Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Man United-Milan 10.03.2010
Autor Wiadomość
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 01-02-2010, 10:26   Wyjazd na Man United-Milan 10.03.2010

Witam, ponieważ na stronie MCP pojawiła się propozycja wyjazdu na mecz rewanżowy, otwieram temat. Z związku z tym, że jest to specyficzny wyjazd, trzeba by to szybko zorganizować, transport itd.

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=176
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 01-02-2010, 13:02   

i od razu mam pytanie związane z próbą załatwienia biletów, dajmy na to, że do 5 lutego zgłosi się 20 osób, a kiedy będzie wiadomo ile będzie biletów? bo chyba nie bardzo mogę rezerwować lot do Anglii skoro nie wiem czy dostanę bilet, muszę zaryzykować czy odpowiednio wcześniej będzie info ile napewno biletów dostaniemy?
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 01-02-2010, 22:43   

sawczen kiedy bedzie wiadomo to juz nie za bardzo zalezy od nas. Ciężko przewidywac kiedy dostaniemy zgode na bilety jednak z naszej strony bedziemy z cala pewnoscia starali sie robic tak by nie trzymac ludzi w niepewnosci
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 09-02-2010, 16:57   

...ok, a ja mam pytanie, odnośnie wstępnej ilości zapisanych osób:)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 09-02-2010, 17:40   

z tego co wiem, o ile ilość nie wzrosła to 16 osób jest chętnych - 9 z Wysp i 7 z Polski.

Szmalec jak wpisałeś się na listę to napisz skąd będziesz leciał ;) Jeśli wyjazd wypali, to ja z Gregorio i z Kebabem lecimy z Gdańska do Liverpoolu w dzień meczu rano.
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 10-02-2010, 13:52   

Prezes upoważnił mnie do poinformowania, że przed chwilą otrzymaliśmy potwierdzenie 16 biletów na wyjazdowy mecz z ManUtd. Oznacza to, że cała szesnastka, która wysłała zgłoszenia, może już spokojnie organizować przeloty, urlopy itd. Szczegóły dotyczące wpłat ukażą się najprawdopodobniej dziś wieczorem na stronie MCP.
 
 
 
SzmalecMCP 

Wiek: 38
Skąd: Kobiór
Wysłany: 10-02-2010, 18:08   

Sawczen zabrałbym się z Wami, ale do Gdańska mi nie po drodze:) I tutaj pytanko, czy wybiera się ktoś z Śląska? wylot z Pyrzowic, bym proponował:)
_________________
Ale! ale! ale Milan ale! forza lotta, vinci dai non ti lasceremo mai! http://www.youtube.com/watch?v=6G4ly0hIThY
"Są rzeczy, których kupić nie można..." Przeżyć piłkarską gorączkę-bezcenne
Ps: http://www.youtube.com/watch?v=ZBmqaFYXk6g
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-02-2010, 19:28   

dobra, to teraz pytanie, czy ktoś jeszcze poza mną, Gregorio i Kebabem wybiera się z Gdańska?

a do Ciebie Szmalec pytanie odnośnie noclegu, śpisz po meczu w Manchesterze? pytanie to kieruję w sumie do wszystkich, którzy wybierają się do Manchesteru.
 
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 10-02-2010, 19:35   

ja i carlo lecimy z Katowic liniami wizzair w środe, oczywiście kurs Katowice-Liverpool :)
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-02-2010, 19:42   

rute, o której jesteście w Liverpoolu? bo my z Gregorio i Kebabem o 7:25 wg planu i w sumie moglibyśmy poczekać na Was na lotnisku i razem się wybrać autobusem do Manchesteru. Jak wracacie po meczu? Nocleg w Manchesterze czy macie jakoś ciekawie połączenia powrotne?

przy okazji mam zapytanie odnośnie flag, zabieramy obie czy tylko małą i kto ją ma? w razie czego mogę się zadeklarować, żeby ją wziąć jak tylko wróci z Mediolanu, zatem jeśli miałbym zabrać to dobrze by było jakby była do odebrania gdzieś na Pomorzu.
 
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 10-02-2010, 19:54   

my dopiero o 13:50 mamy przylot, zostajemy w Anglii do niedzieli, noc po meczu kimamy w Manchesterze, a następne nocki już w Liverpoolu
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 10-02-2010, 22:44   

łooo, to na tyle nocy nie możemy sobie pozwolić, jak dobrze pójdzie to wracamy z Londynu (Luton) praktycznie zaraz po meczu (11 marca), mamy lot o 7:25 i MOLU jedzie do Luton zaraz po meczu, także zabralibyśmy się z nim, myślałem o jakieś ew. 'integracji' ale żaden z naszej trójki aż do niedzieli nie mógłby zostać :)
 
 
 
kebab 

Nr legitymacji: MCP 382
Wiek: 41
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: 10-02-2010, 23:40   

Sawczen Ja jak patrzyłem to nie widze lotu o 7.25 tylko o 8.05. Także musimy się zgadać jakie bilety zamawiamy na samolot.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 11-02-2010, 09:38   

kebab zgadza się, coś pomyliłem. Lot oczywiście o 8:05 z Luton, więc tym lecimy. MOLU, który zaraz po meczu zwija się do domu, a mieszka w Luton, zgodził się, żeby nas zabrać na lotnisko, więc chyba pierwszy raz Trójmiasto będzie najszybciej w domu po meczu :D
poprzedniego posta pisałem po kilku głębszych i namotałem, ale nasza sprawa wygląda tak Panowie: z Gdańska do Liverpoolu lecimy o 6:00, planowo 7:25 w Liverpoolu.
spowrotem: lot z Luton o 8:05 i planowo w Gdańsku o 11:10.
W takim razie ja już zamawiam bilety, tylko kupcie te same :)

kebab, skontaktuj się ze mną, bo ja nie mam Twojej komórki. Pogadamy o transporcie na lotnisko itd., to to też trzeba jakoś ogarnąć dobrze :) 792 521 444.

btw. z tego co się dowiedziałem, to Wojtek z Opola ma małą flagę i jedzie zarówno do Mediolanu jak i Manchesteru, więc bez problemu.

pozdro
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 14-02-2010, 20:52   

http://www.youtube.com/wa...uM&feature=grec będzie tak! :D

rute, Wy o 13:50 lądujecie w Liverpoolu tak? po rozmowie z TomkiemW doszliśmy do wniosku, że dobrze będzie jak ekipa z Polski spotka się w Liverpoolu i w całości pojedzie do Manchesteru, żeby nie było potem niepotrzebnego szukania się, a Tomek zajmie się 'wyspiarzami' ;)
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 14-02-2010, 22:59   

Dodam tylko od siebie, że jest to oczywiście jedynie wstępna propozycja i nie ma przymusu ;) Wygląda na to, że musielibyście kwitnąć 6 godzin na lotnisku, a to jednak trochę sporo.
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 15-02-2010, 10:28   

rozmawiałem z chłopakami i nie widzieli problemu, chociaż zobaczymy. Jest pomysł, żeby zobaczyć Anfield Road, btw. wie ktoś jak tam dojechać? :)
 
 
 
carlo 

Nr legitymacji: MCP 009
Skąd: POLSKA
Wysłany: 15-02-2010, 12:38   

sawczen tak jak pisałeś lądujemy w Liverpoolu o 13.50, oczywiście opcja wspólnej podróży jest jak najbardziej ok:) jak się nie rozmyślicie, to szczegóły dogramy przed wyjazdem na privie:)
pzdr
 
 
dRiV 

Nr legitymacji: MCP 045
Skąd: Manchester/Łaziska
Wysłany: 15-02-2010, 14:21   

sawczen napisał/a:
rozmawiałem z chłopakami i nie widzieli problemu, chociaż zobaczymy. Jest pomysł, żeby zobaczyć Anfield Road, btw. wie ktoś jak tam dojechać? :)


Z lotniska na główny dworzec w centrum autobus linii 500, a stamtąd napewno coś pojedzie pod stadion.

http://www.arrivabus.co.u...0Zone%20Map.pdf
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 15-02-2010, 20:56   

no jako że to Wy będziecie czekać to mi to obojętne ;P macie pare godzinek więc wykorzystajcie ten czas mądrze, nie w jakimś angielskim pubie ;)
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 17-02-2010, 18:06   

sawczen napisał/a:
Jest pomysł, żeby zobaczyć Anfield Road


lepiej Goodison Park ;P i wychodzi na to, że jeszcze 2 osoby będą lecieć o 6.00 z Gdańska ;]
_________________

 
 
 
puszu22 

Wiek: 30
Skąd: Police
Wysłany: 17-02-2010, 21:08   

Witam mam bitynie ile biletów dostaliśmy?? i jaka cena.A i jesli nie jestem zapisany to tez by mógl się ubiegac o bilet,na samym koncu jak co.Prosze o odp
 
 
 
gregor 

Nr legitymacji: MCP 050
Skąd: 4 walls
Wysłany: 17-02-2010, 21:58   

stejuk napisał/a:
lepiej Goodison Park

jesli macie zwiedzac jeden ze stadionow , to sensowne jest zachaczenie tez o drugi , z buta jest to jakies 20 min
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 17-02-2010, 22:19   

gregor napisał/a:
stejuk napisał/a:
lepiej Goodison Park

jesli macie zwiedzac jeden ze stadionow , to sensowne jest zachaczenie tez o drugi , z buta jest to jakies 20 min

jak najbardziej jestem za ;)

stejuk, w takim razie widzimy się w piątkę w Gdańsku 10 marca? ;) rozumiem, że lecisz z Sonarem też :) to klasa! będzie wesoło i chyba pierwszy raz tak liczna grupa wybierze się z Gdańska :D

EDIT: tak jak myślałem, stejukowi chodziło o radinjo a nie o Prezesa, także łącznie lecimy w 6 osób z Gdańska :) do zobaczenia Panowie na lotnisku!!
 
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 18-02-2010, 01:40   

gregor napisał/a:
z buta jest to jakies 20 min

Haha! Grzesiu, Ty i te Twoje 20 minut :P Kto był na City-Milan, ten wie :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl