Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy w sezonie 2009-10
Autor Wiadomość
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-08-2009, 11:05   

w takim razie zamiast karnetu moze byc bilet, mi to roznicy nie robi jak mi sie nie ufa ;) poza tym co mialbym z tego ze nie oddalbym karnetu? ;) poza tym nie pytalem niegrzecznie, pytalem normalnie jak to jest z tymi karnetami i w ogole, a w tym momencie wyskoczyles z kolejnymi glupotami tylko po to zeby dosrac, to ze kiedys nie wypalaly moje plany znaczy ze teraz tez nie wypala? ;) a zeby jechac na zlot i sie zzywac to trzeba przede wszystkim miec z kim, ciekawe czy po takich wypowiedziach mialbys ochote poznawac takich ludzi, bo mi osobiscie nie bardzo pasuje towarzystwo w ktorym na kazdym kroku ktos mi przygaduje i traktuje jak jakiegos podczlowieka

jesli bylem gdzies "butny" prosze o wybaczenie, ja jednak uwazam ze po prostu stalo sie tak w odpowiedzi na docinki na kazdym kroku po normalnym poscie czlowieka ktory w koncu wie na pewno ze moglby jechac na mecz ale nie pojedzie bo nie dostanie mozliwosci jak zasugerowales chocby w poprzednim poscie, co do "butnosci" przed tymi postami myslalem po prostu ze skoro kazdy zaplacil taka skladke czlonkowska to jest rownoprawnym czlonkiem MCP, co do tego sa osoby w MCP z Poznania ktore mnie znaja wiec nie ma obaw nie jestem botem ani nic takiego ;)

a podpis zinterpretuj jak chcesz, dotyczy tej sytuacji ktorej mam juz konkretnie dosyc ;) i po prostu ciekawi mnie czy tak samo madry bylbys rozmawiajac ze mna twarza w twarz, tylko tyle, nic zlosliwego ;)
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 09-08-2009, 11:45   

Panowie nie ma co się spinać bo na obecną chwilę nawet karnetami nie dysponujemy. Jest potwierdzenie, że udało się je kupić i to tyle. Nie wiadomo kiedy dokładnie będzie można z nich skorzystać. Jeśli będą już dostępne to na pewno nie za friko, co było już dyskutowane. Karnety mają zarobić na siebie.
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-08-2009, 12:08   

bajer, ale chyba mnie nie straszysz, co :)? Buahahahaha.
Z mojej strony koniec sprawy, bo rozmywamy temat. Jedź na te derby i udanych przeżyć życzę. A pogadać osobiście będzie jeszcze okazja, nawet interpretując to spotkanie w dwójnasób, jeszcze nie raz trafi nam się wspólny wyjazd, będziesz miał okazję się wtedy spiąć.
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 09-08-2009, 12:36   

Tradycyjnie najbardziej spinają się ludzie, którzy nie mają pojęcia o sprawie. Od momentu wprowadzenia Cuoro Rossonero karnety na Milan mają postać elektroniczną i są ładowane na kartę kibica. Nie ma więc mowy o żadnym fizycznym przekazywaniu karnetów: bilet na dany mecz jest po prostu "przelewany" z jednego CR na drugie. Oczywistym jest również, że osoby, które nie mają CR, nie będą miały możliwości skorzystania z karnetów. Pozostaje pytanie, czy Zarząd w razie potrzeby podejmie próbę zdobycia biletów dla takich osób.

Teksty typu "kim jesteś w MCP, żeby dostać karnety?", "Nie ta liga człowieku, podziałaj i będziesz mógł za kilka lat sapać o karnety", "butne żółtodzioby muszą dostać ostrzegawczego plaskacza, inaczej za bardzo się rozbujają" czy "znaj swoje miejsce w szyku" wywołują u mnie odruch wymiotny. Jak widać nic się nie zmieniło i niektórym nadal się wydaje, że członkowie dzielą się na lepszych i gorszych. Wspaniała zachęta dla nowych członków: "płaćcie jak inni i siedźcie cicho, bo jesteście tylko żółtodziobami, którym należy się plaskacz". Żenada.

Propozycję, aby karnety nie były udostępniane na derby, bo wtedy miejsce polskich milanistów jest w Olsztynku, uważam za skandaliczną. Na zjeździe (który - nie czarujmy się - jest imprezą o ograniczonej liczbie miejsc) będzie około 20% członków Stowarzyszenia i nie widzę żadnego powodu, aby pozostałym 80% odmawiać ich statutowych praw. I nie dziwię się bajerowi, że woli pojechać na derby niż na zlot, bo o ile na początku żarty pod jego adresem były zabawne, to w tej chwili zaczynają stawać się żenujące i niesmaczne, a cała sytuacja zaczyna przypominać nagonkę.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-08-2009, 13:10   

a to juz widze ze jedyne na co moge liczyc to bilet w takiej sytuacji bo CR jeszcze nie posiadam... I zaraz pojdzie napinka ze znalazlem wytlumaczenie zeby sie wywinac i jednak nie jechac, co do karnetow, ani przez chwile nie myslalem zeby byly za friko, liczylem na ceny w okolicach tego ile kosztuja bilety ewentualnie minimalnie mniej bo czytalem ze karnety maja byc sposobem na zarobek dla fanklubu ;)
Pepe napisał/a:
bajer, ale chyba mnie nie straszysz, co :)? Buahahahaha.

nie strasze cie bo i po co, nie naleze do zwolennikow przemocy, wole zalatwiac wszystko slowem ale malo kto jest taki madry twarza w twarz jak przez Internet ;) co do spinania to ty zaczales wiec ciesze sie ze jednak postanowiles zakonczyc te farse ;) i btw, cieszy mnie ze masz dobry humor, smiej sie smiej, smiech to zdrowie, obys mial go jak najwiecej

dzieki TomekW, widac sa tu jednak ludzie ktorzy potrafia pisac rozsadnie i nie przestawiac innych z byle powodu ;)
 
 
 
baker 

Nr legitymacji: MCP 012
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-08-2009, 14:27   

Wstrzymajcie się już z tą nagonką na bajera, tym bardziej, że go nie znacie. Ja go znam i uwierzcie mi - chodzi regularnie na mecze do Hattricka i gdy gramy w piłkę, to zawsze jest, mimo że ma kawałek drogi do pokonania. Pozdro bajer :).
_________________
"Znam twoje czyny,
że ani zimny , ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 09-08-2009, 16:20   

Pepe napisał/a:
kapi-po co to piszesz, skoro i tak typowi byś nie dał tego karnetu. Znasz go? Widziałeś go?

Jeżeli nie rozumiesz na czym polega organizacja wyjazdów przez MCP, dystrybucja biletów - czy później karnetów - to zachowaj dla siebie swoje kąśliwe uwagi, gdyż w regulaminie kwalifikacji na wyjazdy MCP ani przy małych wyjazdach nie ma, nie miało i nie będzie miało znaczenia kto kogo zna i kto kogo widział. Plaskaczy również nie przewiduje się. Jeżeli chciałbyś coś w tym temacie zmienić możesz już rozpocząć kampanię wyborczą, w końcu nowe władze zostaną wybrane już za rok, natomiast osobiście nie wróżę Ci sukcesu.
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-08-2009, 18:06   

TomekW-chyba się nie rozumiemy. Wyraziłem swoje zdanie i twierdzę nadal, że jeśli ktoś zaczyna przygodę z MCP, to nie powinien wychodzić przed szereg. Jak we wszystkim w życiu. Na wszystko przyjdzie swój czas. To tak w zupełnej pigułce. Jeśli nie zgadzasz się z tym-napisz mi priva, tam wyjaśnimy kwestię. A to, że bajer mi pisze jakieś teksty mające na celu podburzenie to osobna kwestia. A że jestem chłop nerwowy, więc oczywiście nie zostało to bez echa. Cała ta sprawa od początku dla mnie wyglądała dziwnie, ale tak jak pisałem wcześniej, nikt nie jest tu ani gorszy ani lepszy. Nie wiem-mam to napisać pogrubioną czcionką, żebyś mnie zrozumiał?

Z karnetami w sumie niezłą bekę z siebie miałem. Byłem święcie przekonany, że ich forma jest papierowa. Przy takim obrocie sprawy moje wszystkie wcześniejsze wypociny trącą lekką komedią. Jak widać zatrzymałem się na etapie karnetów sprzedawanych na mecze Szombierek Bytom :).

kapi, ja się do takich spraw nie pcham. Zostawiam to innym ludziom, którzy robią to w mojej ocenie bardzo dobrze. I niech tak zostanie.
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 10-08-2009, 09:25   

Od początku informacji o karnetach była rozmowa o tym, ze powinny być one platnie udostępniane członkom MCP i to wszystkim, a nie tylko tym, których ktoś zna. W końcu jesteśmy zarejestrowanym stowarzyszeniem i nikt z nas nie jest panem x czy y, a MCP posiada nasze wszystkie dane.
To, że bajer w zeszłym sezonie jako maturzysta nie ogarniał za bardzo wszystkiego to już widzę, że został skreślony i skazany na ośmieszenie. Gość chce jechać, zawiązał się temat i zamiast pchać wszystko do przodu okazuje się, że karnety powinnny leżeć na półce (elektronicznej;) i się tam ładnie błyszczeć.
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami milanistów (którzy są jak najbardziej znani) należy dać bajerowi bana i wysłać go na lody do centrum.

Temat wyjazdu zaczął fifi1906, ale pewnie po tym co przeczytał dalej o banach, lodach, plaskaczach czy miejscach w szeregu, drapie się teraz po głowie i zastanawia o co tu chodzi...
Forza MCP
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 10-08-2009, 17:19   

Pepe , ogólnie nie te realia :)
Wybaczcie chłopakowi ale takie zasady jakie przedstawił pepe obowiązują wśród zorganizowanych kibiców polskich klubów, ale MCP to jednak zupełnia inna bajka :)
_________________

 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 10-08-2009, 19:52   

krzysiekACM napisał/a:
ale MCP to jednak zupełnia inna bajka

No.. My jestes normalni :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 11-08-2009, 01:15   milan vs. cagliari

Witam,
mam zamiar sie wybrac na meczyk Milanu z cagliari 22 listopada. Czy ktos moze wiec jak wyglada sprawa dostepnosci biletow w dniu meczu? czy jest w ogole mozliwe kupic bilet w kasie w dniu meczu? bo nie ukrywam, ze sprzedaz wejsciowek przez stronke klubowa wyglada dramatycznie. zwlaszcza w angielskojezycznej wersji strony klubowej, a na maila w tej sprawie nikt mi nie odpowiedzial.
 
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 11-08-2009, 08:12   

marobufaro, spokojnie kupisz bilet w kasie, w banku czy milan point.
na takie mecze nie ma kompletu.
pozowdzenia
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 11-08-2009, 08:17   

Bubu napisał/a:
krzysiekACM napisał/a:
ale MCP to jednak zupełnia inna bajka

No.. My jestes normalni :)

o Tobie tak na pewno bym nie powiedział :P
_________________

 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-08-2009, 08:29   

kolego z Nienacka... nie nakrecaj sie ;)
juz niedlugo bedzie okazja do wypompowania swoich emocji na kolejne 12 miesiecy...
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-08-2009, 13:29   

ale widze ze mimo wszystko z wojny o to czy mozna jechac na mecz czy nie jednak cos pozytywnego wyszlo, mile sie zaskoczylem bo nie spodziewalem sie organizacji wyjazdu po takich wypowiedziach niektorych uzytkownikow :)
Pepe napisał/a:
A to, że bajer mi pisze jakieś teksty mające na celu podburzenie to osobna kwestia.

pozdro Pepe, naprawde pozytywny z ciebie czlowiek :D gdyby to jeszcze cos mialo wspolnego z prawda ;) jak chcesz to ciagnac pisz na PW ale ja bym to zakonczyl bo i tak nie dojdziemy do porozumienia, pozdro jeszcze raz ;)
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2009, 15:53   

bajer napisał/a:
nie spodziewalem sie organizacji wyjazdu po takich wypowiedziach niektorych uzytkownikow :)
Następnym razem w takich sprawach polecam jednak większą wagę przywiązywać do wypowiedzi członków Zarządu, a nie innych osób, prezentujących tylko i wyłącznie własne zdanie ;)

Czekamy na wpłatę ;)
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 11-08-2009, 16:23   

bajer napisał/a:
z wojny o to czy mozna jechac na mecz czy nie jednak cos pozytywnego wyszlo

Uzupełniając wypowiedź Czado: wyjazdy na mecze Milanu nie rodzą się z niczyjej "wojny" na forum i tym bardziej ten wyjazd się z żadnej wojny nie urodził. MCP organizuje je już od lat - i organizować będzie.
 
 
ACMkrzysztof22 

Wiek: 32
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-08-2009, 16:58   Derby Mediolanu

Czy do wyjazdu na mecz niezbędna jest legitymacja członkowska MCP?Podobno będą one przyznawane dopiero we wrześniu,a sezon rusza w wakacje i taki hit przed nami.Mam możliwość wyjazdu,nie posiadając legitymacji?z góry dzięki za odpowiedź.
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-08-2009, 17:17   

zapewne wystarczy, ze podasz swoj numer zgloszeniowy zamiast nr legitymacji (ktorego masz prawo jeszcze nie znac).

co prawda news informacyjny nie zawiera tej informacji, ale tak bylo to praktykowane do tej pory, wiec zapewne podobnie bedzie i tym razem
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 11-08-2009, 17:38   

Legitymacja MCP od początku ma charakter symboliczny. Najważniejsze to być aktywnym (z opłaconą składką) członkiem MCP w danym sezonie - wtedy można brać udział w organizowanych przez MCP imprezach, oczywiście po spełnieniu wymaganych dla danego wydarzenia formalności.
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 15-09-2009, 12:54   

Serie A się rozkręca, rusza Liga Mistrzów i stąd moje pytanie: czy Zarząd planuje jakiś wyjazd MCP w najbliższym czasie?
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 17-09-2009, 08:21   

Ja również jestem za wyjazdem :) Proponuje mecz Serie A, 18.10.2009 Milan : Roma :)?
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-09-2009, 12:15   

Bardzo ciekawa propozycja.
 
 
rafson 

Nr legitymacji: MCP 542
Wiek: 38
Skąd: Łódź (Pabianice)
Wysłany: 17-09-2009, 12:57   

Jest więcej chętnych ???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl