Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XIX LETNI ZLOT MCP 2018
Autor Wiadomość
Slidewater 
Administrator


Nr legitymacji: MCP 844
Wiek: 30
Skąd: Legnica/Poznań
Wysłany: 21-08-2018, 15:09   

Mogę Cię skontaktować z chłopakami z okolic Poznania. Może zmontujecie sobie wspólny transport :) Napisz na pw.
_________________
Con il Milan nel Cuore.
 
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 21-08-2018, 17:13   

Hej, jedzie ktoś w czwartek z Poznania ?
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 21-08-2018, 21:29   

Co do zakwaterowania nie ma już pokojów dwu osobowych. Istnieje też możliwość przyjazdu do ośrodka już od dnia 28.08 i pozostania tam na zlot.W razie chęci skorzystania z takiej formy proszę nie dzwonić do ośrodka w sprawie rezerwacji tylko uzgadniać chęć przyjazdu wcześniej ze mną najlepiej telefonicznie 601 991 239.Właścicielka ośrodka nikomu bez mojej wiedzy nie zarezerwuje domku lub pokoju.Spowodowane jest to tym aby nie wynikł bałagan przy przydzielaniu domków.W razie pytań proszę pisać postaram się pomóc
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-08-2018, 15:07   

W kwestji rezerwacji domków proszę abyście się dobrze dogadywali między sobą gdyż zgłaszali mi podwójne rezerwacje i muszę albo do Was pisać albo dzwonić.Zostały już tylko pokoje trzy osobowe a budynku hotelowym
_________________
Per sempre rossoner
 
 
bomba_r9 

Nr legitymacji: MCP 1128
Wiek: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-08-2018, 08:19   

Czy są dalej chętni na transport z Poznania w okolicach południa/popołudnia w czwartek ?
 
 
plakat33 

Nr legitymacji: MCP 193
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-08-2018, 16:48   

bomba_r9 napisał/a:
Czy są dalej chętni na transport z Poznania w okolicach południa/popołudnia w czwartek ?


Jadę z Poznania w czwartek. Nie zdecydowałem jeszcze o której. Pisz na priv.
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-08-2018, 22:34   

:-)
Ostatnio zmieniony przez vinnie 03-09-2018, 08:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-08-2018, 08:55   

Nie bardzo rozumiem, skąd pojawia się tu w ogóle temat wyborów i o czym dokładnie była rozmowa między Tobą a Piotrem. Piotrek przyjął od Ciebie zgłoszenie mailowe na pokój prawdopodobnie nie zaglądając w ogóle w Panel i nie sprawdzając czy dzieci mają opłaconą składkę członkowską. W informacji o zapisach na Zlot podane jest jasno, że dzieci mogą uczestniczyć w Zlocie, ale trzeba je zapisać przez Panel. Ty tego nie zrobiłeś i dzieci nie było w panelu. Przeglądając listę uczestników Zlotu zauważyłem, że w pokojach przydzielone są osoby, które nie są zapisane na Zlot i nie figurują w ogóle w Panelu. Trzymając się regulaminu zadałem więc pytanie skąd to się w ogóle wzięło i dlaczego tak się dzieje i Piotrek w wyniku mojego pytania skontaktował sie z Tobą. Sytuacja wynikła prawdopodobnie z przeoczenia Piotrka, że potwierdzając Ci pokój nie sprawdził wpłat i możliwe, że ze zbyt dużej liczby zgłoszeń i telefonów jakie w tej sprawie otrzymywał. Niestety wiele osób nie trzyma się podawanych informacji i zamiast napsiać maila jak prosimy to dzwoni myśląc, że załatwi się szybciej i więcej. Powstała sytuacja jest zatem zlepkiem błędów z kilku stron. Twojego, że nie doczytałeś informacji o zapisach i nie zapisałeś dzieci na Zlot poprzez Panel i naszego, że Piotr jako członek Zarządu potwierdził Twój udział przedwcześnie nie sprawdzając członkostwa w Panelu.

Nie chodzi o wybory, ale właśnie o przejrzystość i równe zasady dla wszystkich. Gdybyś był na jakichś wcześniejszych Zlotach to byś widział jak wyglądają wybory i wyciąganie tego tematu jest tutaj dla mnie niezrozumiałe.

MCP jest dla ludzi i nie zależy nam absolutnie, by komuś coś utrudniać. Nie po to jesteśmy. Zapisałeś dzieci w Panelu, ale nie opłaciłeś ich członkostwa. Zapisy są już zakończone, ale nadal spływają do nas wpłaty i fizycznie wciąż zliczamy członków na sezon 2018/19. Moja propozycja jest taka, że jesli zgodnie z regułami dzisiaj opłacisz składkę członkowską za dwoje dzieci czyli 2x45zł i prześlesz nam mailowo potwierdzenie opłacenia składki na kontakt@milanclubpolonia.pl to będziesz mógł normalnie brać udział w Zlocie razem z dziećmi i będziesz tam mile widziany.

W przyszłości natomiast wszelkie pytania sugeruję kierować na kontakt@milanclubpolonia.pl gdyż tam uzyskasz zawsze pewną i sprawdzoną odpowiedź.
 
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 28-08-2018, 08:56   

Chciałem dobrze, ale wyszło jak zwykle - ja tylko sprostuje swoje rozumowanie: pytając o legitymacje zrozumiałem to wprost natomiast jest różnica między opłaceniem składki członkowskiej, a wyrobieniem legitymacji. I o ile legitymacja obowiązkowa nie jest to status członka (opłacona składka) już tak.
Mimo wszystko mam nadzieje, że uda sie jakoś sprawę załatwić.
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-08-2018, 09:15   

Waszka odpisałeś dobrze, bo nakazu wyrabiania karty i zapisywania dziecka do MCP przeciez nie ma. Mysle, ze po prostu nie do konca sie wszyscy zrozumieli. Jesli chce sie natomiast jechac z dzieckiem na Zlot czy mecz to owszem dziecko musi byc zapisane w MCP i zgloszone przez Panel co piszemy w informacjach
 
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 28-08-2018, 12:10   

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że pierwszy raz jedziemy na Zlot, dlatego coś co dla kogoś wydaje się może oczywiste, dla mnie takie nie było i chciałem dopytać. Nikogo nie posądzałem o brak dobrej woli, tak jak napisałeś- pewnie nastąpił splot nieszczęśliwych wydarzeń, dlatego przepraszam, jeśli Ty lub Piotr poczuliście się urażeni. Pewnie zbyt dosadnie napisałem tego posta, ale uwierzcie mi, mimo, że jestem raczej spokojnym gościem, po prostu zagotowałem się na maksa.
Naprawdę bardzo dziękuję za wyrozumiałość i normalne podejście do sytuacji. Oczywiście opłaciłem składkę za dzieci (90 zł) i potwierdzenie wysłałem na kontakt@milanclubpolonia.pl.
Do zobaczenia na Zlocie!
:-)
 
 
androl 

Wiek: 38
Skąd: Racławice
Wysłany: 28-08-2018, 14:20   

Byłem w podobnej sytuacji co Vinnie. Również dwukrotnie zgłaszałem mailowo chęć przyjazdu z dziećmi, mimo że nie miały opłaconej składki członkowskiej, ponieważ tak jak on zrozumiałem, iż nie ma konieczności opłacać składki dla dzieci. Nikt nie poinformował mnie wcześniej że muszę opłacić składki dla dzieci chcąc jechać z nimi. Gdybym sam dzisiaj nie zadzwonił do Pana Rzymańskiego, to pewnie przejechałbym całą Polskę a na miejscu byłby problem z zakwateowaniem... Mam już nadzieję, że nie będę już miał takich niemiłych niespodzianek:)
Potwierdzenie opłaty składki za dzieci już wysłałem.
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-08-2018, 17:49   

W informacji o zapisach na Zlot napisane jest dość jasno, że dzieci należy zapisywać przez Panel. O ile w przypadku Vinnie możemy mówić o naszym błędzie bo dostał on potwierdzenie od Piotrka co do miejsc, to w Twoim przypadku androl takiego potwierdzenia nie dostałeś, dlatego nie porównywałbym za bardzo obu sytuacji. Z tego co wiem to w ogóle Piotrek nie wiedział czy jesteś małżeństwem ze swoją żoną czy jest to tylko zbieżność nazwisk bo nie napisałeś do niego nic o zakwaterowaniu. To nie jest tak, że to tylko wina Piotrka bo informacja o konieczności zapisania dzieci na zlot była podana i reszta zrobiła to tak jak należy nie mająć dzięki temu żadnych problemów. Jeśli ktoś nie zapisał dzieci przez Panel jak informowaliśmy, to nie może mieć teraz pretensji tylko do nas. Generalnie działamy na zasadzie czego nie ma w Panelu tego nie ma w ogóle, bo mailowo nie sposób wszystko połapać, dlatego kluczowe jest by każdy robił zawsze wszystko przez Panel. Sprawa dzieci niewątpliwie jednak nam sporo namieszała i jesli pojawiły się wątpliwości i nieporozumienia to znaczy, że coś poszło nie tak. Za rok będzie trzeba z pewnością podejśc do tego inaczej i sposób ich zapisów podkreślić mocniej i wyraźniej.
 
 
 
androl 

Wiek: 38
Skąd: Racławice
Wysłany: 28-08-2018, 18:06   

Maila do Piotra wysłałem 21.08. Oto cytat z tej wiadomości:
Witam.
W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości z progamem zlotu chciałem prosić o zarezewowanie domku/pokoju dla 4-osobowej rodziny. Ja, Andzej, moja żona Justyna oraz dwoje dzieci: Przemek 2 lata, Wiktoria 3 lata.


Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej wiadomości, dlatego pozwoliłem sobie zadzwonić do Piotra. Gdybym tego nie zrobił to poprostu pzyjechałbym i pewnie miałbym problem z zakwaterowaniem...
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 28-08-2018, 19:59   

Rozumiem, bardzo dobrze, ze w związku z brakiem potwierdzenia skontaktowałeś się z nami bezpośrednio bo dzięki temu zostało to wychwycone. Zawsze tak trzeba robić w przypadku braku potwierdzenia. Piotrek być może przeoczył tego maila tak jak pisałem w natłoku wielu wiadomości. Niestety w tej chwili mamy naprawde sporo pracy bo dogrywany jest nadal zlot, zgłosiło się dużo osób i mamy w tym czasie zamknięcie zapisów. Nie byłoby w ogóle tematu gdyby dzieci były zgłoszone przez Panel zgodnie z informacją:

Przypominamy również, że dzieci do 6 roku życia uczestniczą w Zlocie bezpłatnie. Aby zapisać dziecko należy je normalnie zgłosić przez Panel MCP i jeśli mieści się ono w podanym przedziale wiekowym, zostanie zaksięgowane bez wpłaty.

Niemniej jednak, ważne, że w porę to zostało wychwycone i ostatecznie udało się wszystko na czas wyjaśnić.
 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 29-08-2018, 09:10   

Siema, ja startuje z Bydgoszczy ok. 9, zahaczam o Gdańsk i ok. 12 z Trójmiasta daję dzidę na Jantar. Jakieś miejsce lub dwa się znajdą.

Oczywiście opcja od czwartku (od piątku zlot jest dla ciot :v)
_________________

 
 
 
milanek82 

Nr legitymacji: MCP 234
Wiek: 41
Skąd: Tczew
Wysłany: 02-09-2018, 11:44   

Dzięki wszystkim za kolejny zlot.
Szczególne podziękowania należą się Piotrowi "Picia" "Kaczor Donald" Rzymańskiemu.
Po pierwsze za wieloletnią pracę dla nas jako członek zarządu.
Po drugie za pomysł i koordynację zlotu w Jantarze dla tak wielkiej grupy milanistów. Spisałeś się znakomicie Piotrek. Oby następcy potrafili się zaangażować tak jak ty w pracę dla MCP.
Po trzecie za rozbawienie nas do łez przy basenie z kulkami. To było mistrzostwo świata :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie. Po zeszłorocznej absencji cudownie było znów was spotkać.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-09-2018, 20:26   

Jak zwykle było zacnie. Dzięki za super organizacje. Do zobaczenia w lutym na zimowym!
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
snaxkaka22 


Nr legitymacji: MCP 091
Wiek: 36
Skąd: Słupsk
Wysłany: 03-09-2018, 11:58   

Zimowy nad morzem w tym roku.
 
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-09-2018, 14:11   

Nad morzem wódki chyba...
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl