Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy w sezonie 2009-10
Autor Wiadomość
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2009, 12:59   

kilka fotek z audi cup



pozdro! dla wszystkich napotkanych... z wyjatkiem niemcow, klosego i "calej rodziny jego" ;)
franek kimono 4 ever :D
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
Ostatnio zmieniony przez Kiepura 05-08-2009, 15:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 05-08-2009, 13:32   

Co Ty tam Kiepura od Niemców chcesz :). Zostaw ten porządny naród w spokoju-hahaha.
Ogólnie w ile osób pojechaliście? Nawet widzę bandyta Kuba z Gdańska się załapał na foto :D.
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2009, 14:57   

3 milanistow + 1 "zjednoczony"... na miejscu umowieni bylismy z kuba i jego piknikami!!

niestety, kuba wracal po pierwszym dniu. my zostalismy jeszcze do piatku do poludnia, bo przeciez trzeba bylo zjesc prawdziwe niemieckie zarcie, czyli... tureckiego kebaba ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-08-2009, 15:40   

SonaR napisał/a:

sytuacja z karnetami natomiast wyglada tak, ze karnety zostaly one zamowione i teraz czekamy na potwierdzenie ze sa do odbioru. Do meczu z interem powinny byc jednak nic zagwarantowac na obecna chwile nie mozemy.


w takim razie nie pozostaje nic tylko czekac na informacje na ten temat :) bo chetni na pewno by sie znalezli na ten wyjazd sposrod niejadacych na zlot
 
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 07-08-2009, 06:08   

bajer napisał/a:
w takim razie nie pozostaje nic tylko czekac na informacje na ten temat :) bo chetni na pewno by sie znalezli na ten wyjazd sposrod niejadacych na zlot

Ja i 2 kumpli włsnie myslimy nad wyjazdem na inter autem, z karnetami ta sprawa bedzie napewno dużo łatwiejsza.
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-08-2009, 13:54   

fifi1906, jakby sie udalo z tymi karnetami zalatwic wszystko to chetnie zabralbym sie wtedy z wami jesli miejsce by zostalo w aucie :) chyba ze wiecej chetnych wtedy mozna myslec o jakims innym transporcie bardziej zorganizowanym ale pewnie wiekszosc ewentualnych chetnych jednak bedzie na zlocie
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 07-08-2009, 15:14   

zapraszam na strone glowna :)
 
 
 
WISŁAKRAKÓWACM 

Nr legitymacji: MCP 635
Wiek: 41
Skąd: KRÓLEWSKI KRAKÓW
Wysłany: 07-08-2009, 15:43   DERBY

widze ze sa juz te karnety i mam nadzije ze sie zapalie na jeden :) oby
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-08-2009, 23:01   

dobrze, jest 5 karnetow a na razie tylu mniej wiecej chetnych na wyjazd widze (fifi1906 i jego dwoch znajomych, nie wiem czy z MCP wiec nie wiem jak tu z karnetami, WISŁAKRAKÓWACM i ja), w razie wiekszej liczby chetnych MCP postara sie o dodatkowe bilety do tych karnetow? :) i w jaki sposob stac sie posiadaczem takiego karnetu na jeden mecz i jak go pozniej zwrocic? :) tyle pytan na razie mi sie nasuwa, w razie czego gdy przyjdzie mi cos do glowy napisze pozniej :)
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-08-2009, 00:46   

bajer napisał/a:
fifi1906 i jego dwoch znajomych, nie wiem czy z MCP wiec nie wiem jak tu z karnetami,

Dosc oczywiste. Nie sa w MCP nie korzystaja.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 08-08-2009, 09:09   

Bubu, zapłaca podwójnie i nech jadą ;)
byznes ys byznes

a tak poważnie to przydały by się jakieś "zasady korzystania z karnetów"...
 
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-08-2009, 09:41   

obaj sa w MCP
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-08-2009, 09:41   

wogole bedzie możliwosc wypożyczenia ich na derby?
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 08-08-2009, 13:16   

No i tu jest chyba cała kwestia-fajnie, że ktoś z was napaleńcy ruszył głową. Pewnie karnety będą służyć nam podczas wyjazdów MCP organizowanych jako ekipa, a nie, że ktoś będzie miał kaprys jechać sobie w 4 osoby. W ostatni weekend sierpnia miejsce kibiców Milanu z Polski jest w Olsztynku. Powodzenia na derbach :D.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-08-2009, 13:31   

a ja mysle ze karnety mialy sluzyc po to zeby w przypadku organizacji malych wyjazdow nie trzeba sie bylo specjalnie o bilety starac ;) no i jakies korzysci dodatkowe w AIMC :)

Pepe napisał/a:
W ostatni weekend sierpnia miejsce kibiców Milanu z Polski jest w Olsztynku

z czego ja dopiero w piatek od 12 godziny jestem dyspozycyjny wiec zlot mi w ten spsoob odpadl ale jakby byla okazja jechac do Mediolanu na derby nie mam watpliwosci ze skorzystam, tym razem nie bedzie wymowek :P
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 08-08-2009, 14:16   

Dojedź więc na zlot w piątek wieczorem-co za problem?
Robisz z siebie śmiech na tym forum. Jesteś taka szumowina :)-robisz dużo szumu, a ch..a działasz.
O karnety podbijaj do osób, co stanowią podstawę organizacyjną MCP-ich odpowiedź będzie bankowo jedna :). Chyba nie sądzisz, że ktoś ci da cokolwiek, a już na pewno nie ciężko zdobyte karnety. Zna cię ktokolwiek osobiście w ogóle? :) Sam sobie odpowiedz na pytanie-kim jesteś w MCP, żeby dostać karnety? Nie ta liga człowieku, podziałaj i będziesz mógł za kilka lat sapać o karnety.
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 08-08-2009, 14:26   

he he, Pepe ostro pojechałeś :) choć rzeczywiście jest w tym trochę racji, bajer zawsze się wybierasz i w ostatniej chwili zawsze rezygnujesz :) śmieszne
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-08-2009, 14:45   

Z tego co bylo dyskutowane to karnety maja sie zwracac wiec "dac" to nikt nikomu nie da... Co najwyzej moze byc ewentualna znizka w odniesieniu do "normalnej" ceny biletu.
Piatek od 12... Lol no to o 18 jestes w Olsztynku (tak na oko) wiec wszystko przed Toba wlacznie z derbami...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 08-08-2009, 16:05   

Spokojnie, informacja potwierdzająca zakup karnetów dopiero do nas przyszła. Już wkrótce będą pierwsze wiadomości "co dalej".

Na pewno jednak sugestia Pepe, jakoby bajer miał mniejsze szanse na wejściówkę niż ktoś inny jest nie na miejscu. Sposób kwalifikacji na wyjazdy został ustalony przez Walne Zgromadzenie Członków, jest powszechnie znany i przestrzegany, zatem takie komentarze - nawet w kierunku dość specyficznego forumowicza jakim jest bajer są niestosowne.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-08-2009, 19:23   

na zlot nie przyjade bo chce jechac na derby, jak mam wybor na co wydac kase wole ja wydac na Mediolan niz na spotkanie ktore nie jest w kategorii moich marzen ;)
 
 
 
dezali 

Nr legitymacji: MCP 002
Skąd: Kraków
Wysłany: 08-08-2009, 21:39   

...a zycie i tak napisze odmienny scenariusz, czyli pojedziesz do centrum na lody.

przepraszam z gory za zlosliwy komentarz.
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-08-2009, 21:47   

raczej napisze odmienny scenariusz bo nie zostanie zorganizowany zaden wyjazd przez MCP (taki bardziej prywatny, w malej grupie) bo po co jak przeciez ogladanie przed telewizorem na Mazurach tylko sie liczy i jest duzo ciekawsze niz mecz na zywo ;) a jak ktos nie jedzie na zlot to sie nie liczy w MCP i jest jakis gorszy niby, interesujace ;)
 
 
 
kuba1899 


Nr legitymacji: MCP 076
Wiek: 43
Skąd: Wolne Miasto Gdańsk
Wysłany: 08-08-2009, 21:59   

da mu ktoś bana tak choćby na tydzień? Dla odpoczynku Kolegi (i naszego może przede wszystkim) by się to przydało...
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-08-2009, 23:25   

bana za to ze chce jechac na derby Mediolanu? No coz, szkoda slow na takich ludzi ;)
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 09-08-2009, 00:07   

kapi-po co to piszesz, skoro i tak typowi byś nie dał tego karnetu. Znasz go? Widziałeś go? Jego plany póki co ani razu nie wypaliły, kto wie czy po pierwsze wypaliłyby te derby i po drugie czy wypaliłoby późniejsze oddanie karnetu. Wiem, ze starasz się zachować przyzwoitość wypowiedzi, bo jako osoba reprezentująca MCP to w pewnym sensie Twoja powinność, ale nie będzie typ tutaj robił rozkminy, jak nawet go nikt nie zna. To brzmi po prostu komicznie, a przyznanie karnetu takiej osobie nie świadczyłoby najlepiej o przemyślanych ruchach kierownictwa MCP. Będziesz później do typa jeździł, albo po sądach go ganiał? :) Karnety powinny jeździć na mecze, gdzie jeżdżą grupy zorganizowane z MCP, tyle w temacie. Jestem przekonany, że taka też będzie decyzja i stanowisko MCP.

Spytałby gość grzecznie czy ma prawo do karnetu-nie byłoby problemu i nic bym nie pisał, ale tu już brakowało tylko planów, w którym hotelu w Mediolanie spędzą noc po derbach. Żeby nie było-do żadnego żółtodzioba nic nie mam-sam nim przecież kiedyś byłem. Chodzi o to, że butne żółtodzioby muszą dostać ostrzegawczego plaskacza, inaczej za bardzo się rozbujają. I tu plaskaczem będzie brak przyznania karnetu.

bajer-nie jesteś gorszy, ani lepszy, ale kiedy ostatnio Twoje wpisy brałem przez pryzmat młodości i naiwności, tak teraz widzę, że Ty autentycznie jesteś mocno narwany. A to, że nie jedziesz na zlot, nie znaczy, że jesteś gorszy, ale znaj swoje miejsce w szyku. A jak je już poznasz-to załatwiaj sprawy z rozumem, bo pisząc takie rzeczy na ogólnym wk... ludzi. Już wielkie plany ilu jedzie, kto, co, jak i czym. A czy umawiałeś z kimkolwiek z zarządu MCP prawo do karnetów? Też chciałbym w ten dzień obejrzeć sobie derby na żywo, ale w mojej opinii, dla dobra naszego MCP i zżycia się ludzi, ten dzień (i cały weekend) powinniśmy spędzić w Olsztynku.
I uważam, że w ten dzień karnety nie powinny być nikomu udostępnione, bo miejsce polskich kibiców MCP, którzy mają akurat wtedy czas, są w północnym rejonie Polski, a nie we Włoszech.

PS-bajer, co znaczy Twój podpis?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl