Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan-Man United
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-12-2009, 19:00   Wyjazd na Milan-Man United

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=167
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 18-12-2009, 19:12   

po co tak wcześnie zapisy? 2 miesiące przed meczem?
i czemu teraz tak drogo, zaliczka 500 zł, kiedyś było po 350 zł ;)
_________________

 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 18-12-2009, 20:03   

po to zeby miesiac przed meczem miec juz gotowa liste, moc ja podac AIMC, wejsc na stadion na biletach ze swoim nazwiskiem, moc sie dokladniej zorganizowac zeby nie bylo, ze na ostatnia chwile i wybrac odpowiedni srodek transportu.

500zl poniewaz nie wiemy czy pojedzie osob 10, 18 czy 40. Jesli bedzie caly autokar to koszt z cala pewnoscia bedzie nizszy.
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 18-12-2009, 20:45   

Święta, Sylwester- nie wiem czy to najlepszy okres na wpłate pieniędzy na wyjazd.

Poza tym niektórzy mogą miec problem z zaplanowanem już wolnego itp
_________________

 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 18-12-2009, 22:25   

Cóż, wypada w takim razie przeprosić, że ogłaszamy wyjazd tak wcześnie i umożliwiamy przygotowanie się do niego pod każdym kątem i dokonanie wpłaty w styczniu.

Dodajmy, że wcześniej były zastrzeżenia, że wyjazdy ogłaszane są za późno. Tak czy inaczej przyjmij Krzysiek przeprosiny.
 
 
fifi1906 

Nr legitymacji: MCP 520
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-12-2009, 06:26   

a może wybrali byśmy sie samolotem do Mediolanu na mecz? Bilety lotniczy kosztuje okolo 130zl w 2 strony i transport dość, że jest tańszy to jeszcze bardziej komfortowy i szybszy. Mając na uwadze ze do meczu pozostało sporo czasu mozna by to było ogarnąć.
_________________
Jestem swój, dziś się do tego przyzwyczaj, odpierdol się od mojego zrycia!
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 10:31   

popieram zdanie fifiego, mając określoną ilość biletów, każdy mógłby wystartować samolotem mniej więcej ze swojego rejonu, nawet pomorze - ruszyły teraz z Gdańska tanie loty do Bergamo, znamy datę meczu i można się ogarniać z biletami.

czemu jest organizowana próba na Milan - MU, a nie np. na MU - Milan? może jest jakaś szansa dostania biletów na Old Trafford? raz, że będzie to mecz rewanżowy, a dwa, że mógłby to być kolejny 'wyjazd na wyjazd' ;) na Werder się udało i było mega!

Krzysiu, ja tam nic do Ciebie nie mam, lubię Cię jako człowieka ale w temacie wyjazdów przeginasz moim zdaniem ;)

teraz pytanie do zarządu: czy jeśli chciałbym już teraz zorganizować wyjazd prywatny do Manchesteru, jest szansa do końca stycznia dostać info czy będą bilety?

pozdro!
 
 
 
MikoZ 

Nr legitymacji: MCP 025
Wiek: 47
Skąd: Gliwice
Wysłany: 19-12-2009, 10:35   

niestety wizzair (dotychczas najlepszy w mojej ocenie logistycznie przewoznik na trasie do bergamo) zmienil rozklad lotow i niestety nie mozna juz poleciec sobie na jeden dzien do Mediolanu tą linią. Tak wiec do kosztu 150zl za przelot musisz sobie doliczyc 2 noclegi okolo 25euro za 1 noc + dojazd na lotnisko co jest problemem zwlaszcza na samolot powrotny.
Kalkulację co się komu opłaca pozostawiam już osobom zainteresowanym:)

sawczen: loty wizzairem z gdanska do bergamo sa tylko w niedziele i srody:)

pozdro
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-12-2009, 10:59   

sawczen napisał/a:
Krzysiu, ja tam nic do Ciebie nie mam, lubię Cię jako człowieka ale w temacie wyjazdów przeginasz moim zdaniem ;)

z czym przeginam? napisałem co myśle, jak dla mnie to za wcześnie na zapisy, poza tym okres taki że każdy ma sporo wydatków, no ale to tylko moje zdanie.
zbierać wpłaty można by było spokojnie do końca stycznia skoro mecz dopiero 16-ego
_________________

 
 
 
radinjo 

Nr legitymacji: MCP 065
Wiek: 43
Skąd: Toruń
Wysłany: 19-12-2009, 11:07   

1. Opcja wyjazdu na MILAN- MU ogłoszona tak wcześnie jest, w mojej ocenie, jak najbardziej ok... co do środka transportu, to przecież można też spróbować dogadać WIZZ AIR na zasadzie, lecimy z Warszawy, wracamy do Gdańska, koszt zwiększy się ewentualnie o kwotę kolejnego przelewu, ale z drugiej strony, czy nie można też porozmawiać w sprawie wynegocjowania indywidualnej ceny dla grupy 20-40 osób? ... jak się nie uda, zawsze mamy autokar i wesołą podróż :) a w ogóle kto zainteresowany wyjazdem?

2. Chciałbym też uzyskać gdzieś w styczniu 2010 r. info o możliwości uzyskania biletów na rewanż w Anglii, czy jest możliwe uzyskanie biletów z AIMC, kiedy byłaby odpowiedź, ewentualna ilość biletów, cena itd...


Co to będzie za zwycięski dwumecz :D
_________________
"Wychowany na Milanie"
 
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 11:13   

radinjo napisał/a:
Chciałbym też uzyskać gdzieś w styczniu 2010 r. info o możliwości uzyskania biletów na rewanż w Anglii, czy jest możliwe uzyskanie biletów z AIMC, kiedy byłaby odpowiedź, ewentualna ilość biletów, cena itd...

o to samo poprosiłem w poście wyżej, jak się uda, to rozumiem piszesz się na wyjazd do Anglii? to już jest nas dwóch :) napisz mi na PW czy ogarniałeś już jakieś loty, bo ja spojrzałem z Gdańska, to do Manchesteru i Birmingham są droooogie.
Może Poznań?

Krzysiek: no przecież to i tak wyjdzie w praniu, ile osób wpłaci itd. zapisy zawsze mogą być przedłużone przecież. a może tak by się udało załatwić biletów na 2 autokary, tylko pewnie nawet jak byłoby tyle biletów, to chętnych tyle nie będzie. Krzyś, jesteś w ogóle zainteresowany?

ja jak najbardziej na tak, zarobię na wyjazd w Sylwestra :D jeśli oczywiście nie wypali lot do Manchesteru, bo wolałbym obejrzeć rozstrzygającą potyczkę :)
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 19-12-2009, 11:21   

Na tą chwilę ciężko mi powiedzieć, też wolałbym lecieć na Old Trafford, ale żeby z torbami nie pójść ;) Rozkminiajce opcje transportu, żeby kosztowo wyszło nie dużo ;)
_________________

 
 
 
stejuk 


Nr legitymacji: MCP 528
Wiek: 39
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 19-12-2009, 12:01   

Cytat:
to już jest nas dwóch :)


trzech :P
_________________

 
 
 
dRiV 

Nr legitymacji: MCP 045
Skąd: Manchester/Łaziska
Wysłany: 19-12-2009, 12:40   

to ja też się dopiszę opcja Old Trafford. Może TomekW coś napisze.
 
 
sawczen 


Nr legitymacji: MCP 215
Wiek: 35
Skąd: Tczew/Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 12:50   

coraz więcej chętnych na Old Trafford, więc może zarząd to przemyśli i w pierwszej kolejności spróbuje zorganizować taki wypad? Możnaby spróbować nawet pojechać do Manchesteru autokarem, albo chociaż busem. :P
 
 
 
łachu 

Nr legitymacji: MCP 282
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 16:00   

Ja sie pisze jak najbardziej na ogłoszony wyjazd. Przelew po swietach lub po nowym roku.
 
 
 
Voltrex 

Nr legitymacji: MCP 606
Wiek: 36
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 19-12-2009, 17:29   

Zarówno 1 mecz jak i rewanż były by znakomite. Kwestią rozstrzygającą powinien być transport. Jeżeli udało by się zorganizować przelot samolotem, za rozsądną cenę było by o wiele bardziej komfortowo niż 18h autokarem...
Do tego dochodzi kwestia urlopów, o który nie wszystkim łatwo. Samolot wiadomo, 2-3h i jesteśmy na miejscu.

Możliwe, że na rewanż bilety mogły by być tańsze. Ostatnimi czasy loty do Anglii z dajmy na to ryan-air były sprawami groszowymi. Powrót oczywiście był droższy, jednak lot w 2 strony za około 250zł w dzień po dniu był możliwy.

Sądzę, że chętnych będzie wielu, tak samo jak miało to miejsce w meczu z Realem. Magia LM robi swoje. Do tego jeżeli udało by się zorganizować ten samolot...

Warto pomyśleć i podyskutować na ten temat. Szczególnie osoby bardziej w temacie co do organizacji niech się wypowiedzą. Tak samo można do AIMC napisać zapytanie czy np. jakieś fankluby już decydowały się na taki transport i jeżeli jak to jak wyglądało.

pozdrawiam
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 19-12-2009, 19:46   

Ja jestem jak najbardziej za samolotem szczegolnie, ze w Airberlin mozna wyrwac rewelacyjne ceny... podroz do Mediolanu w obie strony w terminie meczu jest do zrobienia juz za 58EUR...

http://www.airberlin.com/...-02-17&MARKT=DE

Takze na 99% decyduje sie na wyjazd i samolot... ;-))
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-12-2009, 23:24   wizzair

przelot liniami wizzair z katowic do bergamo 80 zl w dwie strony, 15 wylot 17 powrot - we wtorki nie lataja do bergamo. na milan cagliari placilem 130, ale w weekend sa drozsze.tak wiec polecam.ja sobie juz kupilem bilety na samolot, a jak nie dostane biletow na mecz to albo przepadna albo sobie z zona mediolan pozwiedzamy.
 
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-12-2009, 23:33   

a propos old trafford to nie wiem jak wyglada zakup biletow dla gosci, ale w kasach w dniu meczu sie nie kupi - jedynie przez przerozne agencje po 300 funtow. na mecz manU fulham 2 lata temu bilet kupowalem jakies 2 miesiace wczesniej, poprzez zioma ktory placi skladki czlonkowskie. maniak manU leci ze mna do mediolanu wiec mam nadzieje, ze na rewanz zalatwi bilety:) w manchesterze jest o tyle problem, ze tam frekwencja srednia jest ok 74000 przy pojemnosci stadionu 76000, wiec o bilety jest mega trudno bo ta srednia to glownie posiadacze karnetow.
 
 
 
kapiMCP 

Nr legitymacji: MCP 008
Skąd: z MCP
Wysłany: 19-12-2009, 23:41   

Co prawda osobiście nie zajmuję się organizacją wyjazdów MCP, natomiast mogę wyjaśnić dwie kwestie.

Pierwsza to taka, iż spotkanie w Mediolanie rozegrane jest jako pierwsze, dlatego wyjazd na ten mecz jest organizowany i ogłoszony jako pierwszy. Jeżeli będzie taka możliwość, z pewnością wystąpimy do AIMC o bilety również na spotkanie wyjazdowe.

Druga rzecz tyczy się samolotów. Zakup biletu prywatnie to jedno, a rezerwacja np. 40 biletów w tanich liniach to zupełnie inna melodia. Jeżeli ktoś ma chody w liniach lotniczych to prosimy o kontakt, gdyż wcześniejsze próby organizacji większego wylotu spotkały się z problemami ze strony przewoźnika.
 
 
TomekW 


Nr legitymacji: MCP 006
Wiek: 44
Skąd: An Tulach Mhór
Wysłany: 20-12-2009, 06:01   

dRiV napisał/a:
Może TomekW coś napisze.

Skoro już zostałem wyrwany do odpowiedzi, to powiem, że rozmawiałem wstępnie z Prezesem i na razie MCP skupia się na meczu w Mediolanie. Do spotkania na Old Trafford zostało jeszcze 80 dni, więc czasu mamy aż nadto. W odpowiednim momencie zostaną podjęte właściwe działania. Nie mam wątpliwości, że próba zdobycia biletów na rewanż zostanie podjęta. Dlaczego? A dlatego, że po pierwsze są chętni (wliczając powyższe posty wiem o 10-12 osobach), a po drugie mecz jest na terenie objętym oficjalnymi działaniami MCP. Rozczaruję jednak kolegów, którzy liczą na odpowiedź w sprawie biletów na rewanż do końca stycznia. Sprzedaż wejściówek za pośrednictwem AIMC zacznie się w połowie lutego i dopiero wtedy będzie można starać się o bilety.

krzysiekACM napisał/a:
Rozkminiajce opcje transportu, żeby kosztowo wyszło nie dużo ;)

Sprawdziłem to i owo, więc postaram się przybliżyć sytuację. Osoby planujące udać się na mecz z Polski muszą brać pod uwagę to, że wspólnego transportu może po prostu nie być (zależy od kosztów i ilości chętnych). Wówczas miejscem zbiórki nie będzie Opole czy Poznań, lecz Manchester i trzeba będzie tam dotrzeć na własną rękę. Niestety tanie linie nie latają do Manchesteru z żadnego z polskich miast. W grę wchodzi niedrogi (ceny na chwilę obecną od 60 do 80 zł w jedną stronę, choć pewnie trzeba doliczyć ukryty haracz lotniskowy) przelot do pobliskiego Liverpoolu, ale tu trzeba kombinować z lotami: w dniu meczu pasują tylko wyloty z Poznania (Ryanair, lądowanie o 11:25), Gdańska (Wizzair, lądowanie o 7:25) i Katowic (Wizzair, lądowanie o 13:50), natomiast powrót na drugi dzień jest tylko do Bydgoszczy (Ryanair, wylot o 16:05) i Warszawy (Wizzair, wylot o 14:20). Dochodzi więc także nocleg w Manchesterze. Dla twardzieli jest też sporo droższa opcja Krakowa z EasyJet (przylot w środę o 12:40, wylot w czwartek o 7:05). Tu noclegu raczej nie będzie trzeba, bo noc trzeba będzie poświęcić na przedostanie się na lotnisko w Liverpoolu. Dla prawdziwych hardkorów pozostają loty łączone (KLM z Warszawy z przesiadką w Amsterdamie od 900zł w jedną stronę). Jeśli chodzi o busa/autokar to mówimy o około 1700km. Do Mediolanu jest z 1200-1300, więc te parę godzinek trzeba dodać. I liczyć, że nie będzie niespodzianek w Eurotunelu.
 
 
 
marobufaro 

Nr legitymacji: MCP 758
Wiek: 43
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 20-12-2009, 10:30   

przejazd z lotniska w liverpoolu do manchesteru kosztuje jakies 7 funtow w dwie strony autobusem terravision. kursuja co pol godziny chyba od 4 rano wiec spokojnie mozna wsiasc rano i dotrzec na lotnisko (przejazd okolo godzinke trwa).
_________________
Milan Milan solo con te
Milan Milan sempre per te
 
 
 
bajer 

Nr legitymacji: MCP 608
Wiek: 34
Skąd: Poznań
Wysłany: 20-12-2009, 12:46   

dopisuję się jako chętny z pytaniem czy ewentualnie przedłużenie zapisów byłoby możliwe? ;) wypłatę dostanę zapewne jak zawsze, czyli 10-12, także pieniądze będę miał dopiero wtedy ;) jeśli nie ma możliwości to trudno, zapożyczę się u rodziców i im oddam jak dostanę wypłatę, wygodniej jednak byłoby zapłacić ze swoich, bez zbędnego kombinowania z pożyczaniem/oddawaniem

i piszę się na wyjazd do Mediolanu bo tylko ten termin mi pasuje :)
 
 
 
Kiepura 

Nr legitymacji: MCP 019
Wiek: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-12-2009, 13:30   

ceny wizzem sa naprawdę spoko :)
- na trasie waw-bgy-waw to 180pln + 2x 19.50E (wt-czw) za nocleg ze sniadaniem + jakies 10E za transport do mediolanu.
- na trasie waw-bgy-kat to 88pln + 1 (wt-sr) nocleg + transport do mediolanu.

wszystko pieknie ladnie, ale jak zawsze "musimy sobie zadac, jedno, zajebiscie wazne pytanie" -> ile biletow dostaniemy od aimc?? :)
_________________
MILANO SIAMO NOI !!
...SEMPRE...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl