Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Wyjazdy - Wyjazdy w sezonie 2009-10

kapiMCP - 09-06-2009, 21:17
Temat postu: Wyjazdy w sezonie 2009-10
Zarząd Milan Club Polonia podjął decyzję o zakupie kilku karnetów na mecze Milanu w sezonie 2009/2010.

Taki zakup ma dać nam lepszą pozycję przy staraniach o bilety na spotkania AC Milan w przyszłym sezonie, gdyż według informacji uzyskanych z AIMC, fan kluby posiadające abonamenty mają lepszą pozycję w takich negocjacjach.

Dodatkowo, w zależności od ilości, którą uda się nabyć, będzie to automatycznie kilka wejściówek do dyspozycji MCP na każdy organizowany przez nasz fan klub - mniejszy lub większy - wyjazd na mecz Milanu na San Siro. Wejściówki karnetowe będą podlegały takim samym zasadom dystrybucji jak do tej pory kupowane przez nas bilety.

dezali - 09-06-2009, 23:28

a co w przypadku meczow na ktore nie bedzie wyjazdow organizowanych przez mcp?

przewidujecie udostepnianie karnetow zainteresowanym czlonkom mcp (wyjazdy we wlasnym zakresie) - jesli tak, na jakich zasadach - czy tez karnety te maja tylko i wylacznie sluzyc podbudowie naszej pozycji negocjacyjnej w rozmowach z mcp + zwiekszac pule wejsciowej na organizowane wyjazdy na ss?

Kiepura - 10-06-2009, 08:53

jak napisal kapi, glownym celem bedzie "podbudowie naszej pozycji negocjacyjnej w rozmowach z aimc"!!

co z meczami na ktore nie bedzie wyjazdow organizowanych przez mcp - ze swojej moge zapewnic, iz Zarzad zrobi wszystko by owe karnety, mowiec krotko "nie marnowaly sie"... dlatego w najblizszym czasie zamierzamy przygotowac i ustalic jasne zasady postepowania w przedmiotowej sprawie ;)

TomekW - 10-06-2009, 12:36

Ja uwazam, ze te karnety nie tylko nie powinny sie marnowac, ale wrecz zwracac sie. Sadze, ze Zarzad powinien zastanowic sie nad odplatnym udostepnieniem karnetow czlonkom MCP (wg cennika Milanu na dany sezon), by odzyskac choc czesc kosztow poniesionych na zakup abonamentow. Oczywiscie kluczowe byloby posiadanie karty Cuore Rossonero, ktora umozliwia elektroniczne przekazanie biletu, bo nie wyobrazam sobie wysylania kart z karnetem poczta.
konrad_acm - 10-06-2009, 13:44

a co z akcją "zero abonamenti" ? ;)

Żeby zgodnie z pomysłem Tomka odsprzedawać wejściówki członkom MCP powinny być one na atrakcyjne sektory, a co za tym idzie będą droższe.
Pomysł wydaje się rewelacyjny, pewne miejsca na każdy szlagier i przy założeniu zwrotu kosztów i poprawy pozycji MCP w AIMC nie pozostaje nic innego jak pchać działania do przodu :)

Kiepura - 10-06-2009, 14:10

tomku: jak pisalem, wszelkie kwestie zostana omowione, przeglosowane i podane do wiadomosci w niezwlocznym terminie po ich ustaleniu.

konrad: jesli chodzi o lokalizacje karnetow na ss, to zapewne wszystko zalezec bedzie o srodkow na nie przeznaczonych. na dzien dzisiejszy nie znamy nawet dokladnej ceny zaproponowanie przez aimc.

prosze o cierpliwosc, wszelkie decyzje jakie zapadna beda jak zawsze podjete w oparciu o szeroko rozumiane dobro ogolu czlonkow mcp :)

kapiMCP - 10-06-2009, 15:41

TomekW, również uważam, iż karnety powinny się zwracać. Natomiast opublikowanie informacji na ten temat na forum ma m.in. zachęcić do dyskusji - jak członkowie MCP widzą taką możliwość, jakie są pomysły i możliwe rozwiązania.
rangiz - 10-06-2009, 15:44

W tym roku frekwencja znacznie spadnie, ciekaw jestem tylko czy będzie doping. Ma ktoś jakieś info odnośnie przyszłego sezonu? Nie zdziwiłbym się, jak łysemu odbije się sprzedaż Kaki stratami w nie wykupionych abonamentach.
czado81 - 10-06-2009, 19:03

TomekW napisał/a:
Sadze, ze Zarzad powinien zastanowic sie nad odplatnym udostepnieniem karnetow czlonkom MCP (wg cennika Milanu na dany sezon), by odzyskac choc czesc kosztow poniesionych na zakup abonamentow.
Taka opcja również jest brana pod uwagę, osobiście uważam jednak, że cena powinna być niższa od nominalnej ceny wejściówki - w końcu zależy nam na jak największym wykorzystaniu tych karnetów.
SonaR - 10-06-2009, 21:26

sektory na jakie bedziemy chcieli zakupic karnety, to 1 na curvach, albo drugi pomaranczowy. Oprocz pieniedzy zalezne to jednak bedzie od wielu rzeczy i chyba nie ma sensu na razie mowic o sektorach. Poza tym mysle, ze dla osoby ktora jedzie na mecz jest atrakcyjne to, ze jedzie, a nie sektor. W sensie takim, ze to nie sektor przyciaga kibica na mecz, ale mecz na sektor.


TomekW podzielam Twoje zdanie rowniez. W zaleznosci od liczby karnetow jaka sie nabedzie, przy dobrych ukladach moga one nawet stac sie pozniej jednym ze zrodel dochodow fan klubu. Wszystko zalezy od tego jaki bedziemy mieli budzet na to.

milanek82 - 10-06-2009, 21:58

w mojej sytuacji, osoby bedacej poki co jeszcze zagranica i nie majacej mozliwosci jezdzenia z MCP z Polski kupno karnetu chodzi po glowie od dluzszego zasu, odchodzi stres z kupnem biletu i jest zawsze pewnosc ze na szlagier sie wejdzie chocbym mial np tylko 3 razy pojechac i ekonomicznie to slaby interes ;)
zastanawia mnie jednak jak mialoby to funkcjonowac w wiekszych wyjazdach. Kupimy powiedzmy 5 karnetow,a potem 5 osob ma te karnetowe miejsca a reszta wyjazdu siedzi tam gdzie dostaniemy bilety "zdobyczne" (np gorsze) w AIMC a nie wszyscy razem....Wazne zeby tam wogole byc ale....
Odstepowanie za pomoca CR w cenie cennika to dobry pomysl gdy nie ma organizowanego wyjazdu, cena nizsza moze spowodowac targowanie sie "chcecie odzyskac cokolwiek to sprzedajcie za..." jak bedzie mniej indywidualnych chetnych niz karnetow. Temat ciekawy i warty rozwiniecia.
ps. ktos kiedys pisal ze karnet na CurvaSud na ten sezon kosztowal 185euro

bajer - 11-06-2009, 13:50

mysle ze to dobry pomysl tylko pytanie mam jakie mecze wchodza w sklad karnetow ktore MCP zamierzaloby kupic? Czy sa to karnety tylko na rozgrywki krajowe czy pucharowe tez sie do tego zaliczaja? Ale pomysl rewelacyjny, jesli dzieki temu bedziemy dostawac wiecej biletow na szlagiery to tylko pogratulowac pomyslodawcy
konrad_acm - 11-06-2009, 15:29

Zazwyczaj odzielne były karnety na serieA i oddzielne na fazę grupową LM i ak pewnie będzie teraz.
SonaR - 11-06-2009, 17:23

karnety na serie A i na LM są oddzielne. My myslimy tylko i wylacznie o karnetach na Serie A.

