Forum Milan Club Polonia Strona Główna Forum Milan Club Polonia  
  Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu     FAQ     Szukaj     Użytkownicy     Grupy     Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyjazd na Milan - Udinese
Autor Wiadomość
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 20-05-2008, 23:17   

http://archiv.to/?Module=...LE48333F3B64A7E


oto moje zdjecia i pare filmikow. w tym czytanie skladu i pare krotkich nagran prosto z curvy, miedzy innymi nie wykorzystany karny kaki, dopieszczony moim strasznie emocjonalnym komentarzem. :)
 
 
 
suchy 

Nr legitymacji: MCP 110
Wiek: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: 20-05-2008, 23:46   

Poki co wrzucam linki do dwoch filmikow:

Cafu i Sergio przed meczem
Powitanie pilkarzy


Reszta pozniej.

Dorzucam to o co prosil djpablo:

Wyczytywanie skladu

oraz

Po meczu
Ostatnio zmieniony przez suchy 21-05-2008, 18:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
czado81 


Nr legitymacji: MCP 329
Wiek: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-05-2008, 00:17   

ponieważ po wyjeździe muszę nadrobić sporo zaległych obowiązków, to na dłuższy tekst musicie jeszcze trochę poczekać ;)

Póki co wybrane zdjęcia http://picasaweb.google.p...key=y5SQn1V8PT0

Pozdrawiam!
 
 
dondamajk 


Nr legitymacji: MCP 264
Wiek: 39
Skąd: Walencja/Szczecin
Wysłany: 21-05-2008, 01:13   

djpablo80 napisał/a:
Mam pytanko do tych co byli teraz na San Siro. Czy ktos nagrywal filmik jak zostaly czytane sklady przez spekera i publicznosc??? jezeli tak to bardzo prosze o wrzutke mi wtedy akurat baterie padly w aparacie


suchy juz cos wrzucil z przywitania pilkarzy... ja tez mam nakrecony filmik z tego momentu, gdy spiker czytal- krecilem telebim... takze jak bedziesz chcial jeszcze jeden, to daj mi znac.

[ Dodano: 21-05-2008, 18:29 ]
czado81 jakbys mogl gdzies na rapidzika wrzucic pelnowymiarowe fotki grupowe, to bylbym bardzo wdzieczny...

by the way... zarypista mam mine na drugiej fotce... :evil:
_________________
"Forza Milan! Milan Campione! Forza Milan! Il Milan Ole! Vinci Per Noi!
 
 
djpablo80 

Wiek: 44
Skąd: Wawa
Wysłany: 21-05-2008, 19:30   

jakbys mógł to wrzuc to wyczytywanie skladow,bo od Suchego cos mi sie nie chce otwrzyc
dziex
 
 
 
suchy 

Nr legitymacji: MCP 110
Wiek: 40
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-05-2008, 19:58   

Zeby otworzyc plik trzeba miec zainstalowanego QuickTime Playera. Wtedy powinno dzialac bez problemu.
 
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-05-2008, 13:16   

wyjazd zostal juz chyba dobrze opisany i nie wiele mozna dodac.

Jak wiadomo wyjazd byl swietny i przytocze tylko pare rzeczy o ktorych inni nie mowili.

standardowo przyjazd, male zwiedzanie placu na duomo, deszcz i zbiorka pod stadionem. Po otrzymaniu biletu w drodze na trybuny moja uwage przykuly ulotki rozdawane przez ludzi przed wejsciem na stadion. na tych ulotkach mozna bylo dostrzec protest i frustracje kibicow rodzaca sie z postawy Milanu i jego dzialaczy. Kibice na tej ulotce maja za zle iz na derbach pokazali jak bardzo sa za swoja druzyna i ze wszyscy zobaczyli ktora druzyna rzadzie w Mediolanie, a po tuz po meczu, Berlusconi zaczal mowic, ze Milan jest tak wspanialy i nie potrzebuje zadnych transferow, Galliani mowi ze mamy wspanialego Inzaghiego i napastnicy tez nie sa juz potrzebni ( a jak wiadomo Inzaghi zagra moze 10 meczow w roku). Nastepnej niedzieli po tych wypowiedziach Milan zostaje zmiazdzony w Neapolu i okazuje wszystkie swoje slabosci. Kibice maja za zle, ze gazety od dawna pisza na pierwszych stronach ze Milan kogos kupuje, ale tak naprawde nic sie nie dzieje i ze kupowanie Ronaldinho 2 i pol roku (nawet jesli technicznie patrzac nie jest potrzebny) przez taki klub jak Milan to po prostu wstyd.

W dalszej kolejnosci na ulotce kibice pisza ze przyszli na stadion w ilosci az 70.000 na mecz z Crvena Zvezda tuz po Calciopoli, by dopingowac swoj Milan, ze bez zadnych transferow w ciagu dwoch ostatnich lat kupili najwiecej karnetow ze wszystkich i ze swoich skonczonych pilkarzy na ktorych czesto az zal patrzec nigdy nie wyzywali a nawet przeciwnie zawsze dopingowali i wypelniali stadion. Dalej jest napisane... Teraz jestesmy znudzeni, chcemy fakty, a nie glupie slowa. Druzyne trzeba odnowic. Najpierw mercato, a pozniej karnety. Podpisane Old Clan.


Mimo wszystko gdy wszedlem na stadion nie odnioslem wrazenia iz kibice maja cos za zle pilkarzom lub protestuja. Bylo widac wielkie napisy "grazie campioni" czy tez inne napisy chwalace Pippo, Cafu lub Serginho. Weszlismy na nasz sektor, ale tak mi tam czegos brakowalo i postanowilem przeniesc sie na curve. Sprobowalismy tam przejsc jeszcze przed meczem, ale pewien murzyn powiedzial ze nie moze nas przepuscic z tymi biletami na curve i musimy zostac tam gdzie jestesmy. Majac juz troche doswiadczenia i tak wiedzialem ze w przerwie tam sie znajde. Minela pierwsza polowa, podczas ktorej krew mnie zalewala jak patrzylem na wyczyny naszych i to co robi z nami Udinese i postanowilismy sie jeszcze razy wybrac na curve. Ponownie zagadalem z tym samym murzynem i tym razem powiedzial mi ze on tu jest nowy i tak naprawde nie moze podejmowac decyzji i zebysmy poszli z innymi pogadali. Udalem sie wiec do tych drugich, pogadalem chwile i weszlismy na curve. Tam chwila zdziwienia, kim my jestesmy i czy mamy tu bilety, ale szybko wytlumaczylem o co chodzi i kazali tylko stanac tak zeby nie przeszkadzac dla old clanu. Na curvie jak wiadomo juz jest inny mecz. Non stop doping i inaczej sie oglada. Mielismy to szczescie ze w drugiej polowie strzelilismy 4 gole i byla swietna zabawa. Potem niestety dowiedzielismy sie ze strzelilia Fiorentina i curva troche przycichla. Pojawily sie okrzyki "coppa uefa e puttane" i mozna bylo dostrzec juz frustracje kibicow. Szczerze mowiac spodziewalem sie ze bedzie ona wieksza, ale kazdy chyba juz sie tego spodziewal i bylo spokojnie. Potem ponownie zaczelismy naszych wspierac glosnym okrzykiem ale milan ale, forza lotta... by nastepnie uczepic sie zarzadu. Kibice spiewali mniej wiecej, "wyciagajcie miliony i kupujcie pilkarzy". Dosc dlugi czas to bylo spiewany i wyraznie domagali sie transferow. nastepnie ponownie wsparcie dla pilkarzy i na koniec przede wszystkim dla trenera. Caly sektor glosno na przemian klaszczac spiewal Carlo Ancelotti. Tak bylo na curvie, bo na innych sektorach kibice juz na 10 minut przed koncem meczu zaczynali opuszczac stadion. Tyle z takiej mojej malej relacji. W powrocie meczyk w pokera na nowe waluty, dyskusje i sprint na pociag. dzieki wszystkim i do nastepnego spotkania ;)
 
 
 
krzysiekACM 


Nr legitymacji: MCP 068
Wiek: 39
Skąd: z Nienacka
Wysłany: 22-05-2008, 17:07   

SonaR napisał/a:
Ponownie zagadalem z tym samym murzynem i tym razem powiedzial mi ze on tu jest nowy i tak naprawde nie moze podejmowac decyzji i zebysmy poszli z innymi pogadali. Udalem sie wiec do tych drugich, pogadalem chwile i weszlismy na curve. Tam chwila zdziwienia, kim my jestesmy i czy mamy tu bilety, ale szybko wytlumaczylem o co chodzi i kazali tylko stanac tak zeby nie przeszkadzac dla old clanu

ten murzyn i Ci inni to rozumiem ochrona/stewardzi?
na Curvie tak wszyscy sie znają że rozpoznają od razu obcych?:>
Rozumiem ze powiedziałeś Sonar że jesteście z MCP? Fajnie żeby włosi zasiadający na górnym kręgu Curva Sud wiedzieli o naszym istnieniu;)
_________________

 
 
 
milancsv 

Nr legitymacji: MCP 011
Wiek: 48
Wysłany: 22-05-2008, 17:10   

Witam wszystkich serdecznie,

Bardzo żałuję ale z przyczyn rodzinnych nie mogłem uczestniczyć w wyjeździe (najważniejsze że dobrze się bawiliście), mam nadzieję że uda się ze wszystkimi spotkać na Zjeździe.

Pozdrawiam
 
 
SonaR 


Nr legitymacji: MCP 223
Wiek: 39
Skąd: Biała Piska/B-stok
Wysłany: 22-05-2008, 17:14   

@Krzysiek


1. tak
2. mysle, ze tak. Jesli praktycznie cala curva zapelniona jest karnetami to wydaje mi sie normalnym ze sie dobrze znaja, tym bardziej jesli zasiadaja na niej od wielu lat.
3. tak powiedzialem. Rute mysle tez powiedziala :)
 
 
 
Ewa 


Nr legitymacji: MCP 003
Wiek: 44
Skąd: Koszalin
Wysłany: 23-05-2008, 00:55   

To link do moich zdjęć z wyjazdu:

http://archiv.to/?Module=...LE4835F80A2B75F
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Milan Club Polonia
kontakt@milanclubpolonia.pl