Forum Milan Club Polonia
Oficjalne Forum Stowarzyszenia Polskich Kibiców Milanu

Spotkania - XIX LETNI ZLOT MCP 2018

SonaR - 18-07-2018, 07:56
Temat postu: XIX LETNI ZLOT MCP 2018
http://www.milanclubpolon...?id=00&news=454
vinnie - 20-07-2018, 01:13

Może to głupi temat, ale chciałbym po raz pierwszy uczestniczyć w zlocie MCP razem z rodziną i w związku z tym mam kilka tematów, na które mam nadzieję, ktoś mi odpowie co i jak :-)
- Mam dzieci 4 i 6 lat + oczywiście żona. Rozumiem, że żona musi opłacić członkostwo w MCP na sezon i wtedy zapisuję ją w na wyjazd, tak?
- Z informacji wynika, że dzieci do lat 6 są za darmo. Mam jednak pytanie, czy będzie w ośrodku jakieś łożko/przystawka dla nich?
- Czy opłacając wyjazd dla siebie, żony i dzieci jaki dostanę pokój (w sensie czy uwzględniający 2 osoby dorosłe i dwójkę dzieci) ?
- Czy dziecku trzeba wyrabiać kartę MCP?

Przepraszam za naiwne pytania, ale od tych informacji zależy czy dam rady przyjechać. W końcu po wielu latach "przyczajonego" uczestnictwa w MCP chciałbym w końcu zobaczyć i poznać kibiców Milanu live :-)

Waszka - 20-07-2018, 02:20

vinnie, Od tego jest forum żeby pytać, także żaden głupi temat. Odpowiadam:
- dokładnie, żona opłaca składkę członkowska i może zapisać się na wyjazd,
- jeśli chodzi o nocleg dla dzieci to nie ma obaw, jak je zgłosisz to nocleg będzie,
- co do pokoju wystarczy, ze przed złotem napiszesz, ze chcesz ,,czwórkę", czy pokój 2+2 to zapewne nie bedzie problemu abyś go dostał,
- a czy dziecku trzeba wyrabiać legitymacje MCP, nie wiem, nakazu chyba nie ma, ale czemu by jej nie wyrabiać, niech poczują się pełnoprawnymi członkami z legitymacja ;-)

Także do zobaczenia na zlocie!

vinnie - 21-07-2018, 16:40

Dzięki wielkie za informację. Do zobaczenia 😀
mariusz1899 - 22-07-2018, 11:37

Witam Rossonerich!
Mam pytanie czy jedzie ktoś z Katowic na ZLOT i by mnie nie zabrał autem czy coś(oczywiście na benzynę bym dał) bo jestem z Jaworzna i jak na razie nie mam z kim się zabrać ??

Bubu - 22-07-2018, 12:10

Istnieje duża szansa, że z KAtowic większa grupa będzie jechała pociągiem.
mariusz1899 - 24-07-2018, 09:05

A mógłbyś podać więcej informacji kiedy , o której bd jechać itp ?
vinnie - 24-07-2018, 15:28

Waszka napisał/a:
vinnie, Od tego jest forum żeby pytać, także żaden głupi temat. Odpowiadam:
- dokładnie, żona opłaca składkę członkowska i może zapisać się na wyjazd,
- jeśli chodzi o nocleg dla dzieci to nie ma obaw, jak je zgłosisz to nocleg będzie,
- co do pokoju wystarczy, ze przed złotem napiszesz, ze chcesz ,,czwórkę", czy pokój 2+2 to zapewne nie bedzie problemu abyś go dostał,
- a czy dziecku trzeba wyrabiać legitymacje MCP, nie wiem, nakazu chyba nie ma, ale czemu by jej nie wyrabiać, niech poczują się pełnoprawnymi członkami z legitymacja ;-)

Także do zobaczenia na zlocie!


Hej.
Jeszcze raz ja :-)
Przez Panel MCP można się tylko zapisać i wybrać opcję wyjazdu, więc chodzi mi technicznie do kogo wysłać taką informację, że zgłaszam dwójkę dzieci i chęć zamieszkania w pokoju w "czwórce" 2+2? Napisać do ośrodka czy do kogoś (kogo?) kto organizuje zlot?
W mailu, który przychodzi po rejestracji przez MCP jest takie info:
W niniejszym mailu znajdziesz szczegółowe informacje, które pomogą Ci dokończyć proces rezerwacji miejsca na Zlocie. Tylko, że tam nie ma żadnych informacji :-)
Z góry dzięki za pomoc :-)

Bubu - 24-07-2018, 16:22

Napisz na kontakt@milanclubpolonia.pl

Cytat:
A mógłbyś podać więcej informacji kiedy , o której bd jechać itp ?
Jak ustalimy szczegóły to dam informacje tu na forum.
vinnie - 26-07-2018, 23:36

Sorki, ale ktoś w ogóle czyta te te maile i na nie odpowiada? Bo to już drugi raz, kiedy piszę na kontakt@milanclubpolonia.pl i zero odzewu???
vinnie - 27-07-2018, 14:24

Edit: Przepraszam, dostałem odpowiedź :-)
Waszka - 02-08-2018, 13:18

Siemanko, wraz z Babolem szukamy transportu na zlot z Wawy, opcja od czwartku, jak już ktoś coś wie to chętnie zaklepiemy 2 miejscówki.
rute - 02-08-2018, 17:20

Czy jest przewidywany jakiś transport z Poznania (ewentualnie Gniezno) w czwartek popołudniową porą? Proszę o priv :-)
Piotrek - 02-08-2018, 23:21

Waszka.Z Warszawy startujemy rano w czwartek na dwa auta.Kąpletuje się ekipa.Wezmę was pod uwagę.Jak coś to dzwoń
Waszka - 03-08-2018, 20:54

Piotrek, super, nasz Ty sENdzio Miłościwy!
kebab - 05-08-2018, 09:46

Witam wszystkich fanów. Jako że mieszkam w okolicy tegorocznego zlotu (Jantar) mam dla was kilka przydatnych informacji logistycznych. Pierwsza to taka że jest to miejscowość nadmorska z niezbyt dobrym dojazdem. Pkp dojeżdża tam tyko jeden raz z Nowego Dworu Gdańskiego o godz 8.30 https://kolejzulawska.pl/rozklad-jazdy/ ale za to jest to kolejka retro bardzo fajna atrakcja. Pozostaje tylko i wyłącznie podróż autobusem i to najlepiej z Nowego Dworu Gdańskiego lub Gdańska, ewentualnie Elbląg. W kwestii podróży samochodem tu pojawia się problem z korkami na drodze S7 na odcinku Gdańsk - Nowy Dwór Gdański - Elbląg. Proponuję małe ułatwienie dojazdu do miejscowości Jantar. I tak podróżujący z kierunku Elbląga proponuję jechać w miejscowości Kazimierzowo w prawo na Marzęcino, tam w Marzęcinie w prawo na Stegne. Wyjeżdżamy w miejscowości Tujsk kierujemy się w prawo na Stegnę i w miejscowości Rybina po przejechaniu dwóch mostów skręcamy w lewo na Jantar. Omijamy duże korki. Osoby podróżujące z kierunku Gdańska w miejscowości Kiezmark-Stróża skręcają na Mikoszewo i bezpośrednio dojeżdżają do Jantaru. Podróżni jadący z kierunku A1 zjeżdżają na zjeździe Swarożyn i kierują się na Malbork tu skrócić można trasę w miejscowości Kończewice skręcamy w lewo Na Lisewo Malborskie. Dojeżdżamy do Nowego Stawu i kierujemy się na Nowy Dwór Gdański, następnie kierujemy się na Stegnę. I dalej w miejscowości Rybina w lewo na Jantar. Jakby co to dajcie znać to pomogę pokierować. Kurcze chyba trochę za długi ten post ale mam nadzieję że się przyda komuś.
adiacm22 - 05-08-2018, 12:20

Jakis transport z Poznania lub okolic? Lub z Miasta gdzie z Poznania łatwo dojechać Pociągiem? (Toruń, Gniezno, Bydgoszcz, może sam Gdańsk) :)
łachu - 05-08-2018, 12:29

Jedzie ktoś może w piątek po południu z Warszawy?
kobel - 05-08-2018, 13:05

Kebab sa jakies dyskoteki w poblizu jantar?
Benek TST - 08-08-2018, 17:28

Siema, szukam transportu na zlot z Warszawy w czwartek. Najlepiej popołudniu ale w razie czego dostosuję się na inną porę dnia.
artur1318 - 10-08-2018, 09:31

Proszę o info, gdyby ktoś przejeżdżał przez Bydgoszcz lub inne pobliskie miasto i miał wolne miejsce w samochodzie 😉
kebab - 11-08-2018, 10:35

Witam w samym Jantarze jest kilka miejsc z muzyką, oraz na plaży namiot, także coś tam jest.
matti - 13-08-2018, 20:30

Wyjeżdżam w czwartek rano z Mysłowic, mam jeszcze jedno miejsce
deco95 - 13-08-2018, 23:33

matti napisał/a:
Wyjeżdżam w czwartek rano z Mysłowic, mam jeszcze jedno miejsce

matti jest to jeszcze aktualne?

bomba_r9 - 20-08-2018, 08:45

Witam.
Jedzie ktoś autem na zlot z Poznania od czwartku do niedzieli ?
Jeśli znajdzie się 1 miejsce, to chętnie się zabiorę.

Slidewater - 21-08-2018, 16:09

Mogę Cię skontaktować z chłopakami z okolic Poznania. Może zmontujecie sobie wspólny transport :) Napisz na pw.
plakat33 - 21-08-2018, 18:13

Hej, jedzie ktoś w czwartek z Poznania ?
Piotrek - 21-08-2018, 22:29

Co do zakwaterowania nie ma już pokojów dwu osobowych. Istnieje też możliwość przyjazdu do ośrodka już od dnia 28.08 i pozostania tam na zlot.W razie chęci skorzystania z takiej formy proszę nie dzwonić do ośrodka w sprawie rezerwacji tylko uzgadniać chęć przyjazdu wcześniej ze mną najlepiej telefonicznie 601 991 239.Właścicielka ośrodka nikomu bez mojej wiedzy nie zarezerwuje domku lub pokoju.Spowodowane jest to tym aby nie wynikł bałagan przy przydzielaniu domków.W razie pytań proszę pisać postaram się pomóc
Piotrek - 23-08-2018, 16:07

W kwestji rezerwacji domków proszę abyście się dobrze dogadywali między sobą gdyż zgłaszali mi podwójne rezerwacje i muszę albo do Was pisać albo dzwonić.Zostały już tylko pokoje trzy osobowe a budynku hotelowym
bomba_r9 - 26-08-2018, 09:19

Czy są dalej chętni na transport z Poznania w okolicach południa/popołudnia w czwartek ?
plakat33 - 27-08-2018, 17:48

bomba_r9 napisał/a:
Czy są dalej chętni na transport z Poznania w okolicach południa/popołudnia w czwartek ?


Jadę z Poznania w czwartek. Nie zdecydowałem jeszcze o której. Pisz na priv.

vinnie - 27-08-2018, 23:34

:-)
SonaR - 28-08-2018, 09:55

Nie bardzo rozumiem, skąd pojawia się tu w ogóle temat wyborów i o czym dokładnie była rozmowa między Tobą a Piotrem. Piotrek przyjął od Ciebie zgłoszenie mailowe na pokój prawdopodobnie nie zaglądając w ogóle w Panel i nie sprawdzając czy dzieci mają opłaconą składkę członkowską. W informacji o zapisach na Zlot podane jest jasno, że dzieci mogą uczestniczyć w Zlocie, ale trzeba je zapisać przez Panel. Ty tego nie zrobiłeś i dzieci nie było w panelu. Przeglądając listę uczestników Zlotu zauważyłem, że w pokojach przydzielone są osoby, które nie są zapisane na Zlot i nie figurują w ogóle w Panelu. Trzymając się regulaminu zadałem więc pytanie skąd to się w ogóle wzięło i dlaczego tak się dzieje i Piotrek w wyniku mojego pytania skontaktował sie z Tobą. Sytuacja wynikła prawdopodobnie z przeoczenia Piotrka, że potwierdzając Ci pokój nie sprawdził wpłat i możliwe, że ze zbyt dużej liczby zgłoszeń i telefonów jakie w tej sprawie otrzymywał. Niestety wiele osób nie trzyma się podawanych informacji i zamiast napsiać maila jak prosimy to dzwoni myśląc, że załatwi się szybciej i więcej. Powstała sytuacja jest zatem zlepkiem błędów z kilku stron. Twojego, że nie doczytałeś informacji o zapisach i nie zapisałeś dzieci na Zlot poprzez Panel i naszego, że Piotr jako członek Zarządu potwierdził Twój udział przedwcześnie nie sprawdzając członkostwa w Panelu.

Nie chodzi o wybory, ale właśnie o przejrzystość i równe zasady dla wszystkich. Gdybyś był na jakichś wcześniejszych Zlotach to byś widział jak wyglądają wybory i wyciąganie tego tematu jest tutaj dla mnie niezrozumiałe.

MCP jest dla ludzi i nie zależy nam absolutnie, by komuś coś utrudniać. Nie po to jesteśmy. Zapisałeś dzieci w Panelu, ale nie opłaciłeś ich członkostwa. Zapisy są już zakończone, ale nadal spływają do nas wpłaty i fizycznie wciąż zliczamy członków na sezon 2018/19. Moja propozycja jest taka, że jesli zgodnie z regułami dzisiaj opłacisz składkę członkowską za dwoje dzieci czyli 2x45zł i prześlesz nam mailowo potwierdzenie opłacenia składki na kontakt@milanclubpolonia.pl to będziesz mógł normalnie brać udział w Zlocie razem z dziećmi i będziesz tam mile widziany.

W przyszłości natomiast wszelkie pytania sugeruję kierować na kontakt@milanclubpolonia.pl gdyż tam uzyskasz zawsze pewną i sprawdzoną odpowiedź.

Waszka - 28-08-2018, 09:56

Chciałem dobrze, ale wyszło jak zwykle - ja tylko sprostuje swoje rozumowanie: pytając o legitymacje zrozumiałem to wprost natomiast jest różnica między opłaceniem składki członkowskiej, a wyrobieniem legitymacji. I o ile legitymacja obowiązkowa nie jest to status członka (opłacona składka) już tak.
Mimo wszystko mam nadzieje, że uda sie jakoś sprawę załatwić.

SonaR - 28-08-2018, 10:15

Waszka odpisałeś dobrze, bo nakazu wyrabiania karty i zapisywania dziecka do MCP przeciez nie ma. Mysle, ze po prostu nie do konca sie wszyscy zrozumieli. Jesli chce sie natomiast jechac z dzieckiem na Zlot czy mecz to owszem dziecko musi byc zapisane w MCP i zgloszone przez Panel co piszemy w informacjach
vinnie - 28-08-2018, 13:10

Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że pierwszy raz jedziemy na Zlot, dlatego coś co dla kogoś wydaje się może oczywiste, dla mnie takie nie było i chciałem dopytać. Nikogo nie posądzałem o brak dobrej woli, tak jak napisałeś- pewnie nastąpił splot nieszczęśliwych wydarzeń, dlatego przepraszam, jeśli Ty lub Piotr poczuliście się urażeni. Pewnie zbyt dosadnie napisałem tego posta, ale uwierzcie mi, mimo, że jestem raczej spokojnym gościem, po prostu zagotowałem się na maksa.
Naprawdę bardzo dziękuję za wyrozumiałość i normalne podejście do sytuacji. Oczywiście opłaciłem składkę za dzieci (90 zł) i potwierdzenie wysłałem na kontakt@milanclubpolonia.pl.
Do zobaczenia na Zlocie!
:-)

androl - 28-08-2018, 15:20

Byłem w podobnej sytuacji co Vinnie. Również dwukrotnie zgłaszałem mailowo chęć przyjazdu z dziećmi, mimo że nie miały opłaconej składki członkowskiej, ponieważ tak jak on zrozumiałem, iż nie ma konieczności opłacać składki dla dzieci. Nikt nie poinformował mnie wcześniej że muszę opłacić składki dla dzieci chcąc jechać z nimi. Gdybym sam dzisiaj nie zadzwonił do Pana Rzymańskiego, to pewnie przejechałbym całą Polskę a na miejscu byłby problem z zakwateowaniem... Mam już nadzieję, że nie będę już miał takich niemiłych niespodzianek:)
Potwierdzenie opłaty składki za dzieci już wysłałem.

SonaR - 28-08-2018, 18:49

W informacji o zapisach na Zlot napisane jest dość jasno, że dzieci należy zapisywać przez Panel. O ile w przypadku Vinnie możemy mówić o naszym błędzie bo dostał on potwierdzenie od Piotrka co do miejsc, to w Twoim przypadku androl takiego potwierdzenia nie dostałeś, dlatego nie porównywałbym za bardzo obu sytuacji. Z tego co wiem to w ogóle Piotrek nie wiedział czy jesteś małżeństwem ze swoją żoną czy jest to tylko zbieżność nazwisk bo nie napisałeś do niego nic o zakwaterowaniu. To nie jest tak, że to tylko wina Piotrka bo informacja o konieczności zapisania dzieci na zlot była podana i reszta zrobiła to tak jak należy nie mająć dzięki temu żadnych problemów. Jeśli ktoś nie zapisał dzieci przez Panel jak informowaliśmy, to nie może mieć teraz pretensji tylko do nas. Generalnie działamy na zasadzie czego nie ma w Panelu tego nie ma w ogóle, bo mailowo nie sposób wszystko połapać, dlatego kluczowe jest by każdy robił zawsze wszystko przez Panel. Sprawa dzieci niewątpliwie jednak nam sporo namieszała i jesli pojawiły się wątpliwości i nieporozumienia to znaczy, że coś poszło nie tak. Za rok będzie trzeba z pewnością podejśc do tego inaczej i sposób ich zapisów podkreślić mocniej i wyraźniej.
androl - 28-08-2018, 19:06

Maila do Piotra wysłałem 21.08. Oto cytat z tej wiadomości:
Witam.
W nawiązaniu do otrzymanej wiadomości z progamem zlotu chciałem prosić o zarezewowanie domku/pokoju dla 4-osobowej rodziny. Ja, Andzej, moja żona Justyna oraz dwoje dzieci: Przemek 2 lata, Wiktoria 3 lata.


Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem żadnej wiadomości, dlatego pozwoliłem sobie zadzwonić do Piotra. Gdybym tego nie zrobił to poprostu pzyjechałbym i pewnie miałbym problem z zakwaterowaniem...

SonaR - 28-08-2018, 20:59

Rozumiem, bardzo dobrze, ze w związku z brakiem potwierdzenia skontaktowałeś się z nami bezpośrednio bo dzięki temu zostało to wychwycone. Zawsze tak trzeba robić w przypadku braku potwierdzenia. Piotrek być może przeoczył tego maila tak jak pisałem w natłoku wielu wiadomości. Niestety w tej chwili mamy naprawde sporo pracy bo dogrywany jest nadal zlot, zgłosiło się dużo osób i mamy w tym czasie zamknięcie zapisów. Nie byłoby w ogóle tematu gdyby dzieci były zgłoszone przez Panel zgodnie z informacją:

Przypominamy również, że dzieci do 6 roku życia uczestniczą w Zlocie bezpłatnie. Aby zapisać dziecko należy je normalnie zgłosić przez Panel MCP i jeśli mieści się ono w podanym przedziale wiekowym, zostanie zaksięgowane bez wpłaty.

Niemniej jednak, ważne, że w porę to zostało wychwycone i ostatecznie udało się wszystko na czas wyjaśnić.

stejuk - 29-08-2018, 10:10

Siema, ja startuje z Bydgoszczy ok. 9, zahaczam o Gdańsk i ok. 12 z Trójmiasta daję dzidę na Jantar. Jakieś miejsce lub dwa się znajdą.

Oczywiście opcja od czwartku (od piątku zlot jest dla ciot :v)

milanek82 - 02-09-2018, 12:44

Dzięki wszystkim za kolejny zlot.
Szczególne podziękowania należą się Piotrowi "Picia" "Kaczor Donald" Rzymańskiemu.
Po pierwsze za wieloletnią pracę dla nas jako członek zarządu.
Po drugie za pomysł i koordynację zlotu w Jantarze dla tak wielkiej grupy milanistów. Spisałeś się znakomicie Piotrek. Oby następcy potrafili się zaangażować tak jak ty w pracę dla MCP.
Po trzecie za rozbawienie nas do łez przy basenie z kulkami. To było mistrzostwo świata :)
Jeszcze raz wielkie dzięki za spotkanie. Po zeszłorocznej absencji cudownie było znów was spotkać.

Bubu - 02-09-2018, 21:26

Jak zwykle było zacnie. Dzięki za super organizacje. Do zobaczenia w lutym na zimowym!
snaxkaka22 - 03-09-2018, 12:58

Zimowy nad morzem w tym roku.
Bubu - 03-09-2018, 15:11

Nad morzem wódki chyba...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group