Milanek82, to gdzie kto siedzi to nie jest problem. Nawet jesli bedziemy mieli karnety na inne sektory niz daja nam bilety, to i tak tam wejdziesz i bedziesz siedzial razem z innymi jesli bedziesz chcial. Nie raz juz wiele osob z MCP wchodzilo np. na curve z biletem na inny sektor. Karnety na curve sud nie wiadomo czy w ogole beda dla nas dostepne. Najpierw zobaczymy jakie miejsca nam zaproponuje AIMC a pozniej majac odpowiedni budzet bedziemy mysleli czy kupic ich mniej w lepszych sektorach, czy wiecej a np. na 3 kregu.

majlech - 11-06-2009, 18:10

Moim zdaniem lepiej jest kupic mniej karnetow na lepszy sektor: tzn. mam na mysli np. 2 krag (obojetnie ktory kolor) lub pierwszy niebieski lub zielony.
Dlaczego:
- MCP z reguly dostaje w tych przedzialach cenowych bilety na wyjazdy, wiec osobom wchodzacym na karnet latwiej bedzie dolaczyc do reszty grupy;
- zamiany sektorow sa mozliwe, ale stewardzi najczesciej przymkna oko jest wchodzi sie na karnet/bilet na inny sektor ale o tej samej lub wyzszej cenie;
- widocznosc z trzeciego sektora jest na prawde slaba - lepiej doplacic parenascie euro, ale cos z meczu zobaczyc.

Marcin64 - 06-07-2009, 12:34

Ja tak moze odbiegne od tematu, ale mam pytanie:

Wybiera sie ktoś może na Audi Cup'09 do Monachium?

Bo gadałem ostatnio z kumplem ze stowarzyszenia kibiców MANUTD, a dzisiaj przegladalem ich stronke i widze, że organizują wyjazd na ten turniej, i to stosunkowo niedrogo.

Stad moje pytanie - Dlaczego MCP odpuscil zorganizowanie wyjazdu na ten turniej? (Żeby byla jasnosc - to absolutnie nie jest zarzut w Wasza strone, bo nie wiemy czy w wakacje znalezliby się chetni itd. a pytam jedynie z czystej ciekawosci)

I drugie pytanie - wybiera sie ktos moze na wlasna reke?

Wiecej o Audi Cup'09: http://sport.wp.pl/kat,17...,wiadomosc.html

Kiepura - 06-07-2009, 13:30

od siebie:
- patrzac na ostatnie wyjazdy, mozna przypuszczac, iz frekwencja bylaby srednia (jak nie mierna)
- kolejna kwestia, finanse... w obliczu przedluzenia czlonkowstwa i zblizajacego sie zlotu, 3 dniowy wyjazd w srodku wakacji z kosztem lacznym conajmniej 4 cyfrowym rowniez nie zachecil by zbyt wielu osob.
- kwestia ostatnia. to, ze nie jest organizowany oficjalny wyjazd, nie znaczy, ze czlonkowie mcp nie moga "reprezentowac" fc na tym turnieju!! bilety byly (sa jeszcze na pierwszy dzien turnieju) dostepne on-line... wystarczy rejestracja na stronie bayernu.

jesli chodzi o 2 pytanie, to tak!!
jedziemy w sile 3 + 1 kibic man.utd

pozdro!

kuba1899 - 07-07-2009, 10:34

No my w 7 jedziemy, chociaż Milanistów tylko ja + 2x1/2 (Man Utd i Milan - w tej kolejności). Reszta piknikowa :)
joannak - 03-08-2009, 10:49

Kuba napisz jeszcze jak wrazenia bo w TV nie wygladalo to dobrze...
kuba1899 - 03-08-2009, 14:06

Wyglądało pewnie gorzej niż w TV... Mówię o Milanie. Reszta super:) Hostel bardzo czysty, lokal gdzie raczyliśmy się napojami z Bośniakiem za szynkwasem - rewelacjyjny, stadion mega wypas, dojazd trochę trudny bo dużo przystanków i pełno ludzi... Kibice przeważnie Bayern, chociaż widać było kilku (dziesieciu) Milanistów. Poza tym spora grupa kibiców Man Utd z Polski która starała się dopingować Utd w konfrontacji z Bocą (która miała dosyć gorączkowo reagujących kibiców). Ogólnie oprócz wyniku i gry Milanu bardzo udany wypad :)
WISŁAKRAKÓWACM - 03-08-2009, 21:09
Temat postu: DERBY MILAN-INTER
Witam 29 sierpnia zostana rozegrane derby mediolanu. czy bedzie jakis organizowany wyjazd na ten mecz? bo nie wiem czy mam sobie szukac na wlasna reke transport? jak mozna nabyc bilet na taki mecz??
krzysiekACM - 03-08-2009, 21:28

raczej nie będzie, bo mecz ten oglądamy na zlocie MCP ;)
bilet możesz kupić we Włoszech, zwłaszcza u konia, ale pewnie trochę trzeba będzie zabulić :P

WISŁAKRAKÓWACM - 03-08-2009, 21:35
Temat postu: ...
ok dzieki. w sumie kasa na bilet nie gra roli. a nie orientuje sie ktos moze jak wyglada sprawa z zakupem biletu ale nie u konikow? bo jak bylem ostatnio na meczu Milan-Fiorentina to kupowalem bilet w banca intensa czy dalej siec tych bankow sprzedaje wejsciowki??
bajer - 04-08-2009, 12:36

a jak wyglada ta sytuacja z karnetami? MCP kupilo/kupuje/kupi jakies zeby osoby niejadace na zlot mogly sie zorganizowac i dostac przez MCP bilety/karnety na to spotkanie? ;)
SonaR - 04-08-2009, 20:12

bilety w banca intesa nadal mozna kupic jednak nie wiem czy uda ci sie to w przypadku derbow.

sytuacja z karnetami natomiast wyglada tak, ze karnety zostaly one zamowione i teraz czekamy na potwierdzenie ze sa do odbioru. Do meczu z interem powinny byc jednak nic zagwarantowac na obecna chwile nie mozemy.

Kiepura - 05-08-2009, 12:59

kilka fotek z audi cup



pozdro! dla wszystkich napotkanych... z wyjatkiem niemcow, klosego i "calej rodziny jego" ;)
franek kimono 4 ever :D

Pepe - 05-08-2009, 13:32

Co Ty tam Kiepura od Niemców chcesz :). Zostaw ten porządny naród w spokoju-hahaha.
Ogólnie w ile osób pojechaliście? Nawet widzę bandyta Kuba z Gdańska się załapał na foto :D.

Kiepura - 05-08-2009, 14:57

3 milanistow + 1 "zjednoczony"... na miejscu umowieni bylismy z kuba i jego piknikami!!

niestety, kuba wracal po pierwszym dniu. my zostalismy jeszcze do piatku do poludnia, bo przeciez trzeba bylo zjesc prawdziwe niemieckie zarcie, czyli... tureckiego kebaba ;)

bajer - 05-08-2009, 15:40

SonaR napisał/a:

sytuacja z karnetami natomiast wyglada tak, ze karnety zostaly one zamowione i teraz czekamy na potwierdzenie ze sa do odbioru. Do meczu z interem powinny byc jednak nic zagwarantowac na obecna chwile nie mozemy.


w takim razie nie pozostaje nic tylko czekac na informacje na ten temat :) bo chetni na pewno by sie znalezli na ten wyjazd sposrod niejadacych na zlot

fifi1906 - 07-08-2009, 06:08

bajer napisał/a:
w takim razie nie pozostaje nic tylko czekac na informacje na ten temat :) bo chetni na pewno by sie znalezli na ten wyjazd sposrod niejadacych na zlot

Ja i 2 kumpli włsnie myslimy nad wyjazdem na inter autem, z karnetami ta sprawa bedzie napewno dużo łatwiejsza.

bajer - 07-08-2009, 13:54

fifi1906, jakby sie udalo z tymi karnetami zalatwic wszystko to chetnie zabralbym sie wtedy z wami jesli miejsce by zostalo w aucie :) chyba ze wiecej chetnych wtedy mozna myslec o jakims innym transporcie bardziej zorganizowanym ale pewnie wiekszosc ewentualnych chetnych jednak bedzie na zlocie
SonaR - 07-08-2009, 15:14

zapraszam na strone glowna :)
WISŁAKRAKÓWACM - 07-08-2009, 15:43
Temat postu: DERBY
widze ze sa juz te karnety i mam nadzije ze sie zapalie na jeden :) oby
bajer - 07-08-2009, 23:01

dobrze, jest 5 karnetow a na razie tylu mniej wiecej chetnych na wyjazd widze (fifi1906 i jego dwoch znajomych, nie wiem czy z MCP wiec nie wiem jak tu z karnetami, WISŁAKRAKÓWACM i ja), w razie wiekszej liczby chetnych MCP postara sie o dodatkowe bilety do tych karnetow? :) i w jaki sposob stac sie posiadaczem takiego karnetu na jeden mecz i jak go pozniej zwrocic? :) tyle pytan na razie mi sie nasuwa, w razie czego gdy przyjdzie mi cos do glowy napisze pozniej :)
Bubu - 08-08-2009, 00:46

bajer napisał/a:
fifi1906 i jego dwoch znajomych, nie wiem czy z MCP wiec nie wiem jak tu z karnetami,

Dosc oczywiste. Nie sa w MCP nie korzystaja.

konrad_acm - 08-08-2009, 09:09

Bubu, zapłaca podwójnie i nech jadą ;)
byznes ys byznes

a tak poważnie to przydały by się jakieś "zasady korzystania z karnetów"...

fifi1906 - 08-08-2009, 09:41

obaj sa w MCP
fifi1906 - 08-08-2009, 09:41

wogole bedzie możliwosc wypożyczenia ich na derby?
Pepe - 08-08-2009, 13:16

No i tu jest chyba cała kwestia-fajnie, że ktoś z was napaleńcy ruszył głową. Pewnie karnety będą służyć nam podczas wyjazdów MCP organizowanych jako ekipa, a nie, że ktoś będzie miał kaprys jechać sobie w 4 osoby. W ostatni weekend sierpnia miejsce kibiców Milanu z Polski jest w Olsztynku. Powodzenia na derbach :D.
bajer - 08-08-2009, 13:31

a ja mysle ze karnety mialy sluzyc po to zeby w przypadku organizacji malych wyjazdow nie trzeba sie bylo specjalnie o bilety starac ;) no i jakies korzysci dodatkowe w AIMC :)

Pepe napisał/a:
W ostatni weekend sierpnia miejsce kibiców Milanu z Polski jest w Olsztynku

z czego ja dopiero w piatek od 12 godziny jestem dyspozycyjny wiec zlot mi w ten spsoob odpadl ale jakby byla okazja jechac do Mediolanu na derby nie mam watpliwosci ze skorzystam, tym razem nie bedzie wymowek :P

Pepe - 08-08-2009, 14:16

Dojedź więc na zlot w piątek wieczorem-co za problem?
Robisz z siebie śmiech na tym forum. Jesteś taka szumowina :)-robisz dużo szumu, a ch..a działasz.
O karnety podbijaj do osób, co stanowią podstawę organizacyjną MCP-ich odpowiedź będzie bankowo jedna :). Chyba nie sądzisz, że ktoś ci da cokolwiek, a już na pewno nie ciężko zdobyte karnety. Zna cię ktokolwiek osobiście w ogóle? :) Sam sobie odpowiedz na pytanie-kim jesteś w MCP, żeby dostać karnety? Nie ta liga człowieku, podziałaj i będziesz mógł za kilka lat sapać o karnety.

Marcu - 08-08-2009, 14:26

he he, Pepe ostro pojechałeś :) choć rzeczywiście jest w tym trochę racji, bajer zawsze się wybierasz i w ostatniej chwili zawsze rezygnujesz :) śmieszne
Bubu - 08-08-2009, 14:45

Z tego co bylo dyskutowane to karnety maja sie zwracac wiec "dac" to nikt nikomu nie da... Co najwyzej moze byc ewentualna znizka w odniesieniu do "normalnej" ceny biletu.
Piatek od 12... Lol no to o 18 jestes w Olsztynku (tak na oko) wiec wszystko przed Toba wlacznie z derbami...

kapiMCP - 08-08-2009, 16:05

Spokojnie, informacja potwierdzająca zakup karnetów dopiero do nas przyszła. Już wkrótce będą pierwsze wiadomości "co dalej".

Na pewno jednak sugestia Pepe, jakoby bajer miał mniejsze szanse na wejściówkę niż ktoś inny jest nie na miejscu. Sposób kwalifikacji na wyjazdy został ustalony przez Walne Zgromadzenie Członków, jest powszechnie znany i przestrzegany, zatem takie komentarze - nawet w kierunku dość specyficznego forumowicza jakim jest bajer są niestosowne.

bajer - 08-08-2009, 19:23

na zlot nie przyjade bo chce jechac na derby, jak mam wybor na co wydac kase wole ja wydac na Mediolan niz na spotkanie ktore nie jest w kategorii moich marzen ;)
dezali - 08-08-2009, 21:39

...a zycie i tak napisze odmienny scenariusz, czyli pojedziesz do centrum na lody.

przepraszam z gory za zlosliwy komentarz.

bajer - 08-08-2009, 21:47

raczej napisze odmienny scenariusz bo nie zostanie zorganizowany zaden wyjazd przez MCP (taki bardziej prywatny, w malej grupie) bo po co jak przeciez ogladanie przed telewizorem na Mazurach tylko sie liczy i jest duzo ciekawsze niz mecz na zywo ;) a jak ktos nie jedzie na zlot to sie nie liczy w MCP i jest jakis gorszy niby, interesujace ;)
kuba1899 - 08-08-2009, 21:59

da mu ktoś bana tak choćby na tydzień? Dla odpoczynku Kolegi (i naszego może przede wszystkim) by się to przydało...
bajer - 08-08-2009, 23:25

bana za to ze chce jechac na derby Mediolanu? No coz, szkoda slow na takich ludzi ;)
Pepe - 09-08-2009, 00:07

kapi-po co to piszesz, skoro i tak typowi byś nie dał tego karnetu. Znasz go? Widziałeś go? Jego plany póki co ani razu nie wypaliły, kto wie czy po pierwsze wypaliłyby te derby i po drugie czy wypaliłoby późniejsze oddanie karnetu. Wiem, ze starasz się zachować przyzwoitość wypowiedzi, bo jako osoba reprezentująca MCP to w pewnym sensie Twoja powinność, ale nie będzie typ tutaj robił rozkminy, jak nawet go nikt nie zna. To brzmi po prostu komicznie, a przyznanie karnetu takiej osobie nie świadczyłoby najlepiej o przemyślanych ruchach kierownictwa MCP. Będziesz później do typa jeździł, albo po sądach go ganiał? :) Karnety powinny jeździć na mecze, gdzie jeżdżą grupy zorganizowane z MCP, tyle w temacie. Jestem przekonany, że taka też będzie decyzja i stanowisko MCP.

Spytałby gość grzecznie czy ma prawo do karnetu-nie byłoby problemu i nic bym nie pisał, ale tu już brakowało tylko planów, w którym hotelu w Mediolanie spędzą noc po derbach. Żeby nie było-do żadnego żółtodzioba nic nie mam-sam nim przecież kiedyś byłem. Chodzi o to, że butne żółtodzioby muszą dostać ostrzegawczego plaskacza, inaczej za bardzo się rozbujają. I tu plaskaczem będzie brak przyznania karnetu.

bajer-nie jesteś gorszy, ani lepszy, ale kiedy ostatnio Twoje wpisy brałem przez pryzmat młodości i naiwności, tak teraz widzę, że Ty autentycznie jesteś mocno narwany. A to, że nie jedziesz na zlot, nie znaczy, że jesteś gorszy, ale znaj swoje miejsce w szyku. A jak je już poznasz-to załatwiaj sprawy z rozumem, bo pisząc takie rzeczy na ogólnym wk... ludzi. Już wielkie plany ilu jedzie, kto, co, jak i czym. A czy umawiałeś z kimkolwiek z zarządu MCP prawo do karnetów? Też chciałbym w ten dzień obejrzeć sobie derby na żywo, ale w mojej opinii, dla dobra naszego MCP i zżycia się ludzi, ten dzień (i cały weekend) powinniśmy spędzić w Olsztynku.
I uważam, że w ten dzień karnety nie powinny być nikomu udostępnione, bo miejsce polskich kibiców MCP, którzy mają akurat wtedy czas, są w północnym rejonie Polski, a nie we Włoszech.

PS-bajer, co znaczy Twój podpis?

bajer - 09-08-2009, 11:05

w takim razie zamiast karnetu moze byc bilet, mi to roznicy nie robi jak mi sie nie ufa ;) poza tym co mialbym z tego ze nie oddalbym karnetu? ;) poza tym nie pytalem niegrzecznie, pytalem normalnie jak to jest z tymi karnetami i w ogole, a w tym momencie wyskoczyles z kolejnymi glupotami tylko po to zeby dosrac, to ze kiedys nie wypalaly moje plany znaczy ze teraz tez nie wypala? ;) a zeby jechac na zlot i sie zzywac to trzeba przede wszystkim miec z kim, ciekawe czy po takich wypowiedziach mialbys ochote poznawac takich ludzi, bo mi osobiscie nie bardzo pasuje towarzystwo w ktorym na kazdym kroku ktos mi przygaduje i traktuje jak jakiegos podczlowieka

jesli bylem gdzies "butny" prosze o wybaczenie, ja jednak uwazam ze po prostu stalo sie tak w odpowiedzi na docinki na kazdym kroku po normalnym poscie czlowieka ktory w koncu wie na pewno ze moglby jechac na mecz ale nie pojedzie bo nie dostanie mozliwosci jak zasugerowales chocby w poprzednim poscie, co do "butnosci" przed tymi postami myslalem po prostu ze skoro kazdy zaplacil taka skladke czlonkowska to jest rownoprawnym czlonkiem MCP, co do tego sa osoby w MCP z Poznania ktore mnie znaja wiec nie ma obaw nie jestem botem ani nic takiego ;)

a podpis zinterpretuj jak chcesz, dotyczy tej sytuacji ktorej mam juz konkretnie dosyc ;) i po prostu ciekawi mnie czy tak samo madry bylbys rozmawiajac ze mna twarza w twarz, tylko tyle, nic zlosliwego ;)

Marcu - 09-08-2009, 11:45

Panowie nie ma co się spinać bo na obecną chwilę nawet karnetami nie dysponujemy. Jest potwierdzenie, że udało się je kupić i to tyle. Nie wiadomo kiedy dokładnie będzie można z nich skorzystać. Jeśli będą już dostępne to na pewno nie za friko, co było już dyskutowane. Karnety mają zarobić na siebie.
Pepe - 09-08-2009, 12:08

bajer, ale chyba mnie nie straszysz, co :)? Buahahahaha.
Z mojej strony koniec sprawy, bo rozmywamy temat. Jedź na te derby i udanych przeżyć życzę. A pogadać osobiście będzie jeszcze okazja, nawet interpretując to spotkanie w dwójnasób, jeszcze nie raz trafi nam się wspólny wyjazd, będziesz miał okazję się wtedy spiąć.

TomekW - 09-08-2009, 12:36

Tradycyjnie najbardziej spinają się ludzie, którzy nie mają pojęcia o sprawie. Od momentu wprowadzenia Cuoro Rossonero karnety na Milan mają postać elektroniczną i są ładowane na kartę kibica. Nie ma więc mowy o żadnym fizycznym przekazywaniu karnetów: bilet na dany mecz jest po prostu "przelewany" z jednego CR na drugie. Oczywistym jest również, że osoby, które nie mają CR, nie będą miały możliwości skorzystania z karnetów. Pozostaje pytanie, czy Zarząd w razie potrzeby podejmie próbę zdobycia biletów dla takich osób.

Teksty typu "kim jesteś w MCP, żeby dostać karnety?", "Nie ta liga człowieku, podziałaj i będziesz mógł za kilka lat sapać o karnety", "butne żółtodzioby muszą dostać ostrzegawczego plaskacza, inaczej za bardzo się rozbujają" czy "znaj swoje miejsce w szyku" wywołują u mnie odruch wymiotny. Jak widać nic się nie zmieniło i niektórym nadal się wydaje, że członkowie dzielą się na lepszych i gorszych. Wspaniała zachęta dla nowych członków: "płaćcie jak inni i siedźcie cicho, bo jesteście tylko żółtodziobami, którym należy się plaskacz". Żenada.

Propozycję, aby karnety nie były udostępniane na derby, bo wtedy miejsce polskich milanistów jest w Olsztynku, uważam za skandaliczną. Na zjeździe (który - nie czarujmy się - jest imprezą o ograniczonej liczbie miejsc) będzie około 20% członków Stowarzyszenia i nie widzę żadnego powodu, aby pozostałym 80% odmawiać ich statutowych praw. I nie dziwię się bajerowi, że woli pojechać na derby niż na zlot, bo o ile na początku żarty pod jego adresem były zabawne, to w tej chwili zaczynają stawać się żenujące i niesmaczne, a cała sytuacja zaczyna przypominać nagonkę.

bajer - 09-08-2009, 13:10

a to juz widze ze jedyne na co moge liczyc to bilet w takiej sytuacji bo CR jeszcze nie posiadam... I zaraz pojdzie napinka ze znalazlem wytlumaczenie zeby sie wywinac i jednak nie jechac, co do karnetow, ani przez chwile nie myslalem zeby byly za friko, liczylem na ceny w okolicach tego ile kosztuja bilety ewentualnie minimalnie mniej bo czytalem ze karnety maja byc sposobem na zarobek dla fanklubu ;)
Pepe napisał/a:
bajer, ale chyba mnie nie straszysz, co :)? Buahahahaha.

nie strasze cie bo i po co, nie naleze do zwolennikow przemocy, wole zalatwiac wszystko slowem ale malo kto jest taki madry twarza w twarz jak przez Internet ;) co do spinania to ty zaczales wiec ciesze sie ze jednak postanowiles zakonczyc te farse ;) i btw, cieszy mnie ze masz dobry humor, smiej sie smiej, smiech to zdrowie, obys mial go jak najwiecej

dzieki TomekW, widac sa tu jednak ludzie ktorzy potrafia pisac rozsadnie i nie przestawiac innych z byle powodu ;)

baker - 09-08-2009, 14:27

Wstrzymajcie się już z tą nagonką na bajera, tym bardziej, że go nie znacie. Ja go znam i uwierzcie mi - chodzi regularnie na mecze do Hattricka i gdy gramy w piłkę, to zawsze jest, mimo że ma kawałek drogi do pokonania. Pozdro bajer :).
kapiMCP - 09-08-2009, 16:20

Pepe napisał/a:
kapi-po co to piszesz, skoro i tak typowi byś nie dał tego karnetu. Znasz go? Widziałeś go?

Jeżeli nie rozumiesz na czym polega organizacja wyjazdów przez MCP, dystrybucja biletów - czy później karnetów - to zachowaj dla siebie swoje kąśliwe uwagi, gdyż w regulaminie kwalifikacji na wyjazdy MCP ani przy małych wyjazdach nie ma, nie miało i nie będzie miało znaczenia kto kogo zna i kto kogo widział. Plaskaczy również nie przewiduje się. Jeżeli chciałbyś coś w tym temacie zmienić możesz już rozpocząć kampanię wyborczą, w końcu nowe władze zostaną wybrane już za rok, natomiast osobiście nie wróżę Ci sukcesu.

Pepe - 09-08-2009, 18:06

TomekW-chyba się nie rozumiemy. Wyraziłem swoje zdanie i twierdzę nadal, że jeśli ktoś zaczyna przygodę z MCP, to nie powinien wychodzić przed szereg. Jak we wszystkim w życiu. Na wszystko przyjdzie swój czas. To tak w zupełnej pigułce. Jeśli nie zgadzasz się z tym-napisz mi priva, tam wyjaśnimy kwestię. A to, że bajer mi pisze jakieś teksty mające na celu podburzenie to osobna kwestia. A że jestem chłop nerwowy, więc oczywiście nie zostało to bez echa. Cała ta sprawa od początku dla mnie wyglądała dziwnie, ale tak jak pisałem wcześniej, nikt nie jest tu ani gorszy ani lepszy. Nie wiem-mam to napisać pogrubioną czcionką, żebyś mnie zrozumiał?

Z karnetami w sumie niezłą bekę z siebie miałem. Byłem święcie przekonany, że ich forma jest papierowa. Przy takim obrocie sprawy moje wszystkie wcześniejsze wypociny trącą lekką komedią. Jak widać zatrzymałem się na etapie karnetów sprzedawanych na mecze Szombierek Bytom :).

kapi, ja się do takich spraw nie pcham. Zostawiam to innym ludziom, którzy robią to w mojej ocenie bardzo dobrze. I niech tak zostanie.

konrad_acm - 10-08-2009, 09:25

Od początku informacji o karnetach była rozmowa o tym, ze powinny być one platnie udostępniane członkom MCP i to wszystkim, a nie tylko tym, których ktoś zna. W końcu jesteśmy zarejestrowanym stowarzyszeniem i nikt z nas nie jest panem x czy y, a MCP posiada nasze wszystkie dane.
To, że bajer w zeszłym sezonie jako maturzysta nie ogarniał za bardzo wszystkiego to już widzę, że został skreślony i skazany na ośmieszenie. Gość chce jechać, zawiązał się temat i zamiast pchać wszystko do przodu okazuje się, że karnety powinnny leżeć na półce (elektronicznej;) i się tam ładnie błyszczeć.
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami milanistów (którzy są jak najbardziej znani) należy dać bajerowi bana i wysłać go na lody do centrum.

Temat wyjazdu zaczął fifi1906, ale pewnie po tym co przeczytał dalej o banach, lodach, plaskaczach czy miejscach w szeregu, drapie się teraz po głowie i zastanawia o co tu chodzi...
Forza MCP

krzysiekACM - 10-08-2009, 17:19

Pepe , ogólnie nie te realia :)
Wybaczcie chłopakowi ale takie zasady jakie przedstawił pepe obowiązują wśród zorganizowanych kibiców polskich klubów, ale MCP to jednak zupełnia inna bajka :)

Bubu - 10-08-2009, 19:52

krzysiekACM napisał/a:
ale MCP to jednak zupełnia inna bajka

No.. My jestes normalni :)

marobufaro - 11-08-2009, 01:15
Temat postu: milan vs. cagliari
Witam,
mam zamiar sie wybrac na meczyk Milanu z cagliari 22 listopada. Czy ktos moze wiec jak wyglada sprawa dostepnosci biletow w dniu meczu? czy jest w ogole mozliwe kupic bilet w kasie w dniu meczu? bo nie ukrywam, ze sprzedaz wejsciowek przez stronke klubowa wyglada dramatycznie. zwlaszcza w angielskojezycznej wersji strony klubowej, a na maila w tej sprawie nikt mi nie odpowiedzial.

konrad_acm - 11-08-2009, 08:12

marobufaro, spokojnie kupisz bilet w kasie, w banku czy milan point.
na takie mecze nie ma kompletu.
pozowdzenia

krzysiekACM - 11-08-2009, 08:17

Bubu napisał/a:
krzysiekACM napisał/a:
ale MCP to jednak zupełnia inna bajka

No.. My jestes normalni :)

o Tobie tak na pewno bym nie powiedział :P

Kiepura - 11-08-2009, 08:29

kolego z Nienacka... nie nakrecaj sie ;)
juz niedlugo bedzie okazja do wypompowania swoich emocji na kolejne 12 miesiecy...

bajer - 11-08-2009, 13:29

ale widze ze mimo wszystko z wojny o to czy mozna jechac na mecz czy nie jednak cos pozytywnego wyszlo, mile sie zaskoczylem bo nie spodziewalem sie organizacji wyjazdu po takich wypowiedziach niektorych uzytkownikow :)
Pepe napisał/a:
A to, że bajer mi pisze jakieś teksty mające na celu podburzenie to osobna kwestia.

pozdro Pepe, naprawde pozytywny z ciebie czlowiek :D gdyby to jeszcze cos mialo wspolnego z prawda ;) jak chcesz to ciagnac pisz na PW ale ja bym to zakonczyl bo i tak nie dojdziemy do porozumienia, pozdro jeszcze raz ;)

czado81 - 11-08-2009, 15:53

bajer napisał/a:
nie spodziewalem sie organizacji wyjazdu po takich wypowiedziach niektorych uzytkownikow :)
Następnym razem w takich sprawach polecam jednak większą wagę przywiązywać do wypowiedzi członków Zarządu, a nie innych osób, prezentujących tylko i wyłącznie własne zdanie ;)

Czekamy na wpłatę ;)

kapiMCP - 11-08-2009, 16:23

bajer napisał/a:
z wojny o to czy mozna jechac na mecz czy nie jednak cos pozytywnego wyszlo

Uzupełniając wypowiedź Czado: wyjazdy na mecze Milanu nie rodzą się z niczyjej "wojny" na forum i tym bardziej ten wyjazd się z żadnej wojny nie urodził. MCP organizuje je już od lat - i organizować będzie.

ACMkrzysztof22 - 11-08-2009, 16:58
Temat postu: Derby Mediolanu
Czy do wyjazdu na mecz niezbędna jest legitymacja członkowska MCP?Podobno będą one przyznawane dopiero we wrześniu,a sezon rusza w wakacje i taki hit przed nami.Mam możliwość wyjazdu,nie posiadając legitymacji?z góry dzięki za odpowiedź.
dezali - 11-08-2009, 17:17

zapewne wystarczy, ze podasz swoj numer zgloszeniowy zamiast nr legitymacji (ktorego masz prawo jeszcze nie znac).

co prawda news informacyjny nie zawiera tej informacji, ale tak bylo to praktykowane do tej pory, wiec zapewne podobnie bedzie i tym razem

kapiMCP - 11-08-2009, 17:38

Legitymacja MCP od początku ma charakter symboliczny. Najważniejsze to być aktywnym (z opłaconą składką) członkiem MCP w danym sezonie - wtedy można brać udział w organizowanych przez MCP imprezach, oczywiście po spełnieniu wymaganych dla danego wydarzenia formalności.
Marcu - 15-09-2009, 12:54

Serie A się rozkręca, rusza Liga Mistrzów i stąd moje pytanie: czy Zarząd planuje jakiś wyjazd MCP w najbliższym czasie?
rafson - 17-09-2009, 08:21

Ja również jestem za wyjazdem :) Proponuje mecz Serie A, 18.10.2009 Milan : Roma :)?
Marcu - 17-09-2009, 12:15

Bardzo ciekawa propozycja.
rafson - 17-09-2009, 12:57

Jest więcej chętnych ???
gatusostce - 17-09-2009, 19:23

Jeśli tylko pojawi się taka możliwość to ja także wybrałbym się na to spotkanie.
snaxkaka22 - 17-09-2009, 22:43

Po ostatniej porażce 2-3 muszę się zrewanżować... roma MERDA!!!
Spoko propozycja! Pisze się.



PS. Jeśli tylko nie będę miał zjazdu...?

damsza - 18-09-2009, 08:11

też chętnie bym zadebiutował na wyjeździe w MCP:) więc się piszę
Marcu - 18-09-2009, 11:16

Chętnych to nie będzie brakować. Pytanie tylko, czy Zarząd coś działa w tym kierunku, czy na tą chwilę o wyjazdach nie myśli??
rafson - 05-10-2009, 19:24

Witam:)
Kto jest chętny na wyjazd MILAN - ROMA :) ???
Zbieram informacje ZGŁASZAJCIE SIĘ :):):) pozdrawiam

dezali - 06-10-2009, 10:14

przyznam szczerze, iz czuje sie zazenowany tym tekstem. o tym, jak swietnie bawilismy sie w trakcie wyjazdu/zlotu maja swiadczyc promocje na stacjach benzynowych i uciekajacy w poplochu z osrodka goscie?

pozazdroscic

krzysiekACM - 06-10-2009, 13:32

mogliśmy napisać że graliśmy w szachy na zlocie, a podczas wyjazdu czytali książki, już bez przesady, trzeba wszystko na siłę ugrzeczniać?
Kiepura - 06-10-2009, 14:16

chyba nierozumiesz co napisalem... przeczytaj raz jeszcze, a moze wychwycisz sens wypowiedzi
krzysiekACM - 06-10-2009, 14:28

ok, ja akurat sam promocjami bym się nie chwalił, bo tego nie pochwalam i sam nigdy nie kradne, może i macie racje że nie powinno być w tekście czegoś takiego nawet jeśli już się zdarzyło.
co do zlotu, akurat ja pisałem ten fragment, bardziej chciałem to napisać z przymrużeniem oka o tych wczasowiczach, aby podkreślić jaka była zabawa na zlocie, na końcu miało być ";", albo nie dopisałem, albo nie poszło do druku jak powinno

Darkoski - 06-10-2009, 15:09

rafson

na Rome sie pisze

rafson - 06-10-2009, 15:16

Już za dużo czasu nie zostało do ewentualnego wyjazdu na romę :) jeżeli są jeszcze chętni dawać znać !!!
damsza - 06-10-2009, 16:04

mógłbym pojechać na romę jak będą jakieś konkrety
SonaR - 06-10-2009, 19:06

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=155
damsza - 07-10-2009, 11:51

czy są już jakieś osoby które wpłaciły zaliczkę?
doctor20 - 07-10-2009, 20:13

Ja też chetnie zadebiutuję na wyjeździe :) Pisze się!!
damsza - 08-10-2009, 13:01

kaska przelana,skan dowodu wysłany!
TomekW - 18-01-2010, 17:03

Wprawdzie to temat o wyjazdach, ale ponieważ post otwierający dotyczy karnetów... Mam pytanko natury technicznej, które chciałem zadać już jakiś czas temu, ale wypadło mi zupełnie z głowy i dopiero niedawne pytania dondamajka odświeżyły mi pamięć (starość nie radość :P). Mianowicie: w jakiej postaci są karnety kupione na MCP? Czy Stowarzyszenie otrzymało specjalne "fanklubowe" wydanie Cuore Rossonero lub jakiś jego odpowiednik z elektronicznie doładowanym karnetem, czy może jednak trzeba było załadować abonamenty na prywatne CR (np. CR członków Zarządu)?
SonaR - 18-01-2010, 18:58

Milan nie prowadzi sprzedazy karnetow na instytucje czy tez fankluby. W zwiazku z tym karnety musielismy kupic imiennie i zostaly one nabyte na nazwiska czlonkow zarzadu.
Lutrzyk - 09-04-2010, 13:49

pytanie za sto punktow, bedzie organizowany wyjazd z mcp na viole badz juve ?
sawczen - 16-04-2010, 21:25

z tego co wiem, to na Juve napewno. tylko czy warto będzie jechać? :/
krzysiekACM - 16-04-2010, 22:25

proste że warto, lepiej nawet jak o mistrza nie będziemy już grać, łatwiej będzie o bilety ;)
zawor___ - 16-04-2010, 22:25

Ja uważam, że zdecydowanie warto, z uwagi na klasę przeciwnika, choć w tym sezonie wyniki juve ma słabsze, mimo wszystko juve to juve.
Myślę, że i Milan najbliższym meczem powróci na zwycięską ścieżkę i zwieńczy sezon pięknym i mam nadzieję zwycięskim meczem z wielkim rywalem.

Sam z chęcią wybrałbym się na to spotkanie

sawczen - 17-04-2010, 08:56

co do samego wyjazdu - jeśli będzie organizowany. Niestety nie będzie mi dane pojechać z racji braku finansów przeznaczonych na wyjazdy... ale chciałbym podsunąć pomysł zarządowi. Jeśli zdarzą się jeszcze jakieś wpadki wypadki i Milan po meczu z Juve będzie miał szansę na scudetto, to wyjazd na sam mecz byłby wielką kichą w porównaniu do tego co będzie się działo po meczu na Duomo :) nie zostać w Mediolanie po meczu na kilka godzin to grzech, oczywiście w przypadku Scudetto, bo inaczej od razu do domu.
SonaR - 17-04-2010, 10:59

http://www.milanclubpolon...?id=00&news=179
Marcin64 - 24-04-2010, 17:22

Moze juz nie w tym sezonie, ale chciałbym, żeby zarząd zastanowił się nad tym, aby kiedys na wyjazd(szczegolnie w jakims wiekszym - 30sto, 40sto osobowym gronie) pojechac na wyjazd w jednakowych koszulkach.

Nie dosc ze lepsza integracja grupy, to swietny efekt na San Siro...
Koszt takiej kosuzlki dobrej jakosciowo z jakimis nadrukami to cos kolo 20/25zl... mozna to w liczyc w cene i te koszulki rozdac, albo poinformowac przed wyjazdem o takiej akcji.

Do zrealizowania szczegolnie latem.

http://img89.imageshack.us/i/odraopolegks5an8.jpg/ - o tym jaki efekt daje jednakowy ubior, chyba pisac nie trzeba, a taka koszulka to dobra pamiatka z wyjazdu;)

krzysiekACM - 24-04-2010, 17:37

dobry pomysł, ja wielokrotnie przy okazji wyjazdów pisałem aby przynajmniej każdy paradował w koszulce/bluzie/szalu MCP, aby było widać że to grupa z Polski, szkoda że większość osób zamiast koszulki MCP woli jednak założyć meczówkę Milanu... czy jakieś szale Adidasa czy innych AIMC ;)
Bubu - 24-04-2010, 17:41

Marcin64 napisał/a:

Nie dosc ze lepsza integracja grupy, to swietny efekt na San Siro...

Jakos nie umiem sobie wyobrazic swietnego efektu na SS (ktore miesci ponad 85 kola ludzi) grupy 30-40 osobowej... W Kalwarii owszem :)

Marcin64 - 25-04-2010, 12:56

40 osob siedzaych kolo siebie da efekt nawet na San Siro.

Nie mowie ze z drugiego konca stadionu, ale w najblizszej odleglosci od miejsca gdzie bysmy siedzieli napewno bylby dobry efekt.

Nie mowiac juz ze paradowac w takiej koszulce to frajda, ze godnie sie reprezentuje nasz FC.

konrad_acm - 26-04-2010, 09:09

Bubu napisał/a:
Jakos nie umiem sobie wyobrazic swietnego efektu na SS (ktore miesci ponad 85 kola ludzi) grupy 30-40 osobowej...
a ja sobie spokojnie to wyobrażam, siedzi 40 osób z Polski w takich samych koszulkach, nad nimi 40 wolnych miejsc, pod nimi 40 wolnych miejsc, z prawej 40 wolnych miejsc, z lewej 40 wolnych miejsc, a 85 koła ludzi przed telewizorami 100% zwraca na nich uwagę ;)

i jeszce jedno - nie kupujmy koszulek w kolorze krzesełek bo się wtopimy w nicość :P


A tak na poważnie to bardzo dobry pomysł.

Marcu - 26-04-2010, 16:52

Pomysł bardzo dobry. Bluzy MCP mamy. Więc wszyscy, którzy jadą na mecz z Juve powinni je ubrać. Najwyżej troszkę będzie Wam gorąco. Ale czego się nie robi dla drużyny.
snaxkaka22 - 26-04-2010, 19:34

Swego czasu przy okazji wyjazdu na mecz z Romą w poprzednim sezonie myślałem o czymś co sprawi że zauważy nas realizator spotkania..

Podejrzewam że gdybyśmy namalowali farbą czerwoną tudzież czarną na naszych (gołych) plecach bądź klatkach piersiowych napis MILAN CLUB POLONIA byłoby bardzo prawdopodobne żebyśmy zostali zauważeni..

Myślę że pogoda w ostatniej kolejce dopisze, potrzeba jeszcze chęci co najmniej 16 odważnych fanatyków, trochę farby i pomyślnego rozdysponowania 16 biletów (koło siebie)..

To tylko moja skromna sugestia..

SonaR - 26-04-2010, 20:34

Od tego wlasnie MCP ma swoje gadzety jak koszulki, bluzy itd by jego czlonkowie jadac na mecz z duma je zakladali. To jest to o czym pisze Krzysiek i w pelni sie z tym zgodze.

Wystarczy by przynajmniej wiekszosc wyjazdowiczow bralo ze soba przede wszystkim koszulki czy bluzy MCP i to juz bedzie przykuwac uwage i przyciagac zainteresowanie pozostalych osob.

Paulinqa - 26-04-2010, 21:48

zawsze mozecie tez przez cale 90 minut podskakiwac ;)
realizator na pewno zauwazy grupke dziwnie zachowujacych sie osob...

a tak powaznie to wystarczy flaga stowarzyszenia wywieszona w widocznym miejscu, choc pomysl z koszulkami nienajgorszy.

zielony_acm - 04-05-2010, 14:58

no i jak się sprawy mają z wyjazdem na Juve w kontekście niewielkiego zainteresowania? zaniechanie czy organizacja mniejszego wyjazdu? są już jakieś konkrety?
kami - 04-05-2010, 16:09

Ot, co! Ciekawe jak sprawy stoją
SonaR - 04-05-2010, 20:08

zielony_acm, w dniu dzisiejszym zostal rozeslany mail z informacja do osob, ktore zglosily sie na wyjazd.
kami - 05-05-2010, 10:35

Wyjazd został odwołany z racji małego zainteresowania, MCP proponuje wyjazd na własną rękę z możliwością załatwienia biletu -25% na Curva Sud. Szkoda tego wyjazdu.
zawor___ - 05-05-2010, 19:07

Bardzo żałuję, że wyjazd się nie odbędzie.
Bardzo chciałem zobaczyć Milan na żywo jeszcze w tym sezonie i odebrać długo oczekiwaną Cuore Rossonero.
Nie sądziłem, że na taki mecz zabraknie chętnych.
Czy wobec tego ktoś się wybiera na ten mecz?
Czy nie dałoby się zorganizować wyjazdu w mniejszym gronie?, i jakie byłyby koszty?

milanek82 - 05-05-2010, 22:02

z tego co widzialem to 14 wplat zrobili chetni, to za malo na busa np. ?? pytam przyszlosciowo jakby byla podobna sytuacja, bo teraz to tam bede :)
zawor___ - 05-05-2010, 22:11

milanek82 napisał/a:
bo teraz to tam bede :)

ech szczęściarz!.

bajer - 06-05-2010, 12:59

milanek82 napisał/a:
z tego co widzialem to 14 wplat zrobili chetni, to za malo na busa np. ??

z tego co pamiętam na Interze byliśmy w 13 osób, także nie wiem dlaczego ten wyjazd odwołano skoro ilośc podobna a skoro ktoś wpłacił to jest chętny i dopłaci do tych 500zł tę stówkę mniej więcej i najwyżej weźmie mniej "kieszonkowego" ;)

Kiepura - 06-05-2010, 14:42

bajer napisał/a:
a skoro ktoś wpłacił to jest chętny i dopłaci do tych 500zł tę stówkę mniej więcej i najwyżej weźmie mniej "kieszonkowego" ;)
jestes pewnien... mnie sie wydaje, ze dla niektorych to i 10pln moze byc problemem!! albo latwa wymowka odnosnie checi rezygnacji ;)
zawor___ - 06-05-2010, 16:42

bajer napisał/a:
z tego co pamiętam na Interze byliśmy w 13 osób

bajer, a ile wydałeś na wyjazd + bilet?, jeśli można wiedzieć.

Może jednak da się to jakoś zorganizować?
Ja ewentualnie mogę dopłacić do 100 zł, na pewno się nie wycofuję.

SonaR - 06-05-2010, 21:38

14 osob na busa to jest liczba nawet idealna. Trzeba jednak brac pod uwage, iz koszty wtedy sa dosc duzo wyzsze niz wyjazd w wiekszym gronie. Poza tym nie zbieralismy kwoty 500zl, ale 380zl i w momencie gdy z doplaty rezygnuje kolejna osoba koszty wyjazdu staja sie relatywnie wyzsze.
kapiMCP - 07-05-2010, 13:02

A trzeba jeszcze dodać, że takie rezygnacje również nastąpiły.
zawor___ - 08-05-2010, 10:05

Gdyby ktoś się jednak wybierał na ten mecz i miał wolne miejsce, to proszę o kontakt.
bajer - 08-05-2010, 23:38

zawor___ napisał/a:
bajer, a ile wydałeś na wyjazd + bilet?, jeśli można wiedzieć.

wyjazd -> zaliczka 500zł, przejazd do Wrocławia jakieś 35zł i do tego 50 euro czyli 200zł, plus jakieś żarcie na drogę, w sumie mnie wyniosło to ok. 8 stów ;)

zielony_acm - 10-05-2010, 14:28

Panowie, a co z zaliczkami? Mija blisko tydzień od decyzji o rezygnacji z wyjazdu, a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Sorry, że tutaj to wrzucam ale na mail z zapytaniem odpowiedzi też uzyskac nie mogę.
SonaR - 10-05-2010, 22:27

zaliczki zwracane sa "hurtem" by nie robic 14 przelewow, codziennie po jednym.

dzisiaj wlasnie wyszly przelewy.

Pepe - 11-05-2010, 15:28

Mecz z Juventusem przełożony na sobotę. Wraz z Krzyśkiem z FC Piotrków Trybunalski :) mamy dwa bilety na ten mecz i można załatwić kolejne 2-3 bilety w cenie 39 EUR.
Teraz pytanie-czy jest ktoś z furą, kto śmigałby jako drajwer. Razem z kierowcą byłyby 3 osoby, więc jeszcze 2 kolejne mogłyby się dołączyć.
Byli chętni na dopłacenie do busa-tymczasem ta wyprawa wyjdzie nas autem około 400 zł (kolo 250 zł za paliwo na 5 osób przy dieslu oraz 150 zł bilet).
Piszcie, bo czasu nie ma wiele.

zawor___ - 11-05-2010, 17:09

Ja jestem nadal zainteresowany wyjazdem.
Nie mam fury, ani prawka niestety.

PS ja również nie otrzymałem jeszcze zwrotu wpłaty z MCP

krzysiekACM - 11-05-2010, 21:34

Ręce opadają i odechcewa się wszystkiego.
Człowiek rezerwuje bilety na samolot, płaci, załatwia sobie bilety na mecz, wszystko ustalone, dopięte i dzisiaj się dowiadujemy że mecz przełożony na sobotę....
I wszystko szlak trafia, samolot, bilety, po prostu żenada.
Jak ktoś się wybiera do Mediolanu a nie ma biletu na mecz to proszę na priva

rafson - 12-05-2010, 10:47

" Ręce opadają i odechcewa się wszystkiego.
Człowiek rezerwuje bilety na samolot, płaci, załatwia sobie bilety na mecz, wszystko ustalone, dopięte i dzisiaj się dowiadujemy że mecz przełożony na sobotę....
I wszystko szlak trafia, samolot, bilety, po prostu żenada.
Jak ktoś się wybiera do Mediolanu a nie ma biletu na mecz to proszę na priva... "

Dokładnie,
mnie to się przytrafiło drugą kolejkę z rzędu, na fiorentine taka sama żenada... szkoda gadać bilety wyjazd .....

konrad_acm - 13-05-2010, 10:28

To samo miałem z Fiorentiną. Też nie pojechałem.
patologia.
puste stadiony \o/

zawor___ - 14-05-2010, 18:24

Ne dostałem jeszcze zwrotu zaliczki.
Kiedy mogę się spodziewać zwrotu?

SonaR - 14-05-2010, 22:06

zawor nie dostales poniewaz nie podales na poczatku dokladnych na danych na jaki ma byc wykonany zwrot.

przelew dzisiaj poszedl wiec w poniedzialek powinienes miec pieniadze na koncie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group