale za dużo chorych ludzi z chorymi ambicjami, do gry o złote kalesony... no ale zakompleksionych leszczy, którzy w ten sposób leczą kompleksy mamy w PL nadmiar... imho będziemy grać w przyszłym sezonie, cieszyć się grą... ale na razie chęci na walkę o mistrza czy Playarena Cup nam uleciały...
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 22-06-2011, 21:40   

Widzę, że Milanista z Playareny :D zajebiście;D!! no u nas tak nie bylo jeśli chodzi o nas... ale też są osoby co o 3 miejsce robiły tak samo :/ więc wiesz zawsze znajdąsie ludzie co beda cenic wlasne dobra ponad rowna i uczciwa gre!!
u was to wogóle jest tyle tych lig i wogóle masakra z ogarnianiem chyba...
Jak byś był na eliminacjach to szukaj drużyny FC Invitto ;] numer 9 i kapitan to ja!! pozdro
_________________

 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 23-06-2011, 18:08   

groszekfree napisał/a:
Widzę, że Milanista z Playareny :D zajebiście;D!

Ano, zeszłoroczny Miszcz Szczecina. ;-P Zresztą pisaliśmy o tym, ale pamięć Cię chyba zawodzi... ;-PP
groszekfree napisał/a:
Jak byś był na eliminacjach to szukaj drużyny FC Invitto ;]

Wybierałem się, bo to rzut beretem od Sz-na i miałem mentalnie wspierać chłopaków, ale jako że nas wydymali to ch... im w krzyż. Wałkarzom i Panom z Playareny, którzy przymykają na takie zachowania oko. To do niczego dobrego nie prowadzi. Zawsze wychwalałem ten projekt pod niebiosa i wciąż uważam za świetną inicjatywę, ale chyba chłopaki postanowili pójść w kierunku ilośći, a nie jakości, a to nie tędy droga... co doskonale obrazuje stan naszej polskiej piłki.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 24-06-2011, 21:09   

groszekfree napisał/a:
Jak byś był na eliminacjach to szukaj drużyny FC Invitto ;] numer 9 i kapitan to ja!! pozdro

A jednak się widzimy... Ty już pewnie w drodze lub na miejscu. Do zobaczenia!
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 26-06-2011, 13:44   

groszekfree napisał/a:
Gram z chłopakami w eliminacjach Playarena Cup, jak przejdziemy to gramy w finalach , które są w OSTATNI weekend sierpnia:/ czyli dupa...

Czyli podobnie jak ja masz problem z głowy... więc widzimy się ponownie na Zlocie... heh.

Ps. Na Waszym miejscu popracowałbym nad nazwą, bo aż prosi się wymawiać to FC Invitro... ;-P
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
groszekfree 


Nr legitymacji: MCP 1105
Wiek: 34
Skąd: Brzeziny / Łódź
Wysłany: 27-06-2011, 13:59   

dondamajk napisał/a:


Ps. Na Waszym miejscu popracowałbym nad nazwą, bo aż prosi się wymawiać to FC Invitro... ;-P


No tak wychodzi różnie, ale nie ma żadnych pomysłów:p Spotkaliśmy się jednak na eliminacjach:D Nie wiem jak Twoja ekipa, ale my niestety odpadliśmy, więc zlot jest bliższy ;] Czekam na jakies ceny noclegów itp.
_________________

 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 38
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 27-06-2011, 21:35   

groszekfree napisał/a:
Nie wiem jak Twoja ekipa, ale my niestety odpadliśmy

dondamajk napisał/a:
Czyli podobnie jak ja masz problem z głowy... więc widzimy się ponownie na Zlocie... heh.
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
Morelas 

Wiek: 39
Skąd: Łódzkie
Wysłany: 15-01-2012, 18:23   

Witam
Faktycznie mozna by cos ogarnac jeżeli chodzi o Łódź...ludzie w mniejszych miastach organizuja się i ogladaja razem mecze w pubach, a u nas zawsze bryndza...groszekfree, ja jestem z kurowic wiec mamy do siebie jakieś 18 km :) Panowie i Panie z Łódzkiego musimy sie zorganizować i opanować jakis pubik podczas meczu Milanu, a moze też wkrótce jakis wyjazd na san siro. Czekam na odzew ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl