zerknij Bubu jutro na konto. Wyslalem dopiero teraz...
Bubu
Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 01-03-2017, 15:13
Cytat:
Witam,
Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie uprzejmie informuje, że w dniu dzisiejszym dokonano losowania grup VIII Ogólnopolskiego Turnieju Fan Clubów w Halowej Piłce Nożnej 5 osobowej.
Podział na grupy:
Grupa A
1.Manchester Utd MUSC PL
2.Milan Club Polonia I
3.Barcelona Śląscy Cules
4.FC Barcelona Polska I
5.Fanatici Dalla Polonia II
6.Real Madryt
Grupa B
1.Milan Club Polonia II
2.Fanatici Dalla Polonia I
3.FC Barcelona Polska II
4.Atletico Madryt
5.Paris SG
6.Inter Club Poznań
I kolejka turnieju:
Grupa A
godzina 9.00 Manchester Utd MUSC- Real Madryt
godzina 9.15 Milan Club Polonia I- Fanatici Dallla Polonia II
godzina 9.30 Barcelona Śląscy Cules- FC Barcelona Polska I
Grupa B
godzina 9.45 Milan Club Polonia II- Inter Club Poznań
godzina 10.00 Fanatici Dallla Polonia I- Paris SG
godzina 10.15 FC Barcelona Polska II- Atletico Madryt
Szczegółowy harmonogram gier zostanie przesłany Państwu w dniu jutrzejszym.
_________________ AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
Szkoda, że nie ma grupy z Vfl Bochum. Skubańcy potrafili dostarczyć rozrywki ostatnim razem.
Bubu
Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-03-2017, 09:57
Cytat:
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Halowej Fan Clubów Drużyn Europejskich 4marca 2017 r.
Grupa A
1. MANCHESTER UTD MUSC PL
2. MILAN CLUB POLONIA I
3. BARCELONA ŚLĄSCY CULES
4. FC BARCELONA POLSKA I
5. FANATICI DALLA POLONIA II
6. REAL MADRYT
Grupa B
1. MILAN CLUB POLONIA II
2. FANATICI DALLA POLONIA I
3. FC BARCELONA POLSKA II
4. ATLETICO MADRYT
5. PARIS SAINT GERMAINE
6. INTER CLUB POZNAŃ
I kolejka turnieju:
Grupa A
godz. 9.00 Manchester Utd MUSC- Real Madryt
godz. 9.15 Milan Club Polonia I- Fanatici Dallla Polonia II
godz. 9.30 Barcelona Śląscy Cules- FC Barcelona Polska I
Grupa B
godz. 9.45 Milan Club Polonia II- Inter Club Poznań
godz. 10.00 Fanatici Dallla Polonia I- Paris SG
godz. 10.15 FC Barcelona Polska II- Atletico Madryt
II kolejka turnieju:
Grupa A
godz. 10.30 A1 Manchester Utd MUSC- A5 Fanatici Dallla Polonia II
godz. 10.45 A6 Real Madryt - A 4 FCBP 1
godz. 11.00 A2 Milan Club Polonia I – A3 Barcelona Śląscy Cules
Grupa B
godz. 11.15 B1 Milan Club Polonia II- B5 Paris SG
godz. 11.30 B6 Inter Club Poznań - B4 Atletico Madryt
godz. 11.45 B2 Fanatici Dalla Polonia I - B3 FCBP II
III kolejka turnieju:
Grupa A
godz. 12.00 A1 Manchester Utd MUSC- A4 FCBP I
godz. 12.15 A5 Fanatici Dalla Polonia II - A3 Barcelona Śląscy Cules
godz. 12.30 A6 Real Madryt – A2 Milan Club Polonia I
Grupa B
godz. 12.45 B1 Milan Club Polonia II- B4 Atletico Madryt
godz. 13.00 B5 Paris SG – B3 FCBP II
godz. 13.15 B6 Inter Club Poznań- B2 Fanatici Dalla Polonia I
IV kolejka turnieju:
Grupa A
godz. 13.30 A1 Manchester Utd MUSC- A3 Barcelona Śląscy Cules
godz. 13.45 A4 FCBP I- A2 Milan Club Polonia I
godz. 14.00 A6 Real Madryt – A5 Fanatici Dalla Polonia II
Grupa B
godz. 14.15 B1 Milan Club Polonia II- B3 FCBP II
godz. 14.30 B4 Atletico Madryt- B2 Fanatici Dalla Polonia I
godz. 14.45 B6 Inter Club Poznań- B5 Paris SG
V kolejka turnieju:
Grupa A
godz.15.00 A1 Manchester Utd MUSC- A2 Milan Club Polonia I
godz. 15.15 A3 Barcelona Śląscy Cules- A6 Real Madryt
godz. 15.30 A4 FCBP I – A5 Fanatici Dalla Polonia II
Grupa B
godz. 15.45 B1 Milan Club Polonia II- B2 Fanatici Dalla Polonia I
godz. 16.00 B3 Barcelona Śląscy Cules- B 6 Inter Club Poznań
godz. 16.15 B4 Atletico Madryt- B5 Paris SG
FINAŁY
godz. 16.45 o 11 miejsce 6 m A – 6 m B
godz. 17.00 o 9 miejsce 5 m A – 5 m B
godz. 17.15 o 7 miejsce 4 m A – 4 m B
godz. 17.30 o 5 miejsce 3 m A – 3 m B
godz. 17.45 o 3 miejsce 2 m A – 2 m B
godz.18.00 o 1 miejsce 1 m A – 1 m B
Znowu przerwy po 1,5h i mecze o miejsca nikogo nie obchodzące. Organizatorzy wniosków to wyciągać nie umieją...
No i brak półfinałów ['] Kto to tam wymyśla...
_________________ AC Milan
Forza Milan la sud e con te!
Bubu
Nr legitymacji: MCP 253
Wiek: 39 Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-03-2017, 21:17
Krótkie podsumowanie:
Milan Club Polonia I- Fanatici Dallla Polonia II 1:0
Milan Club Polonia I – Barcelona Śląscy Cules 1:1
Real Madryt – Milan Club Polonia I 0:3
FCBP I- Milan Club Polonia I 0:2
Manchester Utd MUSC- Milan Club Polonia I 0:2
Milan Club Polonia II- Inter Club Poznań 1:0
Milan Club Polonia II- Paris SG 0:1
Milan Club Polonia II- Atletico Madryt 0:2
Milan Club Polonia II- FCBP II 0:1
Milan Club Polonia II- Fanatici Dalla Polonia I 1:0
Mecz o 1 miejsce: MCP I i Atletico Madryt 0:2
Mecz o 7 miejsce MCP II wygrało walkowerem.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach