Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazdy w sezonie 2009-10
Autor Wiadomość
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 24-04-2010, 17:37   

dobry pomysł, ja wielokrotnie przy okazji wyjazdów pisałem aby przynajmniej każdy paradował w koszulce/bluzie/szalu MCP, aby było widać że to grupa z Polski, szkoda że większość osób zamiast koszulki MCP woli jednak założyć meczówkę Milanu... czy jakieś szale Adidasa czy innych AIMC ;)
_________________

 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-04-2010, 17:41   

Marcin64 napisał/a:

Nie dosc ze lepsza integracja grupy, to swietny efekt na San Siro...

Jakos nie umiem sobie wyobrazic swietnego efektu na SS (ktore miesci ponad 85 kola ludzi) grupy 30-40 osobowej... W Kalwarii owszem :)
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Marcin64 

Nr legitymacji: MCP 633
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-04-2010, 12:56   

40 osob siedzaych kolo siebie da efekt nawet na San Siro.

Nie mowie ze z drugiego konca stadionu, ale w najblizszej odleglosci od miejsca gdzie bysmy siedzieli napewno bylby dobry efekt.

Nie mowiac juz ze paradowac w takiej koszulce to frajda, ze godnie sie reprezentuje nasz FC.
_________________
JEDYNEJ SPRAWIE - GKS KATOWICE - ODDANI CAŁKOWICIE
 
 
konrad_acm 

Nr legitymacji: MCP 179
Wiek: 42
Skąd: Dębno
Wysłany: 26-04-2010, 09:09   

Bubu napisał/a:
Jakos nie umiem sobie wyobrazic swietnego efektu na SS (ktore miesci ponad 85 kola ludzi) grupy 30-40 osobowej...
a ja sobie spokojnie to wyobrażam, siedzi 40 osób z Polski w takich samych koszulkach, nad nimi 40 wolnych miejsc, pod nimi 40 wolnych miejsc, z prawej 40 wolnych miejsc, z lewej 40 wolnych miejsc, a 85 koła ludzi przed telewizorami 100% zwraca na nich uwagę ;)

i jeszce jedno - nie kupujmy koszulek w kolorze krzesełek bo się wtopimy w nicość :P


A tak na poważnie to bardzo dobry pomysł.
 
 
 
Marcu 


Nr legitymacji: MCP 014
Wiek: 41
Skąd: Mielec
Wysłany: 26-04-2010, 16:52   

Pomysł bardzo dobry. Bluzy MCP mamy. Więc wszyscy, którzy jadą na mecz z Juve powinni je ubrać. Najwyżej troszkę będzie Wam gorąco. Ale czego się nie robi dla drużyny.
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 26-04-2010, 19:34   

Swego czasu przy okazji wyjazdu na mecz z Romą w poprzednim sezonie myślałem o czymś co sprawi że zauważy nas realizator spotkania..

Podejrzewam że gdybyśmy namalowali farbą czerwoną tudzież czarną na naszych (gołych) plecach bądź klatkach piersiowych napis MILAN CLUB POLONIA byłoby bardzo prawdopodobne żebyśmy zostali zauważeni..

Myślę że pogoda w ostatniej kolejce dopisze, potrzeba jeszcze chęci co najmniej 16 odważnych fanatyków, trochę farby i pomyślnego rozdysponowania 16 biletów (koło siebie)..

To tylko moja skromna sugestia..
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 26-04-2010, 20:34   

Od tego wlasnie MCP ma swoje gadzety jak koszulki, bluzy itd by jego czlonkowie jadac na mecz z duma je zakladali. To jest to o czym pisze Krzysiek i w pelni sie z tym zgodze.

Wystarczy by przynajmniej wiekszosc wyjazdowiczow bralo ze soba przede wszystkim koszulki czy bluzy MCP i to juz bedzie przykuwac uwage i przyciagac zainteresowanie pozostalych osob.
 
 
 
Paulinqa 


Nr legitymacji: MCP 705
Skąd: Zielskobiała
Wysłany: 26-04-2010, 21:48   

zawsze mozecie tez przez cale 90 minut podskakiwac ;)
realizator na pewno zauwazy grupke dziwnie zachowujacych sie osob...

a tak powaznie to wystarczy flaga stowarzyszenia wywieszona w widocznym miejscu, choc pomysl z koszulkami nienajgorszy.
 
 
 
zielony_acm 

Nr legitymacji: MCP 362
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 04-05-2010, 14:58   

no i jak się sprawy mają z wyjazdem na Juve w kontekście niewielkiego zainteresowania? zaniechanie czy organizacja mniejszego wyjazdu? są już jakieś konkrety?
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-05-2010, 16:09   

Ot, co! Ciekawe jak sprawy stoją
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 04-05-2010, 20:08   

zielony_acm, w dniu dzisiejszym zostal rozeslany mail z informacja do osob, ktore zglosily sie na wyjazd.
 
 
 
kami 

Nr legitymacji: MCP 499
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-05-2010, 10:35   

Wyjazd został odwołany z racji małego zainteresowania, MCP proponuje wyjazd na własną rękę z możliwością załatwienia biletu -25% na Curva Sud. Szkoda tego wyjazdu.
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 05-05-2010, 19:07   

Bardzo żałuję, że wyjazd się nie odbędzie.
Bardzo chciałem zobaczyć Milan na żywo jeszcze w tym sezonie i odebrać długo oczekiwaną Cuore Rossonero.
Nie sądziłem, że na taki mecz zabraknie chętnych.
Czy wobec tego ktoś się wybiera na ten mecz?
Czy nie dałoby się zorganizować wyjazdu w mniejszym gronie?, i jakie byłyby koszty?
 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 05-05-2010, 22:02   

z tego co widzialem to 14 wplat zrobili chetni, to za malo na busa np. ?? pytam przyszlosciowo jakby byla podobna sytuacja, bo teraz to tam bede :)
 
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 05-05-2010, 22:11   

milanek82 napisał/a:
bo teraz to tam bede :)

ech szczęściarz!.
_________________
RTS Widzew, AFC Ajax, AC Milan - ni mniej ni więcej - tylko te drużyny dla mnie liczą się.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 06-05-2010, 12:59   

milanek82 napisał/a:
z tego co widzialem to 14 wplat zrobili chetni, to za malo na busa np. ??

z tego co pamiętam na Interze byliśmy w 13 osób, także nie wiem dlaczego ten wyjazd odwołano skoro ilośc podobna a skoro ktoś wpłacił to jest chętny i dopłaci do tych 500zł tę stówkę mniej więcej i najwyżej weźmie mniej "kieszonkowego" ;)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-05-2010, 14:42   

bajer napisał/a:
a skoro ktoś wpłacił to jest chętny i dopłaci do tych 500zł tę stówkę mniej więcej i najwyżej weźmie mniej "kieszonkowego" ;)
jestes pewnien... mnie sie wydaje, ze dla niektorych to i 10pln moze byc problemem!! albo latwa wymowka odnosnie checi rezygnacji ;)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 06-05-2010, 16:42   

bajer napisał/a:
z tego co pamiętam na Interze byliśmy w 13 osób

bajer, a ile wydałeś na wyjazd + bilet?, jeśli można wiedzieć.

Może jednak da się to jakoś zorganizować?
Ja ewentualnie mogę dopłacić do 100 zł, na pewno się nie wycofuję.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 06-05-2010, 21:38   

14 osob na busa to jest liczba nawet idealna. Trzeba jednak brac pod uwage, iz koszty wtedy sa dosc duzo wyzsze niz wyjazd w wiekszym gronie. Poza tym nie zbieralismy kwoty 500zl, ale 380zl i w momencie gdy z doplaty rezygnuje kolejna osoba koszty wyjazdu staja sie relatywnie wyzsze.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 07-05-2010, 13:02   

A trzeba jeszcze dodać, że takie rezygnacje również nastąpiły.
 
 
zawor___ 

Nr legitymacji: MCP 828
Wiek: 42
Skąd: Łuków
Wysłany: 08-05-2010, 10:05   

Gdyby ktoś się jednak wybierał na ten mecz i miał wolne miejsce, to proszę o kontakt.
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 33
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-05-2010, 23:38   

zawor___ napisał/a:
bajer, a ile wydałeś na wyjazd + bilet?, jeśli można wiedzieć.

wyjazd -> zaliczka 500zł, przejazd do Wrocławia jakieś 35zł i do tego 50 euro czyli 200zł, plus jakieś żarcie na drogę, w sumie mnie wyniosło to ok. 8 stów ;)
 
 
 
zielony_acm 

Nr legitymacji: MCP 362
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 10-05-2010, 14:28   

Panowie, a co z zaliczkami? Mija blisko tydzień od decyzji o rezygnacji z wyjazdu, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Sorry, że tutaj to wrzucam ale na mail z zapytaniem odpowiedzi też uzyskac nie mogę.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 10-05-2010, 22:27   

zaliczki zwracane sa "hurtem" by nie robic 14 przelewow, codziennie po jednym.

dzisiaj wlasnie wyszly przelewy.
 
 
 
Pepe 


Nr legitymacji: MCP 155
Skąd: Bytom
Wysłany: 11-05-2010, 15:28   

Mecz z Juventusem przełożony na sobotę. Wraz z Krzyśkiem z FC Piotrków Trybunalski :) mamy dwa bilety na ten mecz i można załatwić kolejne 2-3 bilety w cenie 39 EUR.
Teraz pytanie-czy jest ktoś z furą, kto śmigałby jako drajwer. Razem z kierowcą byłyby 3 osoby, więc jeszcze 2 kolejne mogłyby się dołączyć.
Byli chętni na dopłacenie do busa-tymczasem ta wyprawa wyjdzie nas autem około 400 zł (kolo 250 zł za paliwo na 5 osób przy dieslu oraz 150 zł bilet).
Piszcie, bo czasu nie ma wiele.
_________________
TU SEI TUTTA LA MIA VITA
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl