Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
XIX LETNI ZLOT MCP 2018
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-07-2018, 06:56   XIX LETNI ZLOT MCP 2018

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=454
 
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 20-07-2018, 00:13   

Może to głupi temat, ale chciałbym po raz pierwszy uczestniczyć w zlocie MCP razem z rodziną i w związku z tym mam kilka tematów, na które mam nadzieję, ktoś mi odpowie co i jak :-)
- Mam dzieci 4 i 6 lat + oczywiście żona. Rozumiem, że żona musi opłacić członkostwo w MCP na sezon i wtedy zapisuję ją w na wyjazd, tak?
- Z informacji wynika, że dzieci do lat 6 są za darmo. Mam jednak pytanie, czy będzie w ośrodku jakieś łożko/przystawka dla nich?
- Czy opłacając wyjazd dla siebie, żony i dzieci jaki dostanę pokój (w sensie czy uwzględniający 2 osoby dorosłe i dwójkę dzieci) ?
- Czy dziecku trzeba wyrabiać kartę MCP?

Przepraszam za naiwne pytania, ale od tych informacji zależy czy dam rady przyjechać. W końcu po wielu latach "przyczajonego" uczestnictwa w MCP chciałbym w końcu zobaczyć i poznać kibiców Milanu live :-)
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 20-07-2018, 01:20   

vinnie, Od tego jest forum żeby pytać, także żaden głupi temat. Odpowiadam:
- dokładnie, żona opłaca składkę członkowska i może zapisać się na wyjazd,
- jeśli chodzi o nocleg dla dzieci to nie ma obaw, jak je zgłosisz to nocleg będzie,
- co do pokoju wystarczy, ze przed złotem napiszesz, ze chcesz ,,czwórkę", czy pokój 2+2 to zapewne nie bedzie problemu abyś go dostał,
- a czy dziecku trzeba wyrabiać legitymacje MCP, nie wiem, nakazu chyba nie ma, ale czemu by jej nie wyrabiać, niech poczują się pełnoprawnymi członkami z legitymacja ;-)

Także do zobaczenia na zlocie!
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-07-2018, 15:40   

Dzięki wielkie za informację. Do zobaczenia 😀
 
 
mariusz1899 

Wiek: 31
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 22-07-2018, 10:37   

Witam Rossonerich!
Mam pytanie czy jedzie ktoś z Katowic na ZLOT i by mnie nie zabrał autem czy coś(oczywiście na benzynę bym dał) bo jestem z Jaworzna i jak na razie nie mam z kim się zabrać ??
_________________
MILAN PER SEMPRE
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 22-07-2018, 11:10   

Istnieje duża szansa, że z KAtowic większa grupa będzie jechała pociągiem.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
mariusz1899 

Wiek: 31
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 24-07-2018, 08:05   

A mógłbyś podać więcej informacji kiedy , o której bd jechać itp ?
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 24-07-2018, 14:28   

Waszka napisał/a:
vinnie, Od tego jest forum żeby pytać, także żaden głupi temat. Odpowiadam:
- dokładnie, żona opłaca składkę członkowska i może zapisać się na wyjazd,
- jeśli chodzi o nocleg dla dzieci to nie ma obaw, jak je zgłosisz to nocleg będzie,
- co do pokoju wystarczy, ze przed złotem napiszesz, ze chcesz ,,czwórkę", czy pokój 2+2 to zapewne nie bedzie problemu abyś go dostał,
- a czy dziecku trzeba wyrabiać legitymacje MCP, nie wiem, nakazu chyba nie ma, ale czemu by jej nie wyrabiać, niech poczują się pełnoprawnymi członkami z legitymacja ;-)

Także do zobaczenia na zlocie!


Hej.
Jeszcze raz ja :-)
Przez Panel MCP można się tylko zapisać i wybrać opcję wyjazdu, więc chodzi mi technicznie do kogo wysłać taką informację, że zgłaszam dwójkę dzieci i chęć zamieszkania w pokoju w "czwórce" 2+2? Napisać do ośrodka czy do kogoś (kogo?) kto organizuje zlot?
W mailu, który przychodzi po rejestracji przez MCP jest takie info:
W niniejszym mailu znajdziesz szczegółowe informacje, które pomogą Ci dokończyć proces rezerwacji miejsca na Zlocie. Tylko, że tam nie ma żadnych informacji :-)
Z góry dzięki za pomoc :-)
 
 
Bubu 

Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 24-07-2018, 15:22   

Napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl

Cytat:
A mógłbyś podać więcej informacji kiedy , o której bd jechać itp ?
Jak ustalimy szczegóły to dam informacje tu na forum.
_________________
AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 26-07-2018, 22:36   

Sorki, ale ktoś w ogóle czyta te te maile i na nie odpowiada? Bo to już drugi raz, kiedy piszę na kontakt@milanclubpolonia.pl i zero odzewu???
 
 
vinnie 

Wiek: 42
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-07-2018, 13:24   

Edit: Przepraszam, dostałem odpowiedź :-)
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 02-08-2018, 12:18   

Siemanko, wraz z Babolem szukamy transportu na zlot z Wawy, opcja od czwartku, jak już ktoś coś wie to chętnie zaklepiemy 2 miejscówki.
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
rute 


Nr legitymacji: MCP 035
Skąd: Grodziec k/Ozimka
Wysłany: 02-08-2018, 16:20   

Czy jest przewidywany jakiś transport z Poznania (ewentualnie Gniezno) w czwartek popołudniową porą? Proszę o priv :-)
 
 
Piotrek 

Nr legitymacji: MCP 355
Wiek: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-08-2018, 22:21   

Waszka.Z Warszawy startujemy rano w czwartek na dwa auta.Kąpletuje się ekipa.Wezmę was pod uwagę.Jak coś to dzwoń
_________________
Per sempre rossoner
 
 
Waszka 


Nr legitymacji: MCP 1301
Wiek: 33
Skąd: RADOM
Wysłany: 03-08-2018, 19:54   

Piotrek, super, nasz Ty sENdzio Miłościwy!
_________________
Forza Rossoneri!!!
 
 
kebab 

Nr legitymacji: MCP 382
Wiek: 41
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: 05-08-2018, 08:46   

Witam wszystkich fanów. Jako że mieszkam w okolicy tegorocznego zlotu (Jantar) mam dla was kilka przydatnych informacji logistycznych. Pierwsza to taka że jest to miejscowość nadmorska z niezbyt dobrym dojazdem. Pkp dojeżdża tam tyko jeden raz z Nowego Dworu Gdańskiego o godz 8.30 https://kolejzulawska.pl/rozklad-jazdy/ ale za to jest to kolejka retro bardzo fajna atrakcja. Pozostaje tylko i wyłącznie podróż autobusem i to najlepiej z Nowego Dworu Gdańskiego lub Gdańska, ewentualnie Elbląg. W kwestii podróży samochodem tu pojawia się problem z korkami na drodze S7 na odcinku Gdańsk - Nowy Dwór Gdański - Elbląg. Proponuję małe ułatwienie dojazdu do miejscowości Jantar. I tak podróżujący z kierunku Elbląga proponuję jechać w miejscowości Kazimierzowo w prawo na Marzęcino, tam w Marzęcinie w prawo na Stegne. Wyjeżdżamy w miejscowości Tujsk kierujemy się w prawo na Stegnę i w miejscowości Rybina po przejechaniu dwóch mostów skręcamy w lewo na Jantar. Omijamy duże korki. Osoby podróżujące z kierunku Gdańska w miejscowości Kiezmark-Stróża skręcają na Mikoszewo i bezpośrednio dojeżdżają do Jantaru. Podróżni jadący z kierunku A1 zjeżdżają na zjeździe Swarożyn i kierują się na Malbork tu skrócić można trasę w miejscowości Kończewice skręcamy w lewo Na Lisewo Malborskie. Dojeżdżamy do Nowego Stawu i kierujemy się na Nowy Dwór Gdański, następnie kierujemy się na Stegnę. I dalej w miejscowości Rybina w lewo na Jantar. Jakby co to dajcie znać to pomogę pokierować. Kurcze chyba trochę za długi ten post ale mam nadzieję że się przyda komuś.
 
 
adiacm22 


Wiek: 31
Skąd: Poznań
Wysłany: 05-08-2018, 11:20   

Jakis transport z Poznania lub okolic? Lub z Miasta gdzie z Poznania łatwo dojechać Pociągiem? (Toruń, Gniezno, Bydgoszcz, może sam Gdańsk) :)
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2018, 11:29   

Jedzie ktoś może w piątek po południu z Warszawy?
 
 
 
kobel 

Wiek: 37
Skąd: Siemianowice Slaskie
Wysłany: 05-08-2018, 12:05   

Kebab sa jakies dyskoteki w poblizu jantar?
 
 
Benek TST 

Nr legitymacji: MCP 1267
Wiek: 29
Skąd: Starachowice
Wysłany: 08-08-2018, 16:28   

Siema, szukam transportu na zlot z Warszawy w czwartek. Najlepiej popołudniu ale w razie czego dostosuję się na inną porę dnia.
_________________
(|||+)
 
 
 
artur1318 


Nr legitymacji: 1868
Wiek: 28
Skąd: Wrzosy / Bydgoszcz
Wysłany: 10-08-2018, 08:31   

Proszę o info, gdyby ktoś przejeżdżał przez Bydgoszcz lub inne pobliskie miasto i miał wolne miejsce w samochodzie 😉
_________________
Bydgoska grupa MCP na Facebooku
 
 
kebab 

Nr legitymacji: MCP 382
Wiek: 41
Skąd: Nowy Dwór Gdański
Wysłany: 11-08-2018, 09:35   

Witam w samym Jantarze jest kilka miejsc z muzyką, oraz na plaży namiot, także coś tam jest.
 
 
matti 

Nr legitymacji: MCP 015
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 13-08-2018, 19:30   

Wyjeżdżam w czwartek rano z Mysłowic, mam jeszcze jedno miejsce
 
 
deco95 

Wiek: 28
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-08-2018, 22:33   

matti napisał/a:
Wyjeżdżam w czwartek rano z Mysłowic, mam jeszcze jedno miejsce

matti jest to jeszcze aktualne?
 
 
bomba_r9 

Nr legitymacji: MCP 1128
Wiek: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-08-2018, 07:45   

Witam.
Jedzie ktoś autem na zlot z Poznania od czwartku do niedzieli ?
Jeśli znajdzie się 1 miejsce, to chętnie się zabiorę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl