Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy w sezonie 2008-09
Autor Wiadomość
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 25-07-2008, 23:06   Wyjazdy w sezonie 2008-09

Znamy już terminarz meczy Serie A nowego sezonu. Można już w sumie zabawić się w planowanie wyjazdów MCP;) Oczywiście do tej pory zarząd decydował o wyborze meczu, i pewnie wybór meczu/ów na jaki pojedziemy jesienią będzie należał do nowego zarządu, ale patrząc na terminarz, z meczy które odbędą sie na jesień, fajnie by było pojechać na któryś z tych meczy:

21.09. Milan-Lazio
28.09. Milan-Inter :)
02.11. Milan-Napoli

Na Milan-Inter będzie najtrudniej z biletami, ale raz już udało się pojechać na ten szlagierowy mecz dużą grupą, więc wyjazd jak najbardziej możliwy.
Na mecze z Lazio i Napoli powinno być łatwiej z biletami;)

z meczy wyjazdowych, najbliższe dla nas wyjazdy(na północy Włoch) to:

14.09. Genoa-Milan
26.10. Atalanta-Milan
23.11. Torino-Milan
14.12. Juventus-Milan :)

Wiadomo że z meczami wyjazdowymi w Serie A jest problem, problem z biletami. Ale może się uda;) Pojechać na któryś z tych meczy wyjazdowych to by było coś;)

Oczywiście jeszcze w grę wchodzą spotkania w Pucharze UEFA, tu możemy trafić atrakcyjnych dla Nas-MCP, przeciwników ze względu na odległości, np. drużyny niemieckie, czeskie, słowackie itp.
Ale z kim będziemy mieli przyjemność grać w pucharze UEFA okaże się później;)
_________________

 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 28-07-2008, 13:05   

krzysiekACM, wszystkie 3 propozycje 'domowych' spotkań są bardzo ciekawe, oczywiście naj wyglądają derby. Trzeba poczekać na nowy zarząd, który bedzie miał mało czasu na 'rozruch' bo derby już miesiąc po wyborach ;)

Co do spotkań wyjazdowych to myślę, że prędzej bedzie to UEFA niż SA. Może Warszawa albo Kraków :P
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 29-07-2008, 23:03   

witam, mam pytanie odnosnie indywidualnego kupna biletu. Chce jechac na Milan - Lazio (tani bilet lotniczy z Kolonii wiec kusi) 20-22.09 i sie zastanawiam czy tak z marszu mozna na stadionie kupic bilet?? Zakladajac ze nie bedzie wyprzedany :) Czy moze lepiej (jesli jest taka mozliwosc zakupu) poprosic znajomego z Mediolanu zeby kupil akurat na ten mecz wczesniej juz w sierpniu. I ile ta przyjemnosc wejsciowki moze kosztowac? Na derby tez bym pojechal..... i podobne pytania, mozna wczesniej kupic? bo w dniu meczu to wiem ze moge zapomniec heh
Oczywiscie najchetniej bym pojechal z MCP ale obecnie to raczej niemozliwe. Ma ktos dobra rade?? dzieki i pozdro
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-07-2008, 12:21   

na mecz z lazio nie powinno byc problemu (wszystko zalezy od miejsca na stadionie), jak bedziesz dzien przed meczem to skieruj sie do milan point - tam rowniez sprzedaja bilety! oczywiscie na stadionie rowniez

jesli chodzi o derby to naprawde jest roznie, raz dostaniesz kilka biletow w dniu meczu, innym nie kupisz nawet pojedynczego dzien, dwa przed :/ (tu znowu kwestia gdzie chcesz siedziec)

reasumujac - lazio zawsze bezpieczniejsze
pozdro!
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 30-07-2008, 12:44   

dzieki za info, fajnie jakby bilety na derby sprzedawali juz w sierpniu to by mi kolega moze kupil. Wie ktos na ile dni przed meczem robia przedsprzedaz? Na Lazio tez chetnie ale co derby to derby, od razu w moim debiucie na San Siro to by bylo cos hehe Obu meczow finansowo nie da rady
Miejsce bedzie mniejszym zmartwieniem, nie orientuje sie ktore miejsca ile kosztuja itp
Pomysl jest wiec dalej bede zbieral informacje ale cos czuje ze ktorys z tych meczow zobacze :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-07-2008, 13:03   

nie wiem jak z aktualizacja cen biletow i pozostalych danych, ale duzo informacji znajdziesz TUTAJ
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 30-07-2008, 13:23   

sorki Kiepura, sam moglem to znalesc ale......wiadomo ;) dzieki za pomoc, jakbym mial jeszcze pytanka to na pewno zadam je tu bo tu mamy najlepszy serwis informacyjny chyba :)
 
 
 
myhalek_acm 

Nr legitymacji: MCP 669
Wiek: 31
Skąd: B-stok
Wysłany: 02-08-2008, 12:51   

Na zjezdzie mozna by zrobic jakies glosowanie na jakie mecze pojedziemy ale mozna na wszystkie nawet , :)
_________________
Ci facciamo chilometri ...
 
 
 
Wawrza 

Nr legitymacji: MCP 554
Wiek: 34
Skąd: Białystok
Wysłany: 02-08-2008, 19:10   

Ziomek Ty tu nie szalej, nie każdy taki kasiasty jak Ty :P
 
 
myhalek_acm 

Nr legitymacji: MCP 669
Wiek: 31
Skąd: B-stok
Wysłany: 03-08-2008, 11:51   

Ja nie jestem taki kasiasty :), z tym ze mozna na wszystkie to takie marzenie :P
_________________
Ci facciamo chilometri ...
 
 
 
lukas70 

Skąd: Bułgarska 5/7
Wysłany: 11-08-2008, 16:22   

Witam ! jestem kibicem Milanu ale nie zdazylem sie zapisac do fanclubu !

Czy jest mozliwosc zebym pojechal z Wami na mecz Milan-Inter albo Milan-Lazio !?

Bardzo mi na tym zalezy !
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 11-08-2008, 16:53   

Niestety nie ma takiej możliwości, wyjazdy są organizowane tylko dla członków stowarzyszenia. Pozostaje Ci jechać na własną ręke, lub poczekać rok do kolejnych zapisów;)
_________________

 
 
 
Veerapan 


Nr legitymacji: MCP 026
Wiek: 38
Skąd: Ostrołęka/Warszawa
Wysłany: 11-08-2008, 16:57   

Niestety w wyjazdach i wszelkiego rodzaju imprezach organizowanych przez MCP udzial brac moga tylko zapisani czlonkowie.
 
 
 
Rossonera 

Nr legitymacji: MCP 532
Wiek: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-08-2008, 18:53   

Wsiądź na dach autokaru:) A tak poważnie, to nie wiadomo w jakich miesiącach odbyłyby się te wyjazdy??? Pozdrawiam.
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 13-08-2008, 13:25   mozna indywidualnie

wybieram sie na derby :) niestety nie dam rady razem z MCP. Byloby taniej i weselej na pewno ale nie udaloby mi sie dotrzec z zagranicy na miejsce wyjazdu. A ze, jak ktos juz wspomnial, nie mozna kupic samego biletu tylko pakiet bilet-wyjazd to cala wycieczke musze sobie zorganizowac sam. Juz przestalem liczyc ile mnie to bedzie kosztowalo hehe samolot, hotelik,bilet na mecz itp Obym po powrocie mogl powiedziec jak w reklamie "spelnic marzenie...bezcenne" :) no i pozwiedzam samo miasto przy okazji
 
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2008, 15:51   

Niestety Wolfsburg mamy u siebie więc z wyjazdu nic nie wyjdzie (przynajmniej do Niemiec).
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 07-10-2008, 16:27   

to zostaje Heerenveen:)
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 07-10-2008, 16:50   

z tym wolfsburgiem ładna lipa wyszła, najpierw na oficjalnej dali już gramy z nimi w pierwszym meczu na wyjeździe, a potem zmiana.... żenada:/
losowanie beznadziejne, słabe drużyny, wypada się tylko cieszyć że w takiej grupie zdobędziemy komplet pkt;)
do heerenven myślę że jednak jest trochę daleko... milaniści na wyspach za to będą mogli zawitać na mecz z Portsmouth
_________________

 
 
 
forever 

Nr legitymacji: MCP 513
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2008, 18:29   

Liczyłem bardzo na grupę ze Slavią Praga i MSK Żylina albo Hertą. Tak sobie marzyłem... Tak jak krzysiekACM zobaczyłem Wolfsburg więc myślę może być jeśli będzie wyjazd a tu taka niespodzianka.
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 07-10-2008, 22:12   

forever napisał/a:
Tak jak krzysiekACM zobaczyłem Wolfsburg więc myślę może być jeśli będzie wyjazd a tu taka niespodzianka.


Ja tez bylem podjarany i liczylem na fajny wyjazd... bo mam do Wolfsburga 3,5h drogi... pelna podjarka i za chwile... powrot do rzeczywistosci... bo teraz terminarz jest malo przystepny... i nie wiem czy na cos pojade (przynajmniej na wlasna reke)... moze Holandia??
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
bel 

Nr legitymacji: MCP 038
Wiek: 48
Skąd: Kielce
Wysłany: 08-10-2008, 11:22   

Narazie więc może wyjazd na serie a, a po fazie grupowej na uefę, tym bardziej, że większkość meczów gramy wieczorem, a to zawsze fajnie wygląda
_________________
OD 14.10.1987 MILAN NA ZAWSZE!
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 08-10-2008, 15:11   

a ja mam pytanie do zarzadu, czy bedzie podejmowana proba zdobycia biletow na Portsmouth - Milan dla naszego FC z wysp (vide "male wyjazdy) :) mysle ze kilku chetnych by sie moglo znalezc (tak mi sie wydaje oczywiscie sprawa do uzgodnienia na wyspie) a pewnie by to dobrze w AIMC wygladalo, oczywiscie moze by sie tez znalezli chetni zeby sie wybrac na taki mecz z Polski.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 08-10-2008, 16:36   

MikoZ, oczywiście, że bedzie. Już nawet zostały podjęte rozmowy z naszym koordynatorem na wyspach.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-10-2008, 18:43   

mecze malo przystepne najbardziej jesli juz to Heerenven ale wydaje mi sie ze jednak kase wydam bardziej na pojedynki Lecha w Poznaniu, wydaje mi sie ze zobaczyc Deportivo na Bulgarskiej naprawde warto :) a na Milan pojedzie sie jeszcze kiedys, ludziom z Wysp zyzcze szczescia i udanego zlatwiania wejscia na Portsmouth :)
 
 
 
chuckydoll 

Nr legitymacji: MCP 628
Wiek: 43
Skąd: Kraków
Wysłany: 09-10-2008, 16:02   

Także moim zdaniem nie ma się co szarpac na siłę. Grupówkę Milan przejdzie w cuglach a potem pewnie trafi na jakiegoś bardziej atrakcyjnego przeciwnika dla nas.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